Whitestrips - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Whitestrips 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Whitestrips skúsenostiVýrobok Dental Whitestrips je optimálnym riešením pre bielenie zubov v domácich podmienkach:
• – zaisťuje maximálny výsledok viditeľný už po 3-4 dňoch používania!
• – zároveň prúžky Dental Whitestrips nie sú na zuboch nepríjemné a neškodia zubnej sklovine.

Tu sú 3 pádne dôvody, prečo si u nás kúpiť prúžky na bielenie zubov Dental Whitestrips:
• 100% garancia kvality,
• Dodanie po celej ČR do 3 dní,
• Platba na dobierku – platíte až pri prevzatí zásielky a máte tak istotu, že objednávka bola vybavená.

Whitestrips – Muž skúsenosti

  • Procedúra, ktorá je šetrnejšia ako metóda založená na laseru
  • Zuby je možné vyčistiť už za relatívne krátku dobu
  • Výrobok nespôsobuje zvýšenú citlivosť zubovWhitestrips podvod
  • Viac sebavedomia a pozitívny psychologický efekt
  • Možnosť regulovať stupeň belosti zubov
  • Hodí sa nielen pre ženy, ale aj pre mužov

Ako som si vybielila zuby za 30 minút denne

Whitestrips kúpiť Slovensko

Dnes by som vám chcela povedať svoj príbeh o bielení zubov v domácich podmienkach. Dúfam, že pre vás budú tieto informácie užitočné a necháte sa nimi tiež inšpirovať.

V dôsledku každodennej konzumácie čaju, kávy, čokolády, perlivých nápojov, korenia, omáčok a tiež fajčenia sa v sklovine hromadí pigment a naše zuby tak získavajú žltý odtieň….

Aj keby sme odrazu prestali tieto potraviny a nápoje konzumovať a zanechali fajčenie, žltá farba nezmizne. Čo s tým? Naozaj je nutné ísť k zubárovi a zaplatiť kopu peňazí za škodlivé a nebezpečné procedúry? Nie je! NECH VÁS TO ANI NENAPADNE! Môžete si zničiť sklovinu a situáciu to ešte zhorší…

Čo máte teda robiť?

kde kúpiť Whitestrips

Touto otázkou som sa začala zaoberať aj ja a začala som hľadať informácie na internete. Našla som rôzne rady: čistiť si zuby sódou, používať bieliace pasty, špeciálne protézy, éterické oleje, vyplachovať si ústa Kombuchou atď. Všetko som to samozrejme vyskúšala, ale výsledok nikde. Takže som to nakoniec vzdala a rozhodla sa objednať k zubárovi.

Keď už som bola doslova na pol ceste do ordinácie, začali ma kolegyne z práce odrádzať: zničíš si akurát sklovinu a nakoniec zostaneš úplne bez zubov… Poradili mi, aby som miesto zubára vyskúšala bieliace prúžky Dental Whitestrips, ktoré sú účinné a zároveň neničia sklovinu. Samozrejme, že som ich dopodrobna vyspovedala, aby som zistila, kde si ich môžem objednať a koľko stoja. Objednala som si ich, vyzdvihla si balíček a začala ich používať.

No a čo myslíte? Po dokončení kúry boli moje zuby BIELE AKO SNEH! Je ťažké tomu uveriť, ale je to tak!

Použitie Dental Whitestrips:

Whitestrips forum

Krok prvý: vypláchnite si ústa, by ste odstránili zvyšky jedla.

Druhý krok: rozbaľte krabičku s bieliacimi prúžkami Dental Whitestrips, otvorte jeden z dvadsiatich hermetických balíčkov a prúžky z neho vyberte. Odstráňte z prúžkov ochranný obal. Pozor: bieliace prúžky na horné a dolné zuby sa líšia.

Tretí krok: Pred zrkadlom si priložte prúžok s naneseným gélom na povrch zubov. Dlhý prúžok patrí na hornú čeľusť a kratší prúžok na dolnú čeľusť. Upravte si prúžky rovno pozdĺž ďasien a pevne ich pritlačte k zubom.

Štvrtý krok: Okraje bieliacich prúžkov Advanced Whitestrips starostlivo prehnite cez zuby. Gél by mal byť rovnomerne nanesený po celom povrchu zubov a mal by zaplniť medzery medzi nimi.

Piaty krok: Nechajte prúžky pôsobiť po dobu 30 minút.

skúsenosti s Whitestrips

Šiesty krok: Dajte bieliace prúžky Advanced Whitestrips dole zo zubov a vyhoďte ich. Vypláchnite si ústa vodou, a ak je to nutné, odstráňte zvyšky gélu zo zubov pomocou prstov.

Prúžky som si objednávala na tejto stránke. Je to jediná certifikovaná firma v Rusku, ktorá Dental Whitestrips predáva. Čo sa týka doručenia, zásielka prichádza poštou na dobierku. Nemáte sa teda čoho obávať.

Cena Dental Whitestrips je desaťkrát nižšia ako bielenie na zubárskej klinike. Rozhodnite sa sami, či sa vám pozdáva cena bieliacich prúžkov vzhľadom k ich skvelým výsledkom.

Dúfam teda, že pre vás boli tieto informácie užitočné a že nakoniec tiež získate svoje vytúžené snehobiele zuby, a to len za 30 minút denne! Veľa šťastia!

Content Manager Assistant & Content Creator

Enthusiast who’s priorities lie in work and education. After University degree, I’ve focused on my career of content writing. So far, I passed my trainee and work on the position I plan to upgrade with my knowledge very soon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *