Psorilax - Produktų apžvalga, patirtis, pirkimas Lietuvoje

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Psorilax 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

100% veiksmingumas

“Mano žaizdos visiškai užgijo! Oda tapo švelni, minkšta, praėjo niežulys. Žvynelinė išnyko, o pažeistos odos vietos tapo normalios – buvau apstulbinta, tiesiog negalėjau patikėti!”

 Psorilax – Vyras patirtis

Sveiki,

aš esu gydytojas Vytautas. Esu dermatologas, mano specializacija – odos ligos. Jau 15 metų turiu savo kliniką Kaune.

Mano patirtis išmokė mane, kad norint panaikinti odos pažeidimus, sukeltus žvynelinės, egzemos, dedervinės ar atopinio dermatito, reikia daug valios ir užsispyrimo. Iš tikro, pašalinti celiulito ar strijų žymes yra paprasčiau. Kodėl?

Neužtenka sveikai maitintis tam, kad pašalintumėte dermatologines problemas ir atkurtumėte savo odos grožį. Parduotuvėse parduodami losjonai ir kremai yra paprasčiausiai neveiksmingi. Atvirai pasakius, kartais netgi profesionali kosmetika ar medicininiai produktai nepadeda pasiekti matomų rezultatų. Jums reikia kažko itin veiksmingo – sunkiosios artilerijos kovoje prieš odos ligas, kuri būtų saugi ir veiksmingai padengtų bet kokias kūno vietas.

Išbandžiau daug priemonių, bet tik viena sugebėjo išgyti daugiau nei 25% pažeistų vietų vos po savaitės naudojimo.

Mano pacientų tarpe buvo tokių, kurie išsigydė mažiausiai 60% žaizdų per pirmas 48 valandas, o kitų pacientų žaizdos išnyko maždaug po mėnesio.

Šis universalus naujas produktas veiksmingai gydo odos problemas, nes jis:

  • išgydo mažiausiai 90% odos žaizdų, sukeltų žvynelinės, egzemos, dedervinės ar atopinio dermatito;
  • skatina aknės žaizdų gijimą, netgi esant sunkai gydomiems randams;
  • mažina niežulį, deginimo pojūtį ir skausmą;
  • tobulai drėkina ir atkuria epidermį;
  • padeda gydyti dedervinę;
  • stiprina odos sluoksnius, taip užkirsdamas kelią ligų atsinaujinimui;

Žvynelinė. Kaip išgydyti šią pavojingą autoimuninę ligą? Interviu su geriausiu Lietuvos dermatologu!

Redaktoriaus žodis: žvynelinė yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, tai patvirtinta statistiniais duomenimis ir epidemiologiniais tyrimais. Remiantis duomenimis, apie 250 milijonų žmonių kenčia nuo žvynelinės. Tai negailestinga ir gyvybei pavojų kelianti liga. Apie situaciją ir ligos gydymą Lietuvoje ir ko gali tikėtis pacientai kalbėjomės su Audriumi Pašilu, Odos ligų gydymo klinikos vadovu ir sertifikuotu dermatologu.

Laba diena, Audriau. Pirmiausia noriu paklausti, ar iš tiesų žvynelinės diagnozė yra tokia baisi?

Žinote, esu parašęs monografiją, kurią pavadinau “Žvynelinė. Kovos strategija”, taigi, galiu kalbėti apie šios ligos pavojus visą dieną. Tačiau neišsiplėsiu. Šiuo metu žvynelinė iš tiesų yra viena pavojingiausių odos ligų. Be to, kad ji pakeičiau žmogaus išvaizdą, taip sukeldama didelių nepatogumų žmogaus gyvenime, ji taip pat gali sukelti didelių komplikacijų. Šiliga sutrumpina žmogaus gyvenimą 20%-30%. Tai reiškia, kad žvyneline sergantys žmonės gyvena maždaug 15-20 metų trumpiau.

Žvynelinė beveik visuomet suaktyvina ir kitas ligas. Tai vadinama sergamumo patologija. Žvyneline sergantys žmonės turi 2-3 kartus daugiau tikimybės susirgti aterosklerozinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis, patirti infarktą, išsivystyti pirminę hipertenziją, dislipidemiją, diabetą ar Krono ligą.

Kad geriau suprastumėte apie ką kalbu, pateikiu kelias gydytojų darytas nuotraukas:

26 metų moters neatitaisoma rankų sąnarių deformacija (žvynelinės sukelto artrito simptomas):

35 metų vyro, sergančio sudėtine žvynelinės eritroderma, ranka:

27 metų vyras, kuris, deja, kreipėsi į mus per vėlai (jis mirė):

Kas yra daroma Lietuvoje kad būtų padėta sergantiems žvyneline

Tiesą pasakius, trūksta koordinuotų pastangų ir žvynelinės gydymas progresuoja vien dėl kelių medicinos tyrimų centruose dirbančių gydytojų. Dauguma ligoninių nevykdo jokių tyrimų ir gydo žvynelinę tradiciniais būdais, kurie kartais būna neveiksmingi.

Odos ligų gydymo klinika ar aš asmeniškai labai stengiamės vykdyti pokyčius ir padėti savo pacientams. Nepaisant ribotų finansinių išteklių, mes darome viską, kad pagerintumėme situaciją visoje šalyje. Neseniai pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su tarptautiniu projektu “Anti-Psoriasis”. Tai padėjo mums gauti prieigą prie pirmo produkto, išrasto šio projekto metu – Psorilax. Šiuo metu tai yra vienintelė priemonė, veiksmingai gydanti žvynelinę.

Ar buvo atlikti reikalingi tyrimai? Kas įrodo šio vaisto veiksmingumą?

Psorilax padeda 93% atvejų visiškai pašalinti žvynelinės simptomus ir atkurti odą. Be to, jis atgaivina imuninę kūno sistemą tiesiogiai pašalindamas ligos priežastį. Tai reiškia, kad kremas padės normalizuoti jūsų odos išvaizdą ir užkirsti kelią ligos atsinaujinimui.

Šiuo metu tai veiksmingiausia priemonė kovojant su žvyneline, prieinama tarptautinėje rinkoje. Vienintelė galima alternatyva yra išsamus gydymo kursas, siūlomas specializuotose privačiose ligoninėse. Tačiau dėl didelių kainų ši procedūra yra prieinama tikrai ne visiems. Psorilax yra 40-50 kartų pigesnis, o poveikis toks veiksmingas.

Manau dauguma mūsų skaitytojų norėtų sužinoti, kur jie gali įsigyti Psorilax.

Šiuo metu jaučiama labai didelė šios priemonės paklausa. Anksčiau ji buvo neprieinama vidaus rinkoje ir parduodama tik tose šalyse, kurios dalyvauja projekte “Anti-Psoriasis”. Kai tapome projekto dalimi, dabar Psorilax galima įsigyti ir Lietuvoje.

Bet kas gali užsisakyti jau dabar ir nusipirkti kremą asmeniniam naudojimui. Prekė pristatoma paštu arba per kurjerių tarnybą (mokama atsiimant). Kremo naudojimui nereikia jokios papildomos priežiūros. Taigi, priemonę gali naudoti bet kas.

Audriau, ačiū Jums už pokalbį. Ar norite kažką pridurti prieš atsisveikindamas?

Dabar kiekvienas gali pasirūpinti savo sveikata. Žvynelinė yra labai pavojinga liga. Taigi, svarbu ją gydyti kol nevėlu. Tik įsivaizduokite, JŪS GALITE IŠSIGYDYTI ŽVYNELINĘ ČIA IR DABAR! Argi nebūtų apmaudu praleisti šią galimybę?

P.S: gydytojas Audrius mūsų puslapio skaitytojams siūlo išskirtinę galimybę užsisakyti Psorilax su 50% nuolaida!

Psorilax – Moteris patirtis

Tokius rezultatus pasiekti padeda 3 šio produkto veikimo būdai:

PAŠALINA KENKSMINGAS BAKTERIJAS, VIRUSUS IR GRYBELIUS

Šis naujas metodas pašalina kenksmingus mikroorganizmus 99,9% veiksmingumu pašalindamas juos iš žaizdų ir pažeistos odos, taip neleisdamas jiems augti ir vystytis. Produktas yra toks veiksmingas, kad kartais yra naudojamas netgi stafilokokinėms bakterijų infekcijoms gydyti. Gydant pažeistą odą uždegimas bus visiškai sustabdytas.

DRĖKINA IR PUOSELĖJA JŪSŲ ODĄ

Jūsų oda taps minkštesnė vos per kelias dienas. Kaskart naudojant kremą, įvairios naudingos medžiagos (vitaminai ir mineralai) prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius. Oda tampa 80% drėgnesnė nei anksčiau ir bėgant laikui šis pokytis taps nuolatiniu.

ATKURIA ODOS LĄSTELES

Naudojant kremą, odos ląstelės ims atsikurti. Oda taps švelnesnė ir minkštesnė kasdien be jokių pastangų.

Taigi, kas tai per produktas? Tai Psorilax kremas!

Šis produktas skiriasi nuo kitų Lietuvoje parduodamų priemonių. Unikali kremo sudėtis ir gamybos metodas užtikrina įspūdingą poveikį. Psorilax ingredientų poveikio veiksmingumas kūnui įrodytas moksliniais tyrimais.

Naudojant tinkamą Psorilax kiekį jis padės jums pasiekti geriausius odos gydymo rezultatus neišeinant iš namų.

Kremas parduodamas tūbelėse.

Pagrindiniai produkto ingredientai yra: dihidroavenantramidas D (inovatyvus biologiškai aktyvių avižų komponentų ekstraktas, mažinantis uždegimą ir niežėjimą); rimbinės karpažolės vaškas (turi apsauginių savybių ir valo keratinizuotus odos sluoksnius); afrikinio sviestmedžio aliejus (atkuria ląstelines membranas ir gydo paraudimą); migdolų aliejus (gerina odos liaukų funkcijas ir atkuria epidermį); kanola sėklų aliejus (švelnina odą ir skatina kraujo cirkuliaciją); kviečių daigų aliejus (gerina atkuriamąsias odos savybes, mažina diegimą ir niežulį problemiškose vietose).

Be to, šio produkto sudėtyje yra pantenolio ir glicerolio, kurie minkština odą ir skatina regeneraciją viršutiniuose sluoksniuose. Psorilax kremas yra:

PAPRASTAS

Jums nereikės kitų kremų ar kosmetikos produktų, specialių įrankių ar priemonių. Užtepkite ploną Psorilax sluoksnį ant odos vos po 15 minučių kelis kartus per dieną ir jūsų oda kaip mat taps švelni iš skaisti.

SVEIKAS IR SAUGUS

Psorilax yra natūralus probiotikas, kuris valo kūną atkurdamas odos sveikatą ir grožį bei pašalindamas toksinus.

Tai greičiausiai yra pats geriausias kada nors sukurtas odos atkūrimo produktas. Šios priemonės veiksmingumą įrodo ir atlikti bandymai. Gintarė buvo viena iš tokio bandymo dalyvių.

“Pagaliau atsirado natūralus produktas!”

“Dauguma produktų, kuriuos bandžiau norėdama išsigydyti egzemą, buvo neveiksmingi. Tačiau Psorilax yra kitoks! Natūralūs ingredientai suteikė man sveikatos, grožio ir energijos!”

Gintarė 
sugebėjo išgydyti egzemą per du mėnesius

Negalima pamiršti, kad produktas nebus vienodai veiksmingas kiekvienam žmogui. Psorilax nebūtinai yra tinkamas pasirinkimas nuo ypatingų odos ligų kenčiantiems žmonėms.

Tačiau gamintojas užtikrintai garantuoja šio produkto veiksmingumą ir nori, kad jis pasiekų kiek galima daugiau žmonių, todėl produktą parduoda su nuolaida!

Kaip užsisakyti Psorilax už specialią kainą?

Psorilax yra ilgo ir brangaus gamybos proceso rezultatas. Aukšta kokybė pasiekiama tik naudojant brangias pažangias technologijas, taigi produkto gamyba tikrai nėra pigi.

Nepaisant to, gamintojas nusprendė suteikti pirmiems keliems klientams prieinamą kainą. Užsisakius dabar, galėsite įsigyti Psorilax už pusę kainos!

Reklaminio produkto pakuotė, kokybė ir veiksmingumas visiškai nesiskiria nuo to, kuris parduodamas pilna kaina. Pasiūlymas galioja tik pirmam jūsų užsakymui, taigi kaina yra 24 €

Pasiūlymas galioja ribotą laiką ir netrukus kaina ženkliai pakils.

Neabejoju, kad kiekvienas klientas bus patenkintas šiuo produktu, kadangi jo poveikis yra nuostabus. Išbandykite Psorilax ir atsikratysite savo odos problemų greičiau negu svajojote!

Linkiu visiems sveikatos, gyd. Vytautas

Dabar užsisakykite Psorilax kremą su 50% nuolaida

straipsnis šaltinis: http://www.mzdravlja.gov.me/

Senior Content Creator

My name is Anh. I am a blogger, copywriter and content creator, which is what made me progress so fast. I write for work and work to write. Soon publishing my first book, as well.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *