Waist Trainer - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Waist Trainer 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Waist Trainer SlovenskoWAIST TRAINER

Latexové trénovacie šnurovačky
na zmenšenie šírky pásu.

  • Spaľuje a odstraňuje tuk
  • Zoštihľuje postavu
  • Vytvára štíhly pás

Waist Trainer skúsenosti

Váš pás bude IDEÁLNY

WAIST TRAINER – to je proces postupného zmenšenia šírky pásu pomocou špeciálnej šnurovačky.

Waist Trainer – Ženské skúsenosti

Naše vysokokvalitné šnurovačky sa nepredávajú v obchodoch spodnej bielizne, davajte pozor! Obyčajne šnurovačky sa vyrábajú používajúc zvnútra oceľové drôty, čo vytvára srašne nepohodlie, а do toho je aj veľmi traumatické pre vnútorné orgány človeka. Naše šnurovačky sú vyrobené z unikátnej latexnej látky, ktorá ‘útočí‘ na zbytočné tukové usadeniny a iné chyby postavy v zóne jej účinku.

kde kúpiť Waist Trainer

Športová latexná šnurovačka je vyrobená z elastického latexu, čo dovoľuje voľne sa pohybovať v bežnom živote a v telocvični. Maximálny stupeň utiahnutia/zoštihlenia. Trojradové háčiky. Deväť metalických rebier pevnosti. Vnútorná bavlnená medzivrstva spôsobuje komfortné nosievanie šnurovačky. Veľkosť sa určuje podľa tesne zamerenej šírky pásu a vašej výške.

Pokiaľ ste v šnurovačke, v oblasti pása sa vytvára kompresia, ktorá značne znižuje počet konzumovaného jedla a pomáha tak objednávať si menšie stravovacie dávky, ale častejšie, namiesto štandárdných troch veľkých denných dávok.

Dve srdcové záležitosti Kim Kardashian sú korzety a selfies

Waist Trainer kúpiť Slovensko

Ladné ženské krivky sú výraznou črtou Kim Kardashian. A zdá sa, že táto hviezda reality show si našla spôsob, ako ich ešte vylepšiť. Jej novou vášňou sú korzety, ktoré zužujú pás.

O tom, že Kim zbožňuje selfies, sme vedeli už dlho. Len nedávno sa tieto dve aspekty tejto hviezdy spojili: Manželka speváka Kanye West, zverejnila na Instagrame svoju fotku v korzete.

Na fotke je oblečená do legín a športového topu, a Kim to takto skomentovala:

Jednoducho som blázon do tohto korzetu.

Waist Trainer forum

A tu je ďalší záber tejto hviezdy oblečenej do korzetu, ktorý bol zverejnený na sociálnej sieti asi pred mesiacom. Je na ňom zobrazená táto 34 ročná celebrita v bielych legínach a tričku. A musíme priznať, že jej telo vyzerá skvelo. waist trainer fórum

Musíte si priznať, že mať takýto pás je snom každého dievčaťa. Takže úplne chápeme, prečo je Kim „posadnutá“ korzetmi.

skúsenosti s Waist Trainer

Content Creator

I am a beauty lover addicted to buying and trying out new things. Love all things organic and healthy and enjoy writing about them. My days consists of laptop and typing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *