Princess Hair - Produktų apžvalga, patirtis, pirkimas Lietuvoje

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Princess Hair 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Plaukų retėjimo problema vienaip ar kitaip paliečia visus nepaisant lyties. Šiuolaikinė aplinkos kokybė, nuolatinis stresas darbe ir nesubalansuota mityba kenkia galvos odos ir plaukų būklei. Tuomet plaukai ima slinkti, praranda stiprumą ir apimtį, skyla galiukai, plaukai lūžinėja ir slenka.

Princess Hair – Vyras patirtis

kur pirkti Princess Hair

Kaip trichologė per ilgus praktikos metus išbandžiau daug gydymo būdų, kuriuos pacientai galėtų išbandyti namie tam, kad sustiprintų plaukus, išlaikytų gražią jų išvaizdą ir pagerintų plauko struktūrą. Plaukų augimą skatinanti kaukė Princess Hair yra tikras atradimas! Ji pagaminta iš natūralių ingredientų, kurie padeda gydyti trapius ir pažeistus plaukus ir išsišakojusius galiukus. Klinikiniai tyrimai įrodė šio produkto veiksmingumą kovojant su nuplikimu ir plaukų slinkimu.

Stori ir šilkiniai – man pavyko išspręsti plaukų slinkimo problemą vos per vieną savaitę!

Sveikos, mielosios!

Noriu su jumis pasidalinti, kaip man pavyko išspręsti delikačią problemėlę – plaukų slinkimą. Iš tikrųjų šita problema buvo labai rimta, bent jau man. Niekada nemaniau, kad man taip atsitiks, ypač būnant 29 metų. Tai buvo tikra KATASTROFA Ne, plaukai nepradėjo slinkti vieną dieną, tai buvo ilgas procesas – akyse mačiau kaip mano plaukai plonėjo, su kiekviena diena jų netekdavau vis daugiau: kai šukuodavausi, plaudavausi galvą, netgi miegant. Iš pradžių jų pakako, kad galėčiau paslėpti išplonėjusius plaukus, bet vieną dieną pastebėjau tikrąPRAPLIKUSIĄ VIETĄ pačiame galvos viduryje

Pažiūrėkite, štai ką turėjau ant galvos maždaug du mėnesius (o gal netgi daugiau):

patirtimi su Princess Hair

Tai rimta problema moteriai

Vyrai bent jau gali trumpai nusikirpti ir netgi atrodyti vyriškesni dėl to, bet šitas būdas netinka merginoms, mums tai tikrai nepriduoda moteriškumo. Galbūt šiek tiek perdedu, bet gražūs, ilgi ir stori plaukai yra tai, kas moterį paverčia moterimi. Kai savyje prarandi moterį prarandi save. Suprantate apie ką aš? Netgi turėjau keletą kartų prašytis iš darbo, nes negalėjau pažiūrėti savo kolegoms į akis. Nors man 29 metai, bet tada jaučiausi kaip tikra kompleksuota paauglė. O mano vyras… Na jis man sakė, kad viskas yra gerai, kad myli mane nepaisant to kaip atrodau, bet jutau kad jis nuo manęs tolsta. Tuomet atrodė, kad išgyvenu tikrą pragarą. Nepasitikėjau savimi ir savo gyvenimu ir atrodė, kad gyvenimas baigėsi.

Išbandžiau daugybę priemonių šiai problemai spręsti.

Natūraliai, išbandžiau viską ką tik pamatydavau. Net neturėjau laiko analizuoti tų metodų, tiesiog eksperimentavau, nes tau buvo problema kurią reikėjo spręsti labai greitai. Net neįsivaizduojate, ko aš tik neišbandžiau. Čia apytikslis sąrašas:

– šampūnai (*juos pirkau siaubingais kiekiais, skirtingų rūšių, skirtingų kainų. Naudojau tiksliai pagal instrukcijas, bet negavau jokio rezultato, netgi trumpalaikio) NEVEIKIA!

– purškikliai ir losjonai (taip pat pirkau neribotus kiekius, naudojau tiek atskirai tiek kartu su kitais gydymo metodais. Plaukai tapo minkštesni, bet ir toliau slinko) – NEVEIKIA!

– tabletės (kai pasikonsultavau su trichologu, jis išrašė man piliulių ir pasakė, kad mano kepenys yra užterštos, todėl slenka plaukai). Pabaigiau visą kursą, atlikau tyrimus. Rezultatas: pagal tyrimų rezultatus, viskas normalizavosi, bet plaukai ir toliau retėjo. NEVEIKIA!

– specialios dietos (ką čia ir pasakyti, “tinkamas maistas” nepaskatins plaukų augimo, patikėkit) – NEVEIKIA!

– liaudiški metodai (į skalpą tryniau svogūnų laiškus, naudojau varnalėšų aliejų ir majonezą, bet man atrodo, kad situacija tik pablogėjo, nes plaukai tapo dar plonesni) NEVEIKIA!

Kaip matot, nesėdėjau rankų sudėjusi. Bet pradėjau panikuoti, nes niekas nepadėjo. Nė trupučio. Jokio poveikio. Tikėjausi, kad bent jau vienaplaukų priežiūros priemonė man padės.

Princess Hair forumas

Princess Hair – Moteris patirtis

Mūsų plaukų stiprumas ir grožis priklauso nuo daugelio faktorių ir geriausius rezultatus suteikia tik nuosekli plaukų priežiūra

Kvalifikuota kirpėja Augustė rekomenduoja:

  • Sveikai maitintis ir vartoti vitaminų ir mineralų kompleksą
  • Rinktis tinkamas šukas, taisyklingai šukuotis ir riboti šiluminę plaukų priežiūrą
  • Tinkamai trinkti plaukus, masažuoti skalpą, taikyti mezoterapiją ir medicinines priemones, kurios padėtų prižiūrėti plaukus namie
  • Gyventi sveikai ir gebėti atsipalaiduoti

Visiškai atkūriau plaukų struktūrą per du mėnesius

Princess Hair produktų apžvalga

Paskambinau savo draugei, o ji tik nusijuokė ir išvadino mane lengvatike, nes galvojau kad brangios ar pigios kaukės man padės. Jos tik suteikia vizualinį efektą padengdamos plaukus silikonu – todėl plaukai tam kartui tampa švelnūs ir šilkiniai.

Grožio salonų procedūros irgi yra pinigų švaistymas, gausit tik laikiną vizualų efektą, kuris išnyks po trijų dienų.

Mano draugė patarė išbandyti specialią medicininę plaukų kaukę Princess Hair. Visos jos bendradarbės grožio salone jau ilgai naudoja šią priemonę, tai iš esmės yra vienintelė priemonė, kuri gali paveikti plaukų augimą ir atkurti juos.

Trumpai tariant, draugė mane įtikino, kad daugmaž visi veiksmingi parduotuvėse parduodami produktai turi medžiagų, kurias galima rasti šioje kaukėje. Jos užtikrina poveikį. Tačiau tie produktai yra daug brangesni.

Plaukų stilistai apie šią kaukę jau senai žino, kadangi šio produkto formulė yra visų super brangų procedūrų kaip bio-atkūrimai ir stiprinimai pagrindas. Jie tik sukuria įmantrius pavadinimus, kad uždirbtų daugiau pinigų iš klientų

Po dviejų savaičių nuolatinio Princess Hair naudojimo mano plaukai vėl tapo normalūs.

Princess Hair patirtys

Rimtai. Kai kurios vietos, ypač per vidury ir galvos priekyje, buvo akivaizdžiai praplikusios, nes iš ten daugiausiai slinko plaukai. Ir tada – boom! Mano praplikusios vietos ėmė nykti.

Beveik apsiverkiau! Buvo sunku patikėti, bet tai buvo tiesa. Net nežinau, kas per stebuklas yra ši kaukė, bet JI TIKRAI VEIKIA!

Netikite? Pažiūrėkite pačios (nuotraukos darytos pradžioje ir po dviejų mėnesių)

Skirtumas akivaizdus! Pagaliau man nebereikėjo slėpti savo praplikusių vietų šukuojant kitus plaukus ant jų.

Princess Hair pirkti Lietuvą

Kaip naudojau kaukę? Griežtai pagal instrukcijas – tepiau kaukę ant plaukų ir skalpo, įtryniau, tada nuploviau. Labai lengva naudoti, oPOVEIKIS ŠOKIRUOJA!

Kur užsisakiau? Šiame puslapyje. Kiek žinau, jie tiekia tik originalius produktus, galit patikrinti pagal kodą ant pakuotės.

Taigi, tokia mano istorija. Mano laimė yra beribė, taigi, nusprendžiau ja su tavimi pasidalinti. Esu tikra, kad šis produktas jums padės.

Beje, ši kaukė padėjo ir mano mamai. Taigi, mes jau dvi! Štai mano rezultatas:

P.S. Pasidalinkite savo istorijomis komentaruose.

Trainee

Eventhough I was previously oriented at Economics, decided to try with copywriting, because words fullfill me more than numbers. I invest a lot into my education, but still don’t forget to relax and enjoy, so the mountains are my second home.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *