Psorilax - kommentaar, kogemused, ost Eestis

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Psorilax 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Psoriaas on levinud ja raskesti ravitav haigus. Paljud patsiendid peavad kogu elu elama. Haiguse keerukust selgitab asjaolu, et siiani pole leitud ühtegi universaalset ja taskukohast psoriaasi ravimise viisi. Patsient võib proovida leida probleemi põhjusi mitu aastat, tellida kalleid ravimeid ja ravi, kuid kõik need, kellel on minimaalne efektiivsus. Uus ravim, mis tõesti aitab, nimetatakse psorilaksiks. See on maailma esimene psoriaasi üldine ravimeetod. Erinevalt hormonaalsetest ravimitest ei avalda Psorilax kehale negatiivset mõju. Ravim on saadaval kreemi kujul, mis hõlbustab oluliselt selle kasutamist.

Psorilax – Mees kogemusi

Toimetajatelt: Psoriaas on üks levinumaid naha haiguseid, mida on kinnitanud statistika ja epidemioloogilised uuringud. Uuringute kohaselt kannatavad 250 miljonit inimest ülemaailma psoriaasi all. Meie riigis on see number umbes 10 000 juures. Psoriaas on eluohtlik autoimmuunne haigus. Me arutlesime selle haiguse ravi võimalikkusest Eestis ja mida patsiendid võivad oodata, kogenud nahaarsti, Andre Metsaga, Dermatoloogia Instituudi juht ning sertifitseeritud dermatoloogia keskuse liige.

Psoriaas. Kuidas vabaneda sellest tapvast autoimmuunshaigusest? Intervjuu Eesti juhtiva nahaarstiga!

kogemusi Psorilax

Teate, ma olen kirjutanud ühe uurimustöö nimega “Psoriaas. Võitlus strateegia”, nii et ma võin rääkida selle haiguse ohtlikusest ööpäevaringselt. Aga ma räägin siinkohal lühidalt. Hetkel on psoriaas tõesti üks kõige ohtlikumaid nahahaiguseid. Peale ägeda väljanägemise, mis muudab seda põdeva inimese elu palju ebamugavamaks, põhjustab see ka erinevaid probleeme. On kinnitatud, etsee haigus vähendab inimese eluiga 20-30%. See tähendab seda, et inimesed, kes seda põevad, elavad keskmiselt 15-20 aastat vähem.

Psoriaasiga kaasnevad peaaegu alati ka teised haigused. Seda seisundit nimetatakse kaashaiguste patoloogiaks. Psoriaasi käes kannatavatel inimestel on 2-3 korda suuremad võimalused haigestuda ateroskleroosse südame-veresoonkonna haigustesse, insulti, primaarsesse hüpertensiooni, düslipideemiasse, diabeeti, ja Crohni tõppe.

Et anda teile paremat ülevaadet, millest ma räägin, on siin mõned pildid, mis meie asutuse arstid on võtnud:

Pöördumatult deformeeritud 26-aastase naise käeliigesed (psoriaasi sümptom-artriit):

35-aastase mehe käsi, kes kannatab psoriaatilise erütroderma all:

27-aastane mee, kes tuli meie juurde liiga hilja (ta on nüüd surnud):

Mida tehakse Eestis, et aidata psoriaasi käes kannatanuid?

kust osta Psorilax

Kui aus olla, puudub koordineeritud jõupingutus ja suurema osa tööst, mis on suunatud psoriaasi raviks ja paranemiseks on uuritud vaid mõndade arstide poolt, kes töötavad meditsiini keskustes. Enamikel haiglatel ei ole mingit teadusprogrammi ja psoriaasi ravitakse tavapärasel viisil, mis mõnikord võib olla ebaefektiivne.

Skin Foundation Kliinik ja mina isiklikult teeme kindlasti oma parima, et teha muudatusi ning aidata meie patsiente. Vaatamata meie piiratud ressurssidele, oleme teinud suuri jõupingutusi, et parandada olukorda, kus haiguse ravi oleks saadaval terves riigis. Hiljuti sõlmisime lepingu liituda rahvusvahelise projektiga “Anti-Psoriaas”. See aitas meil ligipääseda esimesele ravimile, mis selle projekti raames sai väljatöötatud – “Psorilax”. Praegu on see ainus tõeliselt tõhus ravim psoriaasi vastu.

Kas see läbis ka teatuid teste? Mis tõestab selle rohu efektiivsust?

Psorilax foorum

“Psorilax” on 93% juhtudest võimeline eemaldama psoriaasi sümptomeid ja taastada nahka. Pealegi, taastab see uue immuunsüsteemi kehas, millel on praktiliselt kustutamisvõime eemaldada kõik haiguse põhjustajad. See tähendab, et see kreem võib muuta teie naha normaalseks ja kõrvaldada haiguse põhjustajad.

Hetkel on see kõige tõhusam ravim psoriaasi vastu, mis on saadaval maailmaturul. Ainus võimalik alternatiiv on terviklik ravikuur spetsialiseerunud erahaiglates. Kuid kõrge hind teeb sellise ravi enamikele inimestele võimatuks. “Psorilax” on 40-50 korda odavam ja selle tõhusus on vähemalt võrdne.

Ma arvan, et mitmed meie lugejad sooviksid teada saada, kuskohast nad saaksid “Psorilax-i”.

Hetkel on ravim väga nõutud, tänu oma efektiivsusele. Varem oli see kättesaamatu meie siseturul, sest see oli täielikult kaitstud riikide poolt, mis olid seotud “Anti-Psoriaas” projektiga. Kui meie liitusime projektiga oli võimalik alustada “Psorilax” tarnet ka Eestis.

Iga inimene võib seda nüüd tellida ning osta seda kreemi isiklikuks kasutamiseks. Kohaletoimetamine käib posti või kulleri teel (makstakse paki kättesaamisel). Ravimi tarbimine ei nõua mingeid eriteadmisi ja on seega sobilik kõigile tarbijatele.

Andre, tänud intervjuu eest. Kas soovite veel midagi öelda meie lugejatele?

Psorilax kogemusi

Tahan lihtsalt rõhutada, et iga inimene on vastutav oma tervise üle. Psoriaas on väga ohtlik haigus. Seega, rõhutan ravi alustamist enne kui on liiga hilja. Kujutlege, SAATE RAVIDA PSORIAASI SIIN JA KOHE! Kas ei oleks mitte kahju lasta sellisel võimalusel käest?

PS: Arst Andre tegi meie lehekülje külastajatele erilise pakkumise, mis tähendab, et saate tellida “Psorilax-i” 50%-lise allahindlusega!

 

Copywriter

Writing is what I do for the living and what makes me happy. Becoming a copywriter was the best thing that happened to me. I love cats, Madrid and jazz music.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *