Psorilax - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Psorilax 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

skúsenosti s PsorilaxNapríklad silné svrbenie im bráni v odpočinku a šupinky kože, ktoré sa im často objavujú na rukách, im znemožňujú efektívne pracovať, takže im bráni v dosiahnutí lepších výsledkov.

Psoriáza značne ovplyvňuje kvalitu života, ako fyzicky, tak duševne. Kvôli psoriáze som sa nemohla účastniť mnohých aktivít a koníčkov.

Lekár mi diagnostikoval vážnu psoriázu a malé pľuzgieriky, ktoré som zo začiatku mala, sa mi rozšírili po celom tele. Som veľmi rada, že som našla PSORILAX! Vďaka tomuto produktu sa môžem vrátiť k normálnemu životu!

Psorilax – Muž skúsenosti

Psoriáza postihuje 4% svetovej populácie. Vo väčšine prípadov ide o mladých ľudí. Podľa štatistík má až 70% ľudí, ktorí trpia psoriázou, menej než 20 rokov. Ľudia, ktorí touto chorobou trpia, sa často vyhýbajú verejným miestam, pretože sa cítia nepríjemne, keď sa na nich ostatní ľudia pozerajú. Vďaka produktu PSORILAX teraz máte riešenie! Môžete si zlepšiť svoj vzhľad a vyliečiť svoju pleť!

Lindin blog – Psorilax

Psorilax skúsenosti

Ahoj! Volám sa Linda Horáková a mám 36 rokov. Rozhodla som sa porozprávať vám svoj príbeh o boji so psoriázou. Táto téma je celkom citlivá, najmä pre ženy. Nie je jednoduché o nej hovoriť… Psoriáza je komplikovaný zdravotný problém, ktorý má tiež estetický dopad.

Keď máte na pleti nevzhľadné škvrnky, život pre vás môže byť skutočným utrpením. Okrem svrbenia, opuchov a lúpania kože musíte tiež znášať všetkých ľudí, ktorí vás ohovárajú. Mnoho ľudí si tiež myslí, že je psoriáza nákazlivá. Preto ľudia, ktorí psoriázou trpia, často musia čeliť izolácii a nemôžu žiť normálnym životom… Ja som vo veku, keď už ma názory ostatných ľudí veľmi nerozhodia, ale ani pre mňa to nebolo vždy ľahké…

Tento príbeh sa začal zhruba pred piatimi rokmi. Bola som v sprche a zacítila som chrasty na koži okolo lakťa. Boli to prvé miesta na mojom tele, ktoré boli zápalom postihnuté. Vyzerali ako malé ružové škvrnky a boli na dotyk hrubé. Natrela som si ich kozmetickým krémom. Myslela som si, že mám len suchú kožu, pretože sa o ňu dostatočne nestarám. Nie že by som sa o seba nestarala, vždy som si starostlivo vyberala kozmetické produkty. Nikdy som na nič nemala alergiu.

Psorilax podvod

Neobvyklé škvrnky sa mi zhruba po troch týždňoch začali rozrastať, takže som začala mať obavy. Išla som ihneď k dermatológovi. Po dôkladnej prehliadke mi lekár stanovil diagnózu: psoriáza. Bola som v šoku! Môj lekár mi predpísal klasickú liečbu – hormonálne lieky (masti a krémy) a homeopatické lieky (kúpeľ so soľami a bylinami). Táto liečba ale fungovala iba dočasne.

Škvrny zosvetleli a zbavila som sa nepríjemných príznakov (svrbenie a zápalové reakcie). Keď som ale s touto intenzívnou starostlivosťou prestala, všetky moje problémy sa vrátili. Okrem toho sa zdalo, že po hormonálnej liečbe sa mi škvrny začali na pleti objavovať oveľa rýchlejšie.

To celé trvalo približne 2,5 roka. Nakoniec sa mi psoriáza rozšírila na obe ruky. Keď som zistila, že mám škvrny tiež na nohách a na zadku, bola som v šoku! Skoro som zošalela. Moja situácia bola horšia práve preto, že som začala panikáriť. Keď som videla komentáre ostatných ľudí, ktorí trpia psoriázou, bola som ešte viac v strese. Niektorí sa nedokázali vyliečiť ani za 15-20 rokov. Iní s týmto problémom žijú celý život…

Stále som si kupovala všetky možné produkty na psoriázu v lekárňach. Krémy, kvapky, spreje, všetko možné… skúsila som aj alternatívne metódy liečby, ako sú rôzne špeciálne bahenné kúpele. Raz som dokonca skúšala svoju chorobu vykoreniť pomocou nejakého starého kúzla.

Pochopiteľne som nedosiahla žiadne výsledky. Môj problém ovplyvňoval celý môj osobný i pracovný život a stále sa zhoršoval. Hanbila som sa za seba a za svoj vzhľad, takže som bola podráždená, agresívna a precitlivená. A nezdalo sa, že by mi mohlo niečo pomôcť…

O lieku Psorilax som sa dozvedela od kamarátky, ktorá má rada prírodné metódy liečby, ktoré neobsahujú žiadne “ťažké látky”, ako sú napríklad hormóny. Po všetkých mojich experimentoch s liekmi jej netrvalo dlho ma presvedčiť. Kúpila som si Psorilax ešte v ten deň z webovej stránky výrobcu a začala som sa liečiť.

Nemala som čo stratiť, teda okrem času a energie… aby som bola úprimná, po toľkých neúspešných pokusoch som už ani nedúfala, že dosiahnem pozitívny výsledok. Podľa môjho lekára sú v prípade, keď nepomôžu hormóny, všetky prírodné lieky zbytočné.

Psorilax kúpiť Slovensko

Po 10 dňoch liečby s Psorilax som si zrazu všimla, že už ma koža toľko nesvrbí a nepáli. Niekedy som dokonca aj zabudla na to, že mám psoriázu… Moje pleť aj začala vyzerať inak. Škvrny začali blednúť a zápaly sa postupne vytrácali. Pleť už sa mi toľko nelúpala a bola opäť jemná! Nemohla som tomu uveriť! Nanášala som si Psorilax na nové škvrny a tie zo začiatku prestali rásť a potom úplne zmizli! Úspech mojej liečby s prípravkom Psorilax ma ohromil a veľmi som sa tešila, až budem mať liečbu za sebou. Po mesiaci nebolo po mojom probléme ani stopy! Moja pleť vyzerala rovnako, ako predtým. Nemala som žiadne škvrny, chrasty, ani iné príznaky psoriázy. Nič!

Po asi troch mesiacoch som nemala žiadne nové škvrny, staré škvrny mi zmizli a zostali po nich len tmavé miestečka, ktoré nie sú vôbec viditeľné. Po nejakej dobe zmizli aj tieto škvrnky. Teraz používam Psorilax aktívne, raz za dva mesiace. Možno to už nie je ani nutné. Každopádne Psorilax nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky, takže ho môžete používať aj po dlhodobo. Nemôžem ani popísať, aká som šťastná. Chcela by som vďaka svojim skúsenostiam pomôcť všetkým, ktorí hľadajú nejakú špeciálnu liečbu a chcú začať nový zdravý život, ktorý neobmedzuje psoriáza!

Psorilax forum

Teraz sa s vami podelím o informácie o zložení tohto produktu. Psorilax obsahuje tieto základné ingrediencie.

 • Výťažky z kokosového oleja
  Má upokojujúce účinky a pomáha proti svrbeniu. Tiež má mierny analgetický účinok na pleť a kĺby.
 • Urea
  Má antibakteriálne vlastnosti a pomáha hojiť rany. Ide o hlavnú ingredienciu, ktorá pomáha ostatným aktívnym látkam dostať sa do hlbších vrstiev kože.
 • Mandľový olej
  Znižuje zápaly a reguluje funkciu mazových žliaz. Tiež má upokojujúce účinky.
 • Výťažok z ovsa
  Zachováva v pleti vlhkosť a pomáha obmedzovať lúpanie kože. Tiež pomáha odlupovanie mŕtvej kože na postihnutých miestach. Má antioxidačné účinky a obohacuje pleť o vitamíny a minerály.
 • Výťažok z harmančeka
  Stimuluje pleť a zlepšuje regeneratívne funkcie kože. Eliminuje pocit pálenia a svrbenia a pomáha odstraňovať mŕtve kožné bunky.

kde kúpiť Psorilax

Glycerín, kyselina mliečna, vitamín E a iné látky hydratujúce a zmäkčujúce pokožku. Tieto látky čistia pleť a chránia telo pred infekčnými chorobami. Regulujú metabolické procesy v hlbších vrstvách kože, zlepšujú krvný obeh a spomaľujú proces abnormálneho delenia buniek.

Je dôležité si uvedomiť, že autentické zloženie produktu Psorilax vytvára jedinečný liek. Psorilax možno objednať len z oficiálnych webových stránok výrobcu! Inak riskujete, že si objednáte falošný produkt, ktorý by mohol vašu chorobu zhoršiť.

Špeciálny obsah produktu Psorilax vám umožní používať ho v akejkoľvek fáze ochorenia. Keď ho skombinujete s tradičnými metódami liečby, môžete tiež dosiahnuť dobré výsledky. Mimochodom môjho lekára tiež prekvapili účinky produktu Psorilax. Teraz ho používa ako hlavný produkt alebo na doplnkovú liečbu psoriázy pre všetkých svojich pacientov.

Našťastie vám moje skúsenosti môžu pomôcť dostať vaše zdravie pod kontrolu. Veľmi rada by som odpovedala všetky vaše otázky!

Junior Content Creator

Perfectionist who likes everything to be done without mistakes and respecting the deadline. I accept each task or issue as a challenge that moves my personal limits. I am a bit misterious, but very friendly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *