Princess Hair - přehled produktů, zkušenosti, nákup v České republice

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Princess Hair 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Princess Hair maska pro růst vlasů je extrémně účinný přípravek, který prošel všemi důležitými laboratorními testy. Jedna tuba obsahuje dostatek látek pro dosažení těch nejlepších výsledků při péči o slabé, krepaté vlasy bez života. Tento produkt má všechny potřebné certifikáty a splňuje mezinárodní normy. Pozitivní recenze od klientů z celého světa, kteří Princess Hair masku již vyzkoušeli, potvrzují účinnost tohoto produktu.

zkušenosti s Princess Hair

Princess Hair – Muž zkušenosti

Síla a krása vašich vlasů závisí na mnoha faktorech a nejlepších výsledků dosáhnete pouze s uceleným přístupem k péči o vlasy. Plná čtyřtýdenní kůra s maskou Princess Hair vám poskytne úžasné výsledky.

Husté a hedvábné – vyřešila jsem problém se ztrátou vlasů za 1 týden!

Ahoj kamarádi!

Ráda bych se s vámi podělila o to, jak se mi podařilo vyřešit můj citlivý problém se ztrátou vlasů. Byl to opravdu vážný problém – alespoň pro mě. Nikdy by mě nenapadlo, že se s tím budu potýkat, tím spíše v 29 letech. Byla to naprostá KATASTROFA! O vlasy jsem nepřišla během jedno dne, začalo se to dít postupně – viděla jsem, jak mi řídnou a každý den jsem jich měla o něco méně: padaly při česání, při mytí a dokonce i ve spánku. Dříve stačilo si vlasy trochu natupírovat, ale jednoho dne jsem si všimla LYSINY uprostřed mé hlavy.

kde koupit Princess Hair

Jen se na to podívejte, takhle moje vlasy vypadaly zhruba před dvěma měsíci (možná o něco dříve):

Pro ženy je to vážný problém

Muži se mohou alespoň ostříhat na krátko a některým z nich pleš dokonce sluší, protože vypadají mužněji, ale tato metoda pro ženy nefunguje, nám by pleš nepřinesla větší ženskost. Možná teď trochu přeháním, ale dlouhé, husté a krásné vlasy jsou tím, co dělá ženy ženami. Ztratit svoji ženskost je jako ztratit sama sebe. Rozumíte mi, že ano? Musela jsem si dokonce vzít několik dní volno, protože jsem se styděla podívat se svým kolegům do očí. Je mi 29 let, ale tenkrát jsem se cítila jako ten nejvíce zakomplexovaný teenager na světě. A můj manžel… řekl mi, že je vše v pořádku a že mě bude vždy milovat bez ohledu na to, jak budu vypadat, ale cítila jsem, že se mi vzdaluje. V tu chvíli jsem skutečně procházela peklem. Neměla jsem žádné sebevědomí a tím pádem jsem měla pocit, že můj život skončil.

Zkusila jsem tolik věcí, které měly můj problém vyřešit.

Princess Hair Forum

Přirozeně jsem zkusila vše, co se mi dostalo pod ruku. Neměla jsem čas tyto metody příliš zkoumat – pouze jsem s nimi experimentovala, protože jsem se svého problému chtěla zbavit co nejdříve. Neumíte si ani představit, kolik jsem toho zkusila. Zde je seznam:

– šampony (* kupovala jsem je v šílených množstvích, od různých značek a za různé peníze a používala jsem je přesně podle pokynů, ale nikdy nefungovaly, dokonce ani krátkodobě) NEZABRALO TO!

– spreje a mléka (také jsem je kupovala v neomezeném množství a používala jsem je společně s jinými metodami, vlasy jsem díky nim měla jemnější, ale stále mi vypadávaly) – NEZABRALO TO!

– tablety (když jsem byla na konzultaci u trichologa, předepsal mi přípravky a řekl mi, že mám intoxikovaná játra, což mi způsobilo ztrátu vlasů). Absolvovala jsem celou kůru a zkusila si nějaké testy. Výsledek: podle výsledků testu bylo vše v normálu, ale o vlasy jsem i přesto přicházela dál. NEZABRALO TO!

– speciální diety (zde není co dodat, opravdová “zdravá jídla” mi vlasy nevrátila, věřte mi) – NEZABRALO TO!

– lidové metody (natírala jsem si na pokožku hlavy cibulový vývar a používala také lopuchový olej a majonézu – potom se moje problémy ale ještě zhoršily a měla jsem ještě řidší vlasy) NEZABRALO TO!

Jak vidíte, rozhodně to nebylo tak, že bych seděla a nic nedělala. Byla jsem ale zoufalá, protože mi nic nepomohlo, ani trochu. Nemělo to žádný efekt. Doufala jsem, že konečně najdu přípravek na ztrátu vlasů, který by mi opravdu pomohl.

Princess Hair zkušenosti

Princess Hair – Ženské zkušenosti

Elena Bartáková, profesionální kadeřnice, doporučuje:

  • Jezte vyváženě a berte komplex vitamínů a minerálů
  • Používejte správný hřeben, češte si vlasy správným způsobem a snažte se nepoužívat fény, kulmy a žehličky
  • Myjte si vlasy správně, masírujte si pokožku hlavy, vyzkoušejte mezoterapii a užívejte léky, které vám pomohou obnovit vlasy v pohodlí domova
  • Žijte zdravým životním stylem a naučte se relaxovat

Napravila jsem si vlasy za 2 měsíce

když mi jednou zavolala moje kamarádka a řekla mi, že jsem blázen a že drahé ani levné masky nefungují. Tyto masky jen vytvoří vizuální efekt, protože pokryjí vlasy silikonem – proto jsou vlasy potom hebké a lesklé. To ale vydrží jen chvíli.

Princess Hair koupit Českou republiku

Procedury v salonech jsou také vyhazování peněz, nikdy s nimi nedosáhnete slibovaného obnovení vlasů – dostanete jen dočasný efekt, který nejdéle za 3 dny zmizí.

Moje kamarádka mi doporučila, abych zkusila jednu věc – speciální účinnou masku Princess Hair. V kadeřnickém salonu, kde pracuje, ji všichni už dlouho používají, takže jde v podstatě o jedinou kůru, která dokáže skutečně ovlivnit růst vlasů a dodat vlasům zdraví.

Moje kamarádka mi řekla, že více či méně účinné produkty, které se prodávají v obchodech,obsahují látky, které jsou i v této masce. Tyto masky vám zajistí účinek, ale stojí mnohem více peněz.

Kadeřníci to vědí už dlouho, protože všechny tyto drahé procedury, jako je bio-restorace a chemické žehlení vlasů jsou založeny na tomto produktu. Jen si vymýšlejí zajímavé názvy, aby za tyto procedury dostali více peněz od svých klientů.

Na konci 2 týdnů pravidelného používání Princess Hair jsem měla vlasy opět v normálu.

Princess Hair podvod

Vážně. Na některých místech, zejména uprostřed hlavy a nad čelem jsem měla viditelné lysiny, protože mi vlasy stále vypadávaly. Po používání této masky se mi náhle vlasy přestaly ztrácet a lysiny začaly mizet!

Skoro jsem plakala štěstím! Nemohla jsem tomu uvěřit, ale byla to pravda. Bože, nevím co je na této masce tak kouzelné, ale OPRAVDU TO FUNGUJE!

Nevěříte tomu? Přesvědčte se sami (tyto fotografie byly pořízeny v rozestupu dvou měsíců).

Rozdíl je jasně vidět! Konečně jsem mohla přestat zakrývat své lysiny přehazovačkami.

Jak jsem tuto masku používala? Přesně podle pokynů – nanášela jsem si masku na vlasy a pokožku hlavy, vetřela jsem ji do vlasů a potom jsem ji opláchla vodou. Tato maska se používá opravdu snadno a JEJÍ ÚČINKY JSOU ÚŽASNÉ!

Kde jsem si ji objednala? Na této stránce. Pokud vím, dodávají opravdu originální produkty, což si můžete ověřit podle kódů na obalu.

Princess Hair v lékárnách

To je celý můj příběh. Štěstí nezná hranice, takže jsem se rozhodla se podělit s vámi. Jsem si jistá, že vám tato maska také pomůže.

Mimochodem tato maska pomohla i mé matce. Nyní ji tedy používáme obě dvě! Zde jsou její výsledky:

P.S. Podělte se se s mnou v komentářích o vaše výsledky!

 

Head of Content

Passionate and dedicated writer and researcher. 24/7 employed mom who’s addicted to vintage lifestyle. Animal lover, awarded for the best beauty column in 2014, presented in the UK’s magazine. I found my inspiration in various everyday situations. Greatful for every blessing in my life.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *