Psorilax - produktu pārskatīšanu, pieredze, iegādi Latvijā

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Psorilax 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Psoriāze Kā atbrīvoties no šīs nāvējošās autoimūnās saslimšanas? Intervija ar vadošo Latvijas dermatologu!

Redakcijas piebilde: Psoriāze ir viena no visbiežāk sastopamajām ādas patoloģijām – to apstiprina gan statistika, gan epidemioloģiskie pētījumi. Tiek ziņots, ka aptuveni 250 miljoni cilvēku visā pasaulē cieš no psoriāzes. Mūsu valstī tie ir aptuveni 100 000 slimnieku. ir nopietna un dzīvību apdraudoša autoimūna saslimšana. To, kāda ir situācija šīs slimības ārstēšanā Latvijā un ko pacienti var sagaidīt, apspriedām ar Andri Bērziņu, Ādas un seksuāli transmisīvo slimību klīniskā centra vadošo speciālistu, sertificētu dermatologu.

 Psorilax – Vīrietis pieredze

Labdien, Andri! Pirmais jautājums, ko vēlos uzdot, ir – vai psoriāze tiešām ir tik bīstama, kā tiek apgalvots?

Kā jau zini, es uzrakstīju monogrāfiju, kuras nosaukums ir ” Psoriāze Kaujas stratēģija”, līdz ar to es tiešām varu stāstīt par šīs slimības bīstamību kaut visu dienu. Taču es būšu pēc iespējami tiešs. Patlaban psoriāze ir viena no bīstamākajām ādas saslimšanām. Tā izraisa ne tikai nepatīkamas fiziskās izpausmes, kas samazina slimnieka ikdienas komfortu, bet izraisa arī dažādas komplikācijas. Tiek lēsts, ka slimība saīsina cilvēka dzīvildzi par 20 – 30 %. Tas nozīmē, ka cilvēki, kas cieš no psoriāzes, dzīvo par 15 – 20 gadiem mazāk.

Psoriāze gandrīz vienmēr nozīmē blakusslimības. Šo stāvokli dēvē par vienlaicīgas saslimšanas patoloģiju. Cilvēkiem, kas sirgst ar psoriāzi, ir 2-3 reizes augstāka iespējamība, attīstīties atosklerotiskām, kardiovaskulārām slimībām, insultam, primārajai hipertensijai, dislipidēmijai, diabētam un Krona slimībai.

Kas tiek darīts Latvijā, lai palīdzētu psoriāzes slimniekiem?
Godīgi sakot, trūkst koordinētu aktivitāšuu un lielāko daļu darba psoriāzes ārstēšanas uzlabošanā veic daži ārsti, kas strādā medicīnas izpētes centros. Lielākajai daļai slimnīcu nav jebkādu pētniecisko programmu un tajās psoriāze tiek ārstēta ar konvencionāliem līdzekļiem, kas reizēm var būt neefektīvi.

Ādas un seksuāli transmisīvo slimību klīniskais centrs un es personīgi darām visu, lai panāktu izmaiņas un palīdzētu mūsu pacientiem. Par spīti ierobežotajiem resursiem, mēs ieguldām daudz pūļu, lai uzlabotu situāciju slimības ārstēšanā visā valstī. Nupat mēs esam parakstījuši līgumu par pievienošanos starptautiskam projektam “Anti-Psoriasis”. Tas palīdzēja mums gūt piekļuvi pirmajām zālēm, kas izstrādātas projekta “Psorilax” ietvaros. Šobrīd tas ir vienīgais efektīvais medikaments psoriāzes ārstēšanā.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS! Pasūtiet Psorilax krēmu Tagad Ar 50% atlaidi.

“100% pārvērtības!”

“Manas čūlas un ādas bojājumi ir pilnībā sadzijuši! Mana āda ir kļuvusi gluda un mitrināta, tā vairs necieš no niezes. Psoriāze ir pazudusi un čūlas pēkšņi ir izgaisušas – esmu tik pārsteigta, ka nespēju tam noticēt!”

Vivita Jansone 
atbrīvojieties no psoriāzes simptomiem 4 nedēļu laikā

Sveiki visiem,

esmu Dr. Vilis Alksnis, esmu dermatologs, ādas slimību eksperts. Jau 15 gadus vadu klīniku Latvijā.

Savas prakses laikā esmu iemācījies kādu lietu: lai mazinātu un atbrīvotos no ādas bojājumiem, jums būs nepieciešams milzīgs gribasspēks un spēcīga pacietība. Patiesību sakot, tas ir daudz grūtāk nekā samazināt celulītu vai koriģēt strijas. Kāpēc?

Taisnību sakot, lai atbrīvotos no dermatoloģiskām problēmām un atgūtu jūsu ādas skaistumu, ar veselīgu uzturu vien nepietiks. Zāļu veikalos pieejamie ķermeņa losjoni un krēmi ir nekam nederīgi. Godīgi sakot, dažkārt pat profesionāla kosmētika vai farmaceitiski produkti nav gana labi, lai sasniegtu redzamus rezultātus… Jums ir nepieciešams kaut kas patiesi efektīvs – patiesi spēcīgs ierocis cīņā pret ādas problēmām, kas būtu droši un efektīvi pielietojams jebkurā jūsu ķermeņa zonā.

Esmu izmēģinājis daudzas metodes, bet ir tikai viena metode, kas ir patiesi spējīga sadziedēt vairāk nekā 25% ādas iekaisumus un bojājumus jau nedēļas laikā.

Kā pierādījumu tam varu minēt, ka manā pacientu lokā bija daudz tādu, kas jau pirmo 48 stundu laikā pamanīja, ka vismaz 60% viņu rētas un brūces ir ārstētas. Kas attiecas uz citiem pacientiem, ādas iekaisumi un brūces bija pazuduši mēneša laikā.

Šis jaunais un universālais produkts efektīvi samazina ādas problēmas, jo:

  • 90% gadījumu spēj izārstēt ādas brūces, ko izraisījusi psoriāze, ekzēma, herpes vai atopisks dermatīts;
  • sekmē piņņu atstāto rētu sadzīšanu, pat tad, ja uz ādas ir vairākas, grūti izārstējamas rētas;
  • samazina niezi, dedzinošas sajūtas un sāpes;
  • lieliski mitrina un atjauno ādas epidermu;
  • palīdz sadziedēt herpes;
  • stiprina ādas slāņus, lai aizsargātu no atkārtotas slimību parādīšanās;

 Psorilax – Sieviešu pieredze

Šādi rezultāti ir sasniegti pateicoties 3 produkta sniegtajiem efektiem:

TAS ATBRĪVO NO KAITĪGĀM BAKTĒRIJĀM, VĪRUSIEM UN SĒNĪTES

Šī jaunā metode iznīcina kaitīgos mikroorganismus ar 99,9% efektivitāti, rētas un bojātā āda tiek attīrīta no kaitīgajiem mikroorganismiem, aizsargājot no atkārtotas to rašanās un izplatības. Šis produkts ir tik efektīvs, ka dažkārt tas var tikt lietots pat stafilokoku bakteriālo infekciju ārstēšanā! Ārstējot bojāto ādu, iekaisumu iespējams novērst pilnībā.

TAS MITRINA UN BARO JŪSU ĀDU

Jūsu āda kļūs daudz mitrinātāka jau pāris dienu laikā. Ar katru šī krēma lietošanas reizi, vairākas uzturvielas (vitamīni un minerālvielas) iesūksies dziļākajos jūsu ādas slāņos. Jūsu āda kļūs par 80% mitrinātāka nekā iepriekš, ar laiku šīs izmaiņas kļūs noturīgas.

TAS ATJAUNO ĀDAS ŠŪNAS

Krēma lietošanas rezultātā ādas šūnas uzsāks pašatjaunošanos. Āda kļūs stingrāka un gludāka ar katru dienu, turklāt jums nebūs jāpieliek ne mazākās pūles!

Tātad, kas ir šis jaunais produkts? – Tas ir Psorilax krēms!

Šis produkts nelīdzinās nevienam citam Latvijas veikalos pieejamiem produktiem. Krēma unikālais sastāvs un ražošanas metode nodrošina pārsteidzošu efektu. Psorilax sastāvdaļām ir zinātniski pierādīta pozitīva iedarbība uz ķermeni.

Lietojiet Psorilax krēmu pareizajā daudzumā, tas palīdzēs jums sasniegt vislabākos rezultātus ādas atjaunošanā mājas apstākļos.

Šis krēms tiek pārdots tūbiņās.

Šī produkta galvenās sastāvdaļas ir: dihidrovenantramīds D (novatorisks, bioloģiski aktīvs auzu ekstrakts, kas samazina iekaisumu un novērš niezi); kandelillas vasks (tam piemīt aizsargājoša iedarbība, tas eksfolē keratinizētos ādas slāņus); šī sviests (atjauno šūnu membrānas un novērš izsitumus uz ādas); mandeļu eļļa (stimulē ādas dziedzeru darbību un atjauno epidermu); rapšu eļļa (nomierina ādu, lai aktivizētu asinsriti); kviešu dīgļu eļļa (uzlabo ķermeņa reģeneratīvo spēju, ārstē dzēlīgās sāpes un niezi slimības skartajās zonās).

Turklāt produkts satur pantenolu un glicerīnu, kas mīkstina ādu un veicina augšējo slāņu reģenerāciju, tādēļ ādas defektu novēršana ar Psorilax krēmu ir:

VIENKĀRŠA

Jums nav nepieciešami citi krēmi un kosmētikas līdzekļi, īpaši instrumenti vai ierīces. Uzklājiet plānu kārtiņu Psorilax krēma uz ādas, ļaujiet tam iesūkties tikai 15 minūtes, atkārtojiet krēma uzklāšanu dažas reizes dienā un jūsu āda kļūs gluda un tīra tikai dažu dienu laikā.

VESELĪGA UN DROŠA

Psorilax ir dabisks, probiotisks līdzeklis, kas attīra ķermeni, atjaunojot ādas veselību un skaistumu un novēršot toksīnus.

Šis, iespējams, ir labākais produkts, kāds jebkad ir atklāts ādas reģenerācijai. Latvijas Zinātņu akadēmija ir apstiprinājusi krēma efektivitāti pēc virknes pārbaužu. Viena no testa dalībniecēm bija Ernestīne Kalniņa.

“Beidzot, dabīgs produkts!”

“Lielākā daļa no metodēm, ko biju izmēģinājusi, lai novērstu manu ekzēmu, izrādījās neefektīvas, tomēr Psorilax ir citāds! Krēma dabiskās sastāvdaļas ir padarījušas mani veselīgāku, skaistāku un enerģiskāku!”

Ernestīne Kalniņa 
spēja uzveikt ekzēmu 2 mēnešu laikā

Tomēr mums nevajadzētu aizmirst, ka produkts nebūs vienlīdz efektīvs attiecībā uz ikvienu. Psorilax ne vienmēr būs pareizā izvēle cilvēkiem ar īpašiem ādas bojājumiem.

Tomēr ražotājs pārliecinoši garantē produkta efektivitāti un vēlas, lai par Psorilax uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku, tādēļ piedāvā produktu par samazinātu cenu!

Kā es varu pasūtīt Psorilax par īpašo cenu?

Psorilax ir laikietilpīga un dārga ražošanas procesa rezultāts. Augstu kvalitāti iespējams garantēt, izmantojot dārgas un progresīvas tehnoloģijas, tāpēc krēma ražošana nav lēta.

Tomēr ražotājs ir nolēmis padarīt produktu pieejamu saviem pirmajiem klientiem. Ja veiksiet pasūtījumu jau tagad, jūs saņemsiet Psorilax par puscenu!

Reklāmas produkta iepakojums, kvalitāte un efektivitāte ir tieši tāda pati kā produktam par pilnu cenu. Piedāvājums ir spēkā veicot tikai pirmo pasūtījumu, piedāvājuma cena ir 24€

Piedāvājums ir spēkā tikai ierobežotu laiku un produkta cena drīz tiks ievērojami paaugstināta.

Esmu pārliecināts, ka ikviens klients būs pilnībā apmierināts ar produktu, jo tā efekts ir vienkārši pārsteidzošs. Izmēģiniet Psorilax un jūs atbrīvosieties no ādas problēmām ātrāk, nekā jūs jebkad esat uzdrošinājies sapņot!

Es novēlu jums visu to labāko, Dr. Vilis Alksnis

Pasūtiet Psorilax krēmu, tagad ar 50% atlaidi

 

rakstu avots: http://www.b92.net/

Copywriter

30-years old copywriter with 10 years of experience in this area. I graduated English Language and Literature at the University of Belgrade. English is my second language.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *