Princess Hair - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Princess Hair 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Problémy so stratou vlasov ovplyvňujú každého, bez ohľadu na pohlavie. Zlá kvalita životného prostredia, stály pracovný tlak a nevyvážená strava ešte viac zhoršujú stav pokožky hlavy a vlasov. V dôsledku toho vlasy vypadávajú, strácajú svoju silu a objem, objavujú sa rozštiepené končeky, vlasy sa lámu a vypadávajú. Ako tricholožka mám vyskúšaných mnoho spôsobov, ktoré možno použiť doma pre posilnenie vlasov, ich lepší vzhľad a štruktúru. Maska Princess Hair pre rast vlasov je skutočný klenot! Obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú s krehkými a poškodenými vlasmi a rozštiepenými končekmi. Klinické skúšky tohto prípravku preukázali jeho účinnosť vi boji s plešatosťou a stratou vlasov.

Princess Hair skúsenosti

Princess Hair – Muž skúsenosti

Sila a krása našich vlasov závisí na mnohých faktoroch a najlepších výsledkov je možné dosiahnuť len vďaka komplexnému prístupu k starostlivosti o vlasy.

Jarmila Kadeřávková, špičková kaderníčka, odporúča:

  • Jesť zdravo a užívať vitamíny a minerálny komplex
  • Vybrať si správny hrebeň, česať si vlasy správnym spôsobom a obmedziť tepelné ošetrenie vlasov
  • Správne si umývať vlasy, vykonávať masáž pokožky hlavy, vykonávať mezoterapiu a používať lekárskej prostriedky na starostlivosť o vlasy doma
  • Zdravý životný štýl a dostatok odpočinku

kde kúpiť Princess Hair

Silné a hodvábne – vyriešila som problém s vypadávaním vlasov len za 1 týždeň!

Zdravím, zlatíčka!

Chcela by som sa s vami podeliť o to, ako sa mi podarilo vyriešiť chúlostivý problém vypadávanie vlasov. Bol to naozaj vážny problém – dobre, aspoň pre mňa. Nikdy som si nemyslela, že by som sa s ním niekedy musela vysporiadavať, zvlášť nie v 29. To bola úplná KATASTROFA! Vlasy mi nevypadali za jeden deň, nie, bol to postupný proces – videla som, ako sa vlasy stenčujú, každý deň som ich strácala: počas česania, umývanie, dokonca aj počas spania. Obvykle stačilo prekryť vlasy miesto, kde ich bolo menej, ale jedného dňa som si všimla, že mám skutočnú PLEŠINU uprostred na hlave.

Len sa na to pozrite, toto som mala na hlave asi pred 2 mesiacmi (možno o niečo viac ako 2):

To je pre ženu vážny problém

skúsenosti s Princess Hair

Muži si môžu prinajmenšom nechať vytvoriť veľmi krátky účes, a dokonca z toho ťažiť, pretože tým zvyčajne zmužní, ale tento spôsob je úplne nevhodný pre ženy, pretože s krátkymi vlasmi ženskejšie nebudeme, to je isté. Možno trochu preháňam, ale krásne, dlhé a husté vlasy sú práve to, čo robí ženu ženou. Strata ženy vo vás je ako strata seba samé. Rozumiete, čo myslím? Dokonca som si musela vziať pár dní voľna, pretože som sa príliš hanbila pozrieť sa kolegom priamo do očí. Je mi 29, ale v tej dobe som sa cítila ako najdepresívnejší teenager na svete. A môj manžel… No, povedal mi, že je všetko v poriadku a že ma bude milovať bez ohľadu na to, ako vyzerám, ale cítila som, ako sa odo mňa odťahuje. Vtedy som doslova cítila, že prechádzam peklom. Necítila som sa sebaistá a zdalo sa mi, že môj život skončil.

Skúšala som toľko vecí, aby som problém vyriešila

Samozrejme som sa snažila používať všetko, čo mi prišlo do rúk. Nemala som čas na zamyslenie nad týmito metódami, proste som experimentovala, pretože to bol problém, ktorý sa musel čo najskôr vyriešiť. Neviete si ani predstaviť, koľko vecí som vyskúšala. Tu je približný zoznam:

Princess Hair forum

šampóny (* Kupovala som ich v neprimeranom množstve, rôzne značky a ceny, používala som ich striktne podľa pokynov, ale nemali žiadny účinok, ani krátkodobý) NIKDY TO NEFUNGOVALO!

spreje a kondicionéry (Tiež obrovské množstvo, používala som ich zvlášť aj spolu s inými liečebnými metódami, moje vlasy sa zmäkčili, ale vypadávanie pokračovalo) NIKDY TO NEFUNGOVALO!

tablety (Keď som sa poradila s trichologom, predpísal mi dávku piluliek a povedal mi, že moje pečeň je intoxikovaná, čo vedie k vypadávaniu vlasov). Absolvovala som liečebnú kúru a niekoľko testov. Výsledok: podľa výsledkov testov sa všetko znormalizovalo, ale stále som strácala vlasy. NIKDY TO NEFUNGOVALO!

špeciálne diéty (K tomu nemám čo dodať, “správne potraviny” nespôsobí rast vlasov, verte mi) NIKDY TO NEFUNGOVALO!

ľudové metódy (Lila som si na pokožku hlavy výluhy z cibule, používala som rašelinový olej a majonézu – ale myslím, že sa to ešte zhoršilo, vlasy sa mi ešte stenčili) NIKDY TO NEFUNGOVALO!

Ako vidíte, snažila som sa. Ale bola som zúfalá, pretože nič nepomohlo. Ani trochu. Žiadny efekt. Dúfala som, že aspoň jeden spôsob proti vypadávaniu vlasov pomůže.

Princess Hair – Ženské skúsenosti

Maska Hair Princess pre rast vlasov je veľmi cenná novinka, prešla na výbornú všetkými nevyhnutnými laboratórnymi testami a skúškami. Jedno balenie obsahuje dostatok komponentov pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri starostlivosti o krehké, slabé a unavené vlasy. Výrobok je certifikovaný a zodpovedá všetkým medzinárodným normám. Mnoho pozitívnej spätnej väzby od tých, ktorí už vyskúšali komplex Princess Hair pre rast vlasov, dokazujú skutočnú efektívnosť a prínos pre vlasy.

Vrátili sa mi všetky stratené vlasy za 2 mesiace

Princess Hair kúpiť Slovensko

Zavolala som kamarátke, zasmiala sa a povedala mi, že som úplný blázon, že ani drahé ani lacné maskynefungujú. Proste urobia len vizuálny efekt tým, že sa pokryjú vlasy silikónom – teda vlasy vyzerajú hodvábne a hladké.

Salónny procedúry tiež len stojí zbytočné peniaze, nemá zmysel čakať na sľubovanú obnovu vlasov, získate len dočasný vizuálny efekt, ktorý za 3 dni zmizne.

Kamarátka mi odporučila len jednu vec – špeciálnu masku na vlasy Princess Hair. Všetci v kaderníckom salóne, kde pracuje, ju používajú po dlhú dobu, takže v podstate je to jediná liečba, ktorá môže skutočne ovplyvniť rast vlasov a obnoviť ich.

Stručne povedané, kamarátka mi povedala, že všetky viac či menej funkčná vlasové výrobky predávané v obchodoch obsahujú komponenty, ktoré sa nachádzajú v tejto maske. Sú účinné. Ale sú oveľa drahšie.

Kaderníci o tom už dlho vedia, pretože všetky tieto veľmi drahé postupy, ako sú bioprodukty a vyrovnávanie vlasov, sú založené na tom istom produktu. Iba tým procedúram vymýšľajú zaujímavé názvy, aby za ne mohli účtovať viac peňazí od zákazníkov.

Po 2 týždňoch trvalého používania Princess Hair sa moje vlasy vrátili do normálu

Princess Hair recenzie produktov

Vážne. Niektoré miesta, obzvlášť stred a tiež predná časť mojej hlavy bližšie k čelu, bola viditeľne plešatá, pretože vlasy stále padali. A potom zrazu – wow! Moje lysiny začali miznúť.

Skoro som sa rozplakala! Bolo ťažké tomu uveriť, ale bola to pravda. Netuším, čo je na tej maske tak čarovného, ​​ale NAOZAJ TO FUNGUJE!

Neveríte tomu? Pozrite sa sami (fotografie boli urobené 2 mesiace od seba).

Rozdiel je zrejmý! Konečne som prestala maskovať plešinu přečesáváním vlasov.

Ako som masku používala? Prísne podľa pokynov – naniesla som masku na vlasy a pokožku na hlave každé 3 dny, pretrela som ich a za 5 minút opláchla. Veľmi jednoduché použitie a ÚČINOK JE OHROMIUJÍCÍ!

Kde som si objednala? Na týchto stránkach. Pokiaľ viem, dodávajú iba originálne produkty, ktoré môžu byť skontrolované podľa kódov na obaloch.

To je to, celý môj príbeh. Šťastie nepozná žiadne hranice, a tak som sa rozhodla, že to s vami budem zdieľať. Som si istá, že vám to pomôže tiež.

Mimochodom, to tiež pomohlo mojej matke. Takže teraz sú nás dva! Tu je jej výsledok:

P.S. Zdieľajte svoje vlastné príbehy v komentároch.

zdroj článok: https://www.diet.com/

Junior Content Creator

Proud Latina girl living in Madrid. Beside my basic education, I passed a lot of workshops and seminars related to Content Marketing. I enjoy travelling, getting know other cultures and I am obsessed with a morning cup of coffee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *