Princess Hair - produktu pārskatīšanu, pieredze, iegādi Latvijā

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Princess Hair 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Ir daudz faktoru, kas ietekmē sievietes izskatu, bet viens no svarīgākajiem ir viņas mati. Saskaņā ar lielāko sieviešu skaitu, viņu mati ietekmē viņu uzticības līmeni un to, kā viņi katru dienu jūt sevī. Šī iemesla dēļ ir svarīgi izmantot augstas kvalitātes matu kopšanas līdzekli, lai nodrošinātu noturīgu pārliecību un apmierinātību ar izskatu.

Ar to šajā pārskatā vēlētos ieviest jaunu formulu, kas varētu palīdzēt sievietēm, kas cīnās ar baldness, retināšanas matiem un vāju folikulu atbalstu. Saukta Princeses maska, šis produkts var būt tikai tas, ko sievietēm nepieciešams saglabāt skaisti, sulīgi un veselīgi mati.

Princess Hair – Vīrietis pieredze

Sveiki, dārgie!

Es gribētu padalīties, kā man izdevās atrisināt delikātu problēmu – matu izkrišanu. Tā patiešām bija ļoti nopietna problēma – nu labi, vismaz man. Nekad nebiju domājusi, ka man nāksies ar to saskarties, īpaši 29 gadu vecumā. Tā bija īsta KATASTROFA! Mati neizkrita vienā dienā, tas bija pakāpenisks process – es redzēju, ka mati kļūst plānāki, es tos zaudēju katru dienu: ķemmējot, mazgājot, pat guļot. Kādu laiku to bija pietiekami, lai pēc saķemmēšanas neredzētu matu plānumu, taču kādu dienu es ievēroju patiešām KAILU PLANKUMU pašā galvas centrā.

Tikai paskatieties, te ir tas, kas man bija uz galvas pirms 2 mēnešiem (varbūt nedaudz vairāk kā 2).

Sievietei tā ir nopietna problēma

Vīrieši vismaz var nogriezt ļoti īsus matus un beigās pat būt ieguvēji, tā izceļot savu vīrišķību, taču šī metode nav piemērota dāmām, mēs nekļūstam sievišķīgākas, tas nu būtu skaidrs. Es var būt nedaudz pārspīlēju, taču skaisti, gari un biezi mati ir lieta, kas sievieti padara par sieviet. Pazaudēt sievieti sevī ir gluži kā zaudēt sevi.

kur iegādāties Princess Hair

Saprotiet, ko es gribu pateikt? Man pat bija jāpaņem pāris brīvdienas, jo man bija kauns lūkoties kolēģiem acīs. Esmu 29 gadus veca, taču tajā brīdī sajutos kā par sevi nepārliecinātākais tīnis pasaulē. Un mans vīrs… Jā, viņš teica man, ka viss ir kārtībā un viņš mīlēšot mani neatkarīgi no tā, kā izskatos, bet jutu, kā viņš attālinās. Tas bija laiks, kad burtiski jutos kā ietu cauri ellei. Es nebiju par sevi pārliecināta, pārliecināta par savu dzīvi, un man šķita, ka dzīve ir beigusies.

Es izmēģināju tik daudz, lai atrisinātu šo problēmu.

Burtiski, es izmēģināju visas pieejamās metodes. Man nebija laika iedziļināties, es vienkārši eksperimentēju, jo tā bija problēma, kurai atrisinājumu vajadzēja rast pēc iespējas ātrāk. Pat nevarat iedomāties, ko tik es neizmēģināju. Te būs aptuvens saraksts:

– šampūni (* es tos pirku nejēdzīgos daudzumos, dažādus zīmolus un cenu kategorijas, lietoju tos, strikti sekojot instrukcijām, bet efekta nebija, pat īstermiņa) TAS VISPĀR NEDARBOJĀS!

– spreji un losjoni (arī tos pirku neiedomājamos apmēros, lietoju vienus pašus, kā arī kopā ar citām ārstniecības metodēm, mani mati kļuva mīkstāki, bet to izkrišana turpinājās) – TAS VISPĀR NEDARBOJĀS!

– tabletes (kad konsultējos ar trihologu, viņš izrakstīja zāļu kursu, apgalvojot, ka manas aknas ir piesārņotas, kas ir matu izkrišnaas iemesls). Izgāju kursu, arī dažus testus. Iznākums: saskaņā ar testu rezultātiem viss normalizējās, taču es turpināju zaudēt matus. TAS VISPĀR NEDARBOJĀS!

– speciālas diētas (te nav, ko piebilst, patiešām, “pareizie ēdieni” neliks matiem izaugt, ticiet man) – TAS VISPĀR NEDARBOJĀS!

– tautas metodes (es smērēju sīpolu novārījumu galvas ādā, izmantoju arī dadžu eļļu un majonēzi – bet man šķiet, ka tas visu padarīja vēl sliktāku, mati palika vēl plānāki) TAS VISPĀR NEDARBOJĀS!

Kā redzat, es nesēdēju rokas klēpī salikusi. Taču kļuvu izmisusi, jo nekas nepalīdzēja. Pat mazlietiņ ne. Nekāda efekta. Es tik ļoti cerēju, ka vismaz viena no matu izkrišanas ārstniecības metodēm palīdzēs.

Glābiņš parādījās no nekurienes

Princess Hair forums

Piezvanīju draudzenei, viņa pasmējās par mani un noteica, ka es esmu pilnīga muļķe, jo ne dārgas, ne lētas maskas vienkārši nedarbojas. Tās sniedz vizuālu efektu, pārklājot matu ar silikonu – tieši tāpēc arī mati kļuva zīdaini un mīksti.

Tāpat visas procedūras salonos ir bezjēdzīgas, nav jēgas gaidīt uz matu atjaunošanos – tu gūsi tikai īslaicīgu vizuālu efektu, kas 3 dienu laikā pagaisīs.

Mana draudzene ieteica pamēģināt tikai vienu lietu – īpašu medicīnisko matu masku Princess Hair. Frizētavā, kurā viņa strādā, šo masku lieto ikviens jau ilgu laiku, jo pamatā tas ir vienīgais līdzeklis, kas patiešām var ietekmēt matu augšanu un to atjaunot.

Īsumā, mana draudzene pateica, ka praktiski visi matu kopšanas produkti, ko pārdod veikalos, satur sastāvdaļas, kas ir arī šajā maskā. Tie nodrošina efektu. Bet arī maksā dārgāk.

Frizieri par to ir zinājuši jau ilgu laiku, jo visas tās super dārgās procedūras kā bio- atjaunošanas un taisnošanas balstās uz šo pašu produktu. Viņi vien izdomājuši visādus stilīgus vārdus šīm procedūrām, lai iegūtu vairāk naudas no klientiem.

Pēc tam, kad 2 nedēļas nepārtraukti biju lietojusi Princess Hair, mati atkal kļuva normāli.

Nopietni. Dažas vietas, jo īpaši vidus un arī tā daļa, kas tuvāka pierei, bija redzami kailākas, jo mati turpināja izkrist. Un tad pēkšņi – hop! kailie plankumi sāka izgaist.

Es biju gandrīz gatava izplūst asarās! Bija tik grūti noticēt, taču tā bija taisnība. Ak kungs, es tiešām nezinu, kas tik maģisks ir šajā maskā, bet TĀ PATIEŠĀM DARBOJAS!

Neticiet? Paskatieties paši (foto bija uzņemti pirms 2 mēnešiem)

Atšķirība ir acīmredzama! Beidzot es varēju pārtraukt censties nomaskēt kailos plankumus!

Kā es to lietoju? Stingri saskaņā ar instrukcijām – es ieklāju masku matos un galvas ādā, ieberzēju, pēc tam izskaloju. Ļoti vienkārši lietot, un EFEKTS IR SATRIECOŠS!

Kur es to pasūtīju? Lūk, šajā lapā. Cik man zināms, viņi piegādā tikai oriģinālus produktus, ko iespējams pārbaudīt ar kodiem uz iepakojuma.

Lūk, tas arī viss mans stāsts. Laimei nav robežu, tieši tāpēc nolēmu padalīties ar jums. Esmu pārliecināta, ka tā palīdzēs arī tev.

Starp citu, tā palīdzēja arī manai mātei. Redz, mēs esam jau divas! Te viņas rezultāts:

pieredze ar Princess Hair

 

Copywriter

First I was a trainee with no experience and now I am a full-time copywriter in Nature Confirmed! Learning is my life mission and testing new products all the time a hobby – perfect for my current position.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *