Wonder cell - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Wonder cell 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Wonder cell skúsenosti

 • Potentná dávka vitamínov pre vašu pokožku

 • Hydratácia na 48 hodín

 • Vyhladzuje pleť

 • Vyhladzuje mimické a hlboké vrásky

 • Posilnenie regenerečné schopnosti pokožky

Wonder cell – Muž skúsenosti

Wonder cell podvod

 • Strata tvaru, ovisnutá pokožka u 88 % žien
 • Zväčšené póry a podráždená pokožka u 83 % žien
 • Prvé hlboké vráskyb u 71% žien
 • Nejednotnosť pleti u 44% žien

Wonder Cells – Revolučný krém na omladenie

Wonder cell kúpiť Slovensko

Pramenitá voda, presne vyvážené zloženie a mnoho aktívnych rastlinných výťažkov poskytujú intenzívnu starostlivosť proti starnutiu a omladia vašu pleť. Inovatívne riešenia v kozmetológii poskytujú viditeľné výsledky už za niekoľko dní.
 • Wonder Cells má ľahkú textúru, ktorá ho odlišuje od iných produktov. Obdarujte sa – luxus delikátnej starostlivosti, ktorá jemne zdokonaľuje vašu pokožku!

 • Vďaka nevtieravej kvetinovej vôni sa každodenná starostlivosť stane príjemným rituálom.

Nedostatok estrogénu

Vďaka estrogénu je naša pokožka hladká, napnutá a rovnomerná. Úroveň tohto hormónu s vekom klesá.

Stres a nervozita

Pozitívne aj negatívne emócie nechávajú na pokožke malé zmeny, ktoré sa nakoniec zmenia na vrásky.

Nedostatok kolagénu

Kolagén dodáva našej pleti schopnosť regenerácie. Nedostatok spôsobuje stratu pružnosti pokožky tváre a typického V-tvaru.

Pôsobenie prostredia

Škodlivé látky v ovzduší a vode upchávajú póry a spôsobujú zápaly.

Wonder cell – Ženské skúsenosti

Wonder cell forum

Kyselina hyalurónová
yselina hyalurónová môže neporovnateľne zvýšiť obsah vlhkosti a súčasne revitalizuje vonkajšie vrstvy pokožky tak, aby vyzerali a boli pocitovo mäkšie, hladšie a najmä žiarivo hydratované! Vďaka tomu sa okamžite zlepší vzhľad jemných línií a vrások.
Avokádový olej
Beta-karotén, bielkoviny, lecitín, mastné kyseliny a vitamíny A, D a E v avokádovom oleji pomáhajú zvlhčovať a chrániť Vašu pokožku pred poškodením UV žiarením, a tiež zvyšujú metabolizmus kolagénu.
 • Hydratuje a vyživuje
  Vitamíny a minerály vrátia pleti jej prirodzený jas. Žiarivo zdravá pleť vďaka pravidelnej hydratácii.
 • Vyhladzuje
  Aktívne zložky odstraňujú vrásky na tvári a okolo očí. Pokožka sa vyhladí a tvári sa vráti prirodzená silueta písmena V.
 • Ochraňuje
  Aktívne zložky a silné SPF filtre chránia pokožku pred nezdravými vplyvmi prostredia. Vrásky a vyhasnutá pleť nemajú šancu.
Komplexná hydratácia najhlbších vrstiev pokožky sa dosiahne až po niekoľkých aplikáciách.

MINIMÁLNA SNAHA PRE MAXIMÁLNE VÝSLEDKY

kde kúpiť Wonder cell

Zimná atmosféra je očarujúca: útulné pitie čaju doma s rodinou, divoké večierky s vareným vínom medzi priateľmi, ručne pletené svetre s roztomilými výtlačkami a také srdcervúce novoročné darčeky.

Ale bez ohľadu na to, ako ste zaneprázdnení, mali by ste si uvedomiť, že vaša pleť na tvári teraz potrebuje ešte lepšiu starostlivosť. Potrebuje ochranu pred chladom, vetrom, UV žiarením a tiež treba zabrániť dehydratácii.

Intenzívne a ťažké voňavky dávajú vám a vašej rodine len bolesti hlavy.

Nemusíte byť Beyonce alebo Eva Mendes, aby ste dosiahli krásu bez väčšej námahy. Všetko, čo potrebujete mať doma je pár kozmetických produktov, ktoré našu pleť rozžiaria a zastavia na vás pohľad každého muža, ktorý sa na vás pozrie. Nie je to vtip.

Najskôr, krém na tvár. Ide o základ, garanciu zdravej pokožky. Používam Wonder Cells Menej známa značka v mojej krajine, ale aj tak dokázala vytvoriť výrobok, ktorý je schopný uspokojiť potreby pokožky, ktoré potrebuje. Nemám 20 rokov a nemôžem si dovoliť používať nízko kvalitnú kozmetiku. Wonder Cells hydratuje, zjemňuje, chráni pred slnečnými UV lúčmi a odstraňuje známky únavy.

Volám to „krása v nádobke“ Za pár týždňov Wonder Cells odstránil všetky moje vrásky, čo nikdy nedokázali ani tie najdrahšie značky. S týmto krémom sa mi začalo ľúbiť to, čo som videla ráno v zrkadle: Úplne brilantná a hydratovaná pleť, s miernym sfarbením doružova a delikátnou kvetovou vôňou.

Chcela by som tiež rozprávať o konzistencii, je tak ľahký a nadýchaný, rozpustí sa do pokožky, ktorá ho vstrebe veľmi ľahko, bez toho aby zanechal vrstvu krému na pokožke. Ponechá len nádherný hladký jemný pocit. Nepotrebujete nič iné.

Po druhé, balzam na pery. Pokožka na vašich perách je veľmi tenká a citlivá, ľahko náchylná na popraskanie a šúpanie. Pravdaže, jednoducho môžete používať Liposan, ale môj posledný objav je balzam na pery Kiehl (pre deti!) Zjemňuje pokožku, zregeneruje ju a prechádzka popraskaniu. Je tiež veľmi dôležité, aby sme brali do úvahy silný UV faktor.

Po tretie, parfum. V lete vám intenzívne a ťažké voňavky dajú vám a vašej rodine len bolesti hlavy. Pokiaľ viem, nie je nič lepšie ako nový Chanel Chance: Ohromujúca vlna grapefruitu vás okamžite naladí do adekvátnej nálady, jej účinok sa podobá na silnú rannú šálku kávy.

Aby váš deň nebol obmedzený len na jedno stretnutie a pitie kávy, pokiaľ pracujete na počítači, do vašej tašky by ste si mali pridať Bobbi Brown zvýrazňovač: Čím viac je pokožka zvýraznená, tým lepšie.

Copywriter

Writing is what I do for the living and what makes me happy. Becoming a copywriter was the best thing that happened to me. I love cats, Madrid and jazz music.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *