Snail Farm - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Snail Farm 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Snail Farm skúsenosti

Snail Farm – Sérum obsahujúce výťažky z hlienu čierneho slimáka s botoxovým účinkom.

Sérum obsahuje tajnú zložku nazývanú aj „stroj času pre dievčatá“.

Účinne bojuje proti vráskam

Vedeli ste, že slimák je schopný opraviť dieru vo svojej vlastnej ulite?! Jeho hlien obsahuje kompletnú sadu materiálov pre všetky typy tkanív.

Osviežuje a omladzuje

Liečivý hlien aktivuje proces medzibunkovej výmeny a omladzuje pokožku.

Snail Farm – Muž skúsenosti

Snail Farm podvod

Snail Farm – elixír s účinkom Botoxu

Vyvinuté kórejskými vedcami a založené na hliene obrovského čierneho slimáka Akhatina, sérum Snail Farm spôsobilo na ázijskom trhu skutočný rozruch. Tento elixír sa teší veľkej obľube orientálnych krások.
Samotný slimák používa svoj hlien na utesnenie vstupu do ulity a na opravu jej poškodenia. Slimák je schopný utesniť veľké otvory vo svojej ulite iba pomocou hlienu.

Alternatíva k Botoxu Omladzujúce sérum obsahuje aj komplex SYN®-AKE. Funguje podobne ako injekcie Botoxu – vaše svaly sa uvoľňujú, textúra pokožky sa obnoví a vrásky zmiznú.
Komplex SYN®-AKE je založený na peptidoch podobných hadiemu jedu. Sérum je zamerané na hlbokú regeneráciu pokožky a silné omladenie. Obsahuje aj výťažok hlienu slimákov, ktorý je bohatý na kyselinu hyalurónovú, glykoproteín, proto-glykány a má antimikrobiálne účinky. Výťažky hlienov spolu s tripeptidom Syn®-Ake vytvárajú silnú a vysoko účinnú zmes proti starnutiu. Človek si len ťažko dokáže predstaviť silnejšiu a všestrannejšiu kompozíciu na liečenie a omladenie pokožky na všetkých úrovniach.

Snail Farm si môžete objednať v 3 jednoduchých krokoch!

  • Vyplňte objednávkový formulár
  • Počkajte na telefonát od manažéra
  • Zaplaťte za produkt na pošte

Doručenie a platba

  • Doručujeme po celej krajine balíčkami 1. triedy do 5 až 10 pracovných dní.
  • Nevyžadujú sa žiadne preddavky! Platba sa uskutoční priamo po prijatí objednávky. Sú možné rôzne spôsoby platby, on-line a pri dodaní
  • Máte právo zrušiť nákup do 14 dní od doručenia objednávky bez ohľadu na dôvod vrátenia.

Snail Farm – Ženské skúsenosti

Snail Farm kúpiť Slovensko

„Michal Krušný nedávno prezentoval svoju líniu starostlivosti o pleť proti starnutiu známu ako Snail Farm. Objavte, ako môžete vyzerať len na polovicu svojho veku a ako môžete použiť ten istý výrobok, aby ste vyzerali o roky mladšie!”

Michal Krušný uviedol revolučné nové očné sérum, ktoré má rovnaké účinky ako chirurgický zákrok facelift či botox, ale bez ihiel! Michal povedal, že po rokoch uchovávania tajomstva produktu pre svojich najlepšie platiacich celebritných klientov sa rozhodol predsatviť ho verejnosti, pretože dúfa, že odradí ľudí od zbytočných chirurgických zákrokov. Dnešný produkt bude testovať kolegyňa z Derma Today, naša Mária Volická (Majka). Počas 30-ročného manželstva sa koža Majky zhoršila v dôsledku neustáleho stresu, poškodenia slnkom, príležitostného pohárika vína či koktailov a niekoľkých rokov fajčenia. Majka bude používať ten istý výrobok, ktorý odporúča Michal Krušný, Snail Farm, aby zistila či jej vrásky a stračie nôžky skutočne zmiznú. Prečítajte si o tom, ako Majka Volická úspešne navrátila desaťročia mladosti svojej tvári s pomocou prelomových tipov Michala Krušného.

„Moja koža bola pevná a pekná, keď som bola mladšia a nikdy som nemala problémy s vráskami. Vyštudovala som školu bez jedinej vrásky na tvári. Keď som sa zamestnala v miestnej korporátnej kancelárii, získala som niektoré zlé návyky, ako nepoužívanie denného krému, pitie alkoholu a občas aj fajčenie.

Ako desaťročia plynuli, na tvári sa mi začali objavovať vrásky. Len sa tak prikradli. Bola som nešťastná a zahanbená… Keď som šla von s priateľmi, zistila som, že sa neustále cítim neisto a chodím na toalety, aby som si dala viac make-upu. Nepáčilo sa mi vidieť vlastný odraz a začala som sa vyhýbať zrkadlám zblízka.

Počas uplynulého desaťročia som minula nespočetné množstvo peňazí na výrobky proti starnutiu, tak ako určite mnoho čitateľov, ale účinky buď neexistovali alebo boli len veľmi slabé.

Dnes som rada, že môžem vyskúšať nový produkt Michala Krušného proti starnutiu, Snail Farm. Naozaj by som si chcela dopriať ozdravenú pokožku. Keby som nepodnikla žiadne kroky, som si istá, že by moja pokožka vyzerala ako stará sušená slivka.“

Snail Farm forum

Mária skúšala jednu metódu za druhou s malými alebo žiadnymi výsledkami. Uvažovala dokonca aj nad plastickou chirurgiou, ale bála sa ísť pod nôž. Veci vyzerali až donedávna beznádejné, ale keď sledovala jednu zo svojích obľúbených relácií, predsatvili Snail Farm celému svetu.

Doktor už roky vedel o tomto tajomstve a rezervoval ho len pre súkromných celebritných klientov, ktorí musia rýchlo vyzerať mladšie o 10 až 15 rokov. Keď Majka hovorila o tom, ako veľmi jej tento produkt proti starnutiu pomohol, nemohla si pomôcť – keď videla výsledky, začala plakať.

Keď sa o tom Majka dozvedela, bola tak prekvapená, ako šokujúco jednoduchá, lacná a efektívna táto technika je, že si to musela sama otestovať.

Do redakcie Derma Today sme dostali mnoho e-mailov od našich čitateľov, ktoré sa pýtali na Snail Farm, že sme sa rozhodli napísať článok, v ktorom ho sami otestujeme podáme správy o Majkiných výsledkoch! Pokračovať v čítaní…

“Michal Krušný povedal, že cíti, že je načase, aby konečne vložil svoje desaťročia poznatkov do produktu, ktorý skutočne funguje a je cenovo dostupný. Bol už unavený z nespočetných príbehov ľudí, ktorí vyhodili tisíce eur na drahé výrobky proti starnutiu alebo nebezpečné nepotrebné plastové operácie. Výsledkom toho bolo, že pred niekoľkými týždňami, odhalil svoje tajomstvo a začal ponúkať Snail Farm celému svetu.

Tajomstvom tejto rady starostlivosti o pleť je, že po rokoch a rokoch testovania a vyčerpávajúceho výskumu doktor so svojím tímom výskumníkov dokázali objaviť prelomový produkt proti starnutiu, ktorý doslova zmazal 10 až 20 rokov z výzoru žien len za mesiac. Šokujúce je, že je 100% bezpečný a takmer nič nestojí! „Zázračné“ prinavrátenie mladistvosti sa odohráva vďaka kombinácii kľúčových zložiek Goji Cream.

Takže, čo to je?

skúsenosti s Snail Farm

4 kľúčové zložky proti starnutiu:

  • Rozpustný kolagén
  • Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate
  • Extrakt zo slimákov
  • Ascorbyl tetraisopalmitate

Sú to zložky, ktoré spolupracujú na vymazaní vrások a jemných čiar na bunkovej úrovni – pod povrchom pokožky – a práve preto sú také účinné.

Rozpustný kolagén
Prvým kúskom puzzle proti starnutia, ktorý spomínal Michal Krušný bol rozpustný kolagén.

Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate
Doktor povedal, že druhá zložka, Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate, je nemenej dôležitá, pretože zabraňuje strate vlhkosti a chráni pokožku pred predčasným starnutím.

Extrakt zo slimákov
Táto zložka energizuje a čistí pokožku, zmršťuje veľké póry.
Ascorbyl tetraisopalmitate
Posledná, štvrtá aktívna zložka Snail Farm účinne hydratuje pokožku a odstraňuje toxíny.
Naše testy ukazujú, že môžete tvár omladiť takmer o 10 až 20 rokov za menej ako 14 dní. Ale kľúčom je vybrať si krémy a séra, ktoré majú čo najvyšší obsah najčistejších zložiek, pretože nie je krém ako krém. Počas nášho výskumu bolo jediné sérum so skutočným účinkom Snail Farm. To je to, čo odporúčam všetkým svojim klientom – celebritám.“- Michal Krušný.

„Ako sa používa?“

kde kúpiť Snail Farm

Je to vlastne veľmi jednoduché. Niekoľko kvapiek aplikujte jemným poklepkávaním na čistú pokožku očí dva krát denne, ráno a pred spaním. Doktor hovorí, že „trik je v tom, že Snail Farm treba používať denne. Vďaka aktívnym zložkám má SNAIL FARM jednoznačný účinok. Koža dostáva potrebnú výživu, osviežuje sa, rozjasňuje a tón pleti sa vyrovná. Krém odstraňuje príznaky predčasného starnutia a mdlého vzhľadu.

Rozhodli sme sa ho vyskúšať!

Aj napriek vzrušeniu po zhliadnutí relácie, a po záplave emailov a listov, ktoré prišli do našej redakcie, sme chceli na vlastnej koži vyskúšať tieto zložky proti starnutiu, ešte predtým, než napíšeme tento pochvalný článok. Rozhodli sme sa vybrať jedného dobrovoľníka z našich čitateľov. Už ste sa stretli s Máriou, ktorá skočila na možnosť vyskúšať tento produkt. Tu sú jej výsledky…

14 dní Máriinho testovania Snail Farm Výsledky:

Majka je 62 ročná dvojnásobná babička z Bratislavy. Rovnako ako väčšina žien v jej veku, roky jej nadelili nežiaduce stopy a vrásky. Majka povedala, že sa rozhodla skúsiť Snail Farm, pretože bola frustrovaná, že nič iné neprinieslo výsledky. Dokonca uvažovala, že podstúpi veľmi rizikovú a veľmi drahú procedúru facelift. Snail Farm bola pre ňu akoby poslednou slamkou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *