Motion Free - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Motion Free 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Motion Free recenzie produktov
Motion Free je produkt, ktorý rýchlo odstráni bolesť spôsobenú chorobami ako artróza alebo osteochondróza. Odstraňuje svalové kŕče a zápaly. Motion Free je tiež účinný pri liečbe osteochondrózy a artrózy, pretože spomaľuje proces odumierania tkanív chrupaviek a podporuje metabolizmus a regeneráciu kĺbových chrupaviek. Pozitívne účinky môžete vidieť už od prvého použitia. Pri pravidelnom užívaní spomaľuje rozvoj ochorení kĺbov a chrbtice.

Motion Free – Muž skúsenosti

Balzam Motion Free je skvelým prostriedkom proti artróze a osteochondróze. Odporúčam ho všetkým pacientom, ktorí za mnou prídu s bolesťami kĺbov a chrbtice. Motion Free odstraňuje bolesť a opuchy za krátky čas, regeneruje kĺby a väzy a umožňuje znovu aktívne žiť. Balzám je tiež efektívny na všetky zmeny spôsobené vekom. Sám ho používam na liečbu osteochondrózy. Som veľmi spokojný s jeho rýchlymi a dlhotrvajúcimi účinkami. Pri pravidelnom používaní, môžete zabudnúť na problémy s chrbtom!

Ján Vala: Ako sa bývalému ‘baníkovi´podarilo zbaviť osteochondrózy za mesiac

kde kúpiť Motion Free

Rád by som vám porozprával svoj príbeh o tom, ako sa mi podarilo poraziť artrózu kolenných kĺbov a osteochondrózu v chrbte. Nie som lekár, nebudem vysvetľovať, ako som to vyliečil, poviam vám, čo sa stalo.

Je mi 62 rokov, som dôchodca. Pred odchodom do dôchodku som pracoval u vysokej pece v hutníckom závode. Spočiatku som bol iba robotník a potom som začal pracovať ako bezpečnostný technik. Tí, ktorí poznajú povolanie pracovníka u vysokej pece, vedia, že sa veľmi líši od povolania oceliar. Tam všetko, čo potrebujete urobiť, je sedieť a stlačovať páčky a tlačidlá. My sme robili všetko starým spôsobom. Ak to bolo potrebné, použili sme lopatu a niekedy dokonca páčidlo. V blízkosti pece bolo neuveriteľné horúco, a nedalo sa uniknúť zo stáleho prievanu. Prakticky som si tam zničil kolená a chrbát.

Kontinuálne bolesti majú priamy negatívny vplyv na vzhľad. Za posledné 3 roky som veľmi zostárnul.

Je dobre, že som mal nárok na odchod do dôchodku vo veku 50 rokov v dôsledku dlhého záznamu o prevádzke škodlivého povolania. Len som nemal silu ani tak vydržať. Posledný rok som zvládol len vďaka anestetickým injekciám. Mala som šťastie – uvolnilo sa miesto bezpečnostného technika. Nová práca sa ukázala oveľa jednoduchšie, ďaleko od pece. Moje zdravie sa zlepšilo, nová práca mala priaznivý vplyv na moje neduhy. Bolesť ustúpila, dokonca som to aj chvíľu vydržal bez anestetík. Ale tri roky pred odchodom do dôchodku som mal nehodu. Poranil som si nohu na rybárskom výlete. Bolesť, šok a ďalšie kolo anestetík malo vplyv na krehkú rovnováhu tela a ja som musel čeliť ostrej bolesti v kolenách a chrbte.

Kvôli zraneniu začala artritída postupovať rýchlo.

Ani nechcem spomienať tie tri roky. Bolo to peklo! Ráno mi moja žena dala injekciu diclofenaku, potom ďalšiu v práci a potom ešte jednu zase doma, večer. Prečo som sakra nešiel do dôchodku? Pomáhol som synovi. Mal novonarodeného chlapca, a prišiel o prácu. Musel som pomoct svojej rodine. Posledný rok som chodil s holí. Tesne pred ďalšou zdravotnou prehliadkou som podal dobrovoľné rezignáciu. Aj tak by som nezložil skúšku.

Ako som sa liečil

Podľa mojích bohatých skúseností, pokiaľ ide o chorôby kĺbov môžem povedať, že lekári vedia v podstate len o chondrosamine. Dobre, môžu niekedy tiež predpísať hydrokortizón alebo diprospan.

Ale NEPOMÁHAJÚ!

Motion Free kúpiť Slovensko

Okrem toho, konštantné injekcie diklofenaku, na úľavu od bolesti, spôsobujú bolesti žalúdka. Musel som pridať subnitrát bizmutu a chrániť tak žalúdočnú sliznicu. Kým som hľadal naozaj účinný liek, robili mi 4 punkcie, aby odstránili kvapalinu.A poslednýkrát tam bol hnis. Doktor mi povedal, že je veľmi pravdepodobné, že budem potrebovať operáciu a endoprotézu. Dali by mi titanové kolená. Chcel som sa o ňom dozvedieť viac. Ako sa ukázalo, aj keď protetika budev poriadku, budem musieť chodiť o holí. Vlastná operácia bude stáť minimálne $ 4000. To je cena za nemeckú protézu, naše sú o 1.000 $ lacnejšie, ale riziko komplikácií je vyššie. Stručne povedané rozhodol som sa vziať si čas a popremýšľat o tom.

Rozhodol som sa vziať si čas a popremýšľat o svojej budúcnosti.

Každopádne som mal byť nepohyblivý. A nemal som tie peniaze!

Hodně sme so ženou rozmýšľali (a ona bola skvelá, naozaj) a rozhodli sme sa súhlasiť s operáciou. V 61 život nekončí, a čo sa týká peňazí… No peniaze budú, my nebudeme, asi tak.

A vtedy sa stal zázrak!

Dlhujem to mojej žene. Mala priateľku zo školy, manželku úradníka mesta. Ten človek trpel bolesťami kolien, rovnako ako ja. No, možno nie toľko.

Jedného dňa išla moja žena po ulici, keď vedľa nej zastavilo auto. Manžel kamarátky vystúpil z auta a rýchlo a istým krokom šiel do obchodu.

Ten istý deň Sandra (moja žena) zavolala kamarátke a začal sa vypytovať, ako sa Jurovi podarilo vyliečiť kolená. Nebol na operácii, to sme vedeli. A okrem toho, ľudia po operáciách takto nebehajú.

Moja žena Sandra ma zachránila, som jej veľmi vďačný.

Motion Free podvod

Ukázalo sa, že muža kamarátky vyliečil nový produkt – Motion Free. Jej muž ho používal a doslova za mesiac bol späť na nohách. A poviem to znovu – už O MESIAC!

Obaja sme boli veľmi radi, ale frustrovaní zároveň. Tento produkt sa v našej krajine nepredával. A nemali sme tušenie, ako ho objednať v Spojených štátoch, kde je takmer všetko k dispozícii iba na lekársky predpis. Jedným slovom, pokračovali sme v prípravách na operáciu.

O mesiac a pol neskôr Sandrina priateľka zavolala a povedala nám, že balzám Motion Free prešiel certifikáciou na Slovensku. Moja žena ju poprosila, či by to mohla overiť, a skutočne to tak bolo! Teraz sme si mohli skutočne kúpiť výrobok, bohužiaľ iba z oficiálnych stránok. Myslím, že som bol jedným z prvých zákazníkov, ktorí si objednali!

Motion Free

Začal som si liečiť svoje nešťastné kolená a kríž. A malo to výsledky! Sprvu som si myslel, že balzám funguje ako anestetikum, pretože zhruba 5-10 minút po aplikácii sa zmiernila bolesť. Cítil som sa oveľa lepšie, dokonca aj kríž ma prestal bolieť. Aby som povedal pravdu, chrbát som vzdal už dávno. Kiež by som sa mohol aspoň postarať o kolená. Už som len čakal na operáciu! Ale keď sa mi týždeň po nanesení balzámu podarilo ohnúť dole a nazuť si topánky bez použitia pol metrovej lyžice, uvedomil som si, že Motion FreeLIEČI veľmi dobre!

Za 2 týždne som mohol chodiť po dobu pol hodiny bez bolesti v kolenách! Jasne som sa zotavoval! O ďalšie dva týždne neskôr som sa považoval za zdravého človeka – už som netrpel bolesťou! Mohol som sa ľahko ohýbať, chodiť na dlhé vzdialenosti a dokonca aj jazdiť na bicykli (mám to rád).

Mohol som opäť jazdiť na bycikli a podnikať dvojhodinové prechádzky.

kde kúpiť Motion Free

Je to už pol roka, čo som vyliečený. Už žiadne bolesti! Napriek tomu, že som pred mesiacom prestal Motion Free používať. Teraz chodím na rybárske výjazdy, pracujem na záhrade a milujem strážiť svojho vnuka! Ja a moja žena spolu plánujeme cestu na juh! Moja žena stále hovorí, aké krásne je to tam.

Content Manager Assistant & Content Creator

Enthusiast who’s priorities lie in work and education. After University degree, I’ve focused on my career of content writing. So far, I passed my trainee and work on the position I plan to upgrade with my knowledge very soon.

Comments 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *