Princess Hair - kommentaar, kogemused, ost Eestis

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Princess Hair 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Juuste väljalangemise probleemid mõjutavad kõiki ühel või teisel moel, olenemata soost. Kaasaegsed keskkonna mõjud, pidev stress tööl ja tasakaalustamata toit suurendavad peanaha ja juuste seisundit veelgi. Selle tulemusena kaotavad juuksed tugevuse ja paksuse, tekivad lõhenenud juukseotsad, juuksed katkevad kergemini ja kukuvad välja. Trikoloogina olen proovinud mitmeid aastaid erinevaid ravimeetodeid, mida võiks kodus kasutada, et aidata patsientidel juukseid tugevdada ja juuste struktuuri parandada ning seda ka säilitada.

Princess Hair – Mees kogemusi

Juustekasvu soodustav Princess Hair mask on tõeline pärl! See sisaldab looduslikke koostisosi, mis ravib hapraid ja kahjustatud juukseid ja ennetab nende lõhenemist. Selle toote kliinilised uuringud tõestavad selle efektiivsust kiilaspäisuse ja juuste väljalangemise vastu.

Paksud ja siidised- Olen lahendanud juuste väljalangemise probleemi 1 nädalaga!

Princess Hair foorum

Tere, armsad lugejad!

Sooviksin teiega jagada, kuidas ma suutsin lahendada delikaatse juuste väljalangemisprobleemi. See on tõesti väga murettekitav probleem, vähemalt minu jaoks. Ma ei oleks iialgi arvanud, et pean 29-aastaselt sellise probleemiga tegelema. See oli täielik KATASTROOF!Muidugi ei toiminud juuste väljalangus ühe päevaga, see oli ikka pikemaajaline protsess, aga ma nägin, kuidas mu juuksed hõrenema hakkasid ja iga päevaga langes välja rohkem juukseid nii kammimise, pesemise kui ka magamise ajal. Kammiga oli kerge hõrenenud juukseid peita, aga ühel päeval avastasin päris KIILA KOHA pea keskel.

Vaadake pilti, selline nägi välja mu pea umbes 2 kuud tagasi (võib-olla natuke rohkem kui 2):

Naiste jaoks on see ju väga suur asi

Vähemalt saavad mehed juuksed lühikeseks ajada ja ikkagi näevad head välja, aga naistel see nii ei käi, meie kohe kindlasti kiilakana head välja ei näe. Võib-olla ma liialdan, aga minu arvates teeb naise naiselikuks just tema ilusad, pikad ja paksud juuksed. Kui naiselikkus kaob, siis kaotad justkui tükikese endast. On ju nii? Ma pidin isegi paar päeva töölt vabaks võtma, sest ei julgenud kolleegide pilgu alla jääda. Ma olen küll 29-aastane, aga sel hetkel olin kui põdev teismeline. Ja mu abikaasa….no tema arvates oli kõik hästi ja ta isegi naljatas, et armastab mind edasi ka juusteta. Sel hetkel tundsin, et enam hullemaks minna ei saa. Mõni aeg hiljem sattusin depresiooni ja kaotasin eneseusalduse, tundus nagu käes oleks olnud lõpp.

Proovisin igasuguseid erinevaid asju, et probleemi lahendada.

Princess Hair kogemusi

Loomulikult proovisin kõike, mida proovida andis ning mul ei olnud aega, et isegi tulemusi kontrollida, teadsin vaid, et probleemile on vaja lahendust nii ruttu kui võimalik. Te ei kujuta ettegi, mida kõike ma proovisin. Siin on mõned nendest:

-šampoonid (*hulgalistes kogustes šampoone, erinevate hindade ja markidega. Kasutasin neid nii nagu kasutusjuhendis kirjas oli, aga tulemusi ei olnud, isegi lühiajalisi) SEE EI TOIMINUD!

– pihustid ja vedelikud (ostsin ka neid hulgalistest kogustes, kasutasin eraldi ja ka teiste vahenditega. Juuksed muutusid pehmemaks, aga juuste väljalangus ei peatunud)- SEE EI TOIMINUD!

-tabletid (Kui ma kontsulteerisin nahaarstiga, siis ta kirjutas mulle tablette, kuna arvas, et mul oli midagi maksaga viga ja sellepärast ka suur juuste väljalangus). Tegin ühe ravikuuri läbi ja läksin uuesti kontrolli. Tulemused: kõik näis olevat korras, aga juuksed langesid ikkagi välja. SEE EI TOIMINUD!

kust osta Princess Hair

– erinevad dieedid (siinkohal ei oska ma midagi öelda. Õige toitumine ei aita su juustel kasvada, uskuge mind). SEE EI TOIMINUD!

– vanaaegsed retseptid (Määrisin sibulakoori peanahale ja kasutasin takjaõli ning majoneesi- aga see tegi asja veel hullemaks, juuksed hõrenesid taas) SEE EI TOIMINUD!

Nagu näete, ma proovisin kõike, aga see tekitas minus veel enamgi stressi, sest miski ei aidanud. Mitte isegi natukene, ei mingeid tulemusi. Lootsin ju siiski, et mingigi toode juustelanguse vastu aitaks.

Princess Hair – Naine kogemusi

Princess Hair Kommenteeri toodet

Juustekasvu soodustav Princess Hair mask on äärmiselt väärtuslik toode, see on läbinud kõik vajalikud laboratoorsed testid ja katsed. Üks totsik sisaldab piisavalt komponente, et saavutada kõige tõhusamad tulemused habraste, nõrkade ja elutute juuste hooldamisel. Toode on sertifitseeritud ja vastab kõigile rahvusvahelistele standarditele. Palju positiivset tagasisidet neilt, kes on juba proovinud juustekasvu soodustavat Princess Hair kompleksi, mis näitavad selle tegelikku efektiivsust ja kasu juustele.

Ma olen täielikult taastanud kõik väljalangenud juuksed 2 kuuga

Ühel päeval helistasin sõbrannale ja rääkisin oma murest. Ta naeris mu üle, et olin nii palju raha ja aeg kasutanud erinevatele maskidel, mis tegid mu juuksed ainult välimiselt ilusamaks- silikoonine kate tegi juuksed siidiseks ja siledaks.

Isegi juuksurisalongi tooteid ei saa usaldada, sest need annavad vaid paari päevaseid ajutisi tulemusi.

Mu sõbranna soovitas mul proovida ühte toodet- erilist meditsiinilist juukse maski Princess Hair. Kõik, kes temaga koos juuksuris on töödanud, on kasutanud seda juba pikka aega. Ta kinnitas, et see on ainus ravi, mis ka tegelikult juuste kasvu soodustab ja väljalangust vähendab.

Samuti lisas ta, et enamik häid juuksevahendeid, mida poodides müüakse, sisaldavad mingil määral koostisosi, mida leidub ka selles maskis. Effekt võib olla sarnane, aga hind palju kallim.

Juuksurid on sellest teadlikud olnu juba pikka aega, sest kõik need ülikallid protseduurid nagu bio-restaureerimine ja sirgendamine põhinevad kõik just sellel tootel. Nad lihtsalt panevad neile protseduuridele peenemad nimed, et klientidelt rohkem raha teenida.

Teise nädala lõpuks pärast pidevat Princess Hair maski kasutamist, toibusid mu juuksed.

Princåess Hair Eesti

Päriselt ka. Mõned kohad peanahal, eriti keskel ja lauba juures olid silmnähtavalt kiilamad kui ülejäänud pea. Aga siis järsku- boom! Kiilad kohad hakkasid kaduma.

Ma ei uskunud oma silmi ja hakkasin peaagu nutma! See oli uskumatu, aga tõsi. Wow, ma tõesti ei tea, mis selle maski juures nii erilist on, aga SEE TÕESTI TOIMIB!

Kas sa ei usu? Vaata ise (pildid on võetud 2- kuulise vahega).

Erinevus on silmatorkav! Lõpuks ometi võisin kiilate laikude peitmisega lõpetada.

kogemusi Princess Hair

Kuidas ma seda kasutasin? Kasutusjuhendi põhiselt: Kandsin maski juustele ja peanahale, hõõrusin sisse ja siis loputasin maha. Väga kerge kasutada ja EFFEKT ON HÄMMASTAV!

Kust ma tellisin? Sellelt lehelt. Nii palju kui mina tean, on neil vaid originaal tooted, mida saab pakil oleva koodi abil kontrollida.

Ongi kõik, minu terve lugu. Rõõmul pole piire, seega tahtsin seda teiega jagada. Ma olen kindel, et see aitab ka teid.

Muideks, see aitas ka mu ema. Seega on meid nüüd kaks! Siin on tulemused:

P.S. Jagage enda lugusid kommentaarides.

Artikkel allikas: https://www.drugs.com/

Senior Content Creator

My name is Anh. I am a blogger, copywriter and content creator, which is what made me progress so fast. I write for work and work to write. Soon publishing my first book, as well.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *