Hammer of Thor - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Hammer of Thor 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Doplnok na potenciu Thor’s Hammer, ktorý sa ukázal ako účinný pre zvýšenie sexuálnej túžby medzi muži v rôznych vekových skupinách, je veľmi organický produkt. Poskytuje všetky potrebné vitamíny a stopové prvky a aktivuje prirodzenú produkciu mužského hormónu zvaného testosterón. Thor’s Hammer obnovuje schopnosť erekcie ľahko, rýchlo a po dlhú dobu. Ako starneme, vplyv zásadného mužského hormónu testosterónu sa znižuje. Okrem toho sa funkcia kardiovaskulárneho systému zhoršuje, čo tiež priamo ovplyvňuje erekciu. Náš život v modernej spoločnosti je plný stresu, ktorý nepriaznivo ovplyvňuje celé naše telo. Stres môže vyčerpať energiu a narušiť psychický mechanizmus erekcie. Nesprávna strava skladajúci sa z veľa tukov, konzervantov a často aj karcinogénnych látok môže mať za následok zlý zdravotný stav, zlé fungovanie srdca a ciev a obezitu, rovnako ako priamy vplyv na mužnosť. V mnohých prípadoch je na vine aj časté pitie a fajčenie. Chronické ochorenia majú tiež významný vplyv na erektilnú funkciu. Niektoré z týchto chorôb, ako sú napríklad pohlavne prenosné choroby priamo ovplyvňujú reprodukčné orgány a narušujú fyzické a psychické procesy potrebné pre dobrú účinnosť.

skúsenosti s Hammer of Thor

Hammer of Thor – Muž skúsenosti

Pečeň rýb z najhlbších vod (najmä škandinávskych) obsahuje veľmi vysokú úroveň zinku. Z tohto dôvodu, extrakty z pečene tejto ryby poskytujú množstvo zinku, ktoré je potrebné pre každý deň na posilnenie testosterónu a libida. Organický extrakt z antarktickej pancierovky aktivuje mužskéh hormóny v tele a zvyšuje úroveň vstrebávanie vitamínu. Vitamíny A a E sú nevyhnutné na efektívne zvýšenie sexuálnej vitality a vitamíny skupiny B zlepšujú stav nervovej sústavy. Špeciálny extrakt z bezstavovcov – živočíchov obývajúcich morské pobrežie Nórska, zlepšuje funkciu žliaz v ľudskom endokrinného systému a prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a zosilňuje jeho účinok. Extrakt z dutohlávkovitých, ktoré obývajú iba nórske fjordy, zlepšuje prekrvenie genitálií a zvyšuje sýtosť kyslíka v krvi, a preto normalizuje arteriálny tlak.

Ako som sa stal machom v posteli za púhy týždeň!

Ahoj všetci, ospravedlňujem sa, že som tak dlho nenapísal. Mal som k tomu ale dobrý dôvod … dnes vám povyprávím príbeh o produkte, ktorý sa volá Thor ‘s Hammer. Počas niekoľkých dní mi tento prípravok úplne zmenil pohľad na sex! Teraz mám konečne priateľku a pravidelný sex, takže sa tým vyriešili všetky moje problémy naraz :))) Rád by som hneď na začiatku uviedol, že je tento produkt neškodný pre zdravie, čo je veľmi dôležité. Najzaujímavejšie je, že tieto kvapky fungujú ako u mužov, tak u žien! Nesmejte sa! 🙂

kde kúpiť Hammer of Thor

Okamih pravdy

Keď som stretol očarujúce dievča, nemal som dôvod byť úzkostlivý. Všetko prebiehalo ako v krásnom filme: rande, kvety a večere. Skôr alebo neskôr ale každé rande končí sexom. Tento večer začal skvele. Moje dievča si ma odviedla do spálne a išla si do kúpeľne upraviť make-up. Uvedomil som si, čo sa bude diať a rýchlo som sa vyzliekol. Snažil som sa potlačiť svoju úzkosť a sústrediť sa na úspech. Vrátila sa, ľahli sme si do postele a moja milovaná ma začala hladkať. Prechádzala rukami po mojom tele a pomaly sa blížila k mojim trenýrkám. Keď mi je dala dole…

Bolo to hrozné fiasko, ani sa mi nepostavil.

Mohol som z toho viniť alkohol, pretože som v reštaurácii vypil pohár vína. Možno to mohlo byť tiež únavou, pretože pracujem 12 hodín denne a nemám čas sa poriadne vyspať. Mohlo to byť z mnohých dôvodov, ale svoje telo rozhodne neoklamete. Trpel som nejakým problémom, ktorý mi bránil sa vzrušiť a urobiť sa: (((I keď sa mi penis postavil, nemal som zo sexu žiadne veľké potešenie … Moje dievča musela byť veľmi sklamaná, ale napriek tomu vzala situáciu do svojich rúk. Snažila sa to napraviť, ale nedarilo sa jej. Po tomto incidente sme mali ešte niekoľko neúspešných stretnutí. Raz som si všimol, že sa mi penis postavil, ale keď som s ňou začal spať, necítil som nič a nepodarilo sa mi dosiahnuť orgazmus. Pochopiteľne sa náš vzťah chýlil k logickému koncu. Nechcel som, aby sme sa rozišli, pretože sme mali veľa spoločného. O niekoľko dní neskôr mi zavolala a povedala mi, že si musíme pohovoriť… bolo mi hneď jasné, čo sa deje.

Hammer of Thor Slovensko

Musel som nájsť nejaký spôsob, ako to vyriešiť…

Sľúbil som, že jej čoskoro zavolám znovu. Ten deň som bol pevne odhodlaný nájsť riešenie. Hľadal som niekoľko hodín na internete a našiel som veľa rôznych stránok: krémy, afrodiziaká, dokonca aj psychoterapiu. Ničomu z toho som ale neveril. Keď už som sa chystal ísť spať, našiel som poslednú stránku s reklamou na nejaký prípravok. Povedal som si, že nemôžem ísť spať len tak, tak som si tento produkt objednal. Nemal som čo stratiť a okrem toho na stránke ponúkali 50% zľavu.

O niekoľko dní neskôr mi prišiel balíček s kvapkami. Keď som za neho zaplatil (a nestál ma skoro žiadne peniaze), dúfal som, že mi naozaj pomôže. Zavolal som teda svoje dievčaťu a dohodol sa s ňou, že sa stretneme v 8 hodín večer u mňa a naznačil som jej, že dnes môže byť všetko inak.

Súhlasila. Vzal som si kvapky pol hodiny pred našou schôdzkou a dúfal som, že sa to oplatí. V tej chvíli sa ukázala pravda. Moje dievča opäť vyšlo z kúpeľne. Skoro sa ma ani nedotkla a môj penis bol už tvrdý a pripravený k akcii! Erekcia bola tak silná, ako keby som si vzal celé balenie viagry! Sex bol úžasný…. a mali sme ho za celú noc štyrikrát! Boli sme obaja v šoku :)) Žiadne slová nedokážu vyjadriť to, ako skvele som sa cítil. Skákal som radosťou … Bol som tak nadšený, že som sa niekoľko dní neukľudnil. Tento produkt je úžasný!

Myslím, že moje dievča s mojím názorom súhlasí.

Pre všetkých, ktorých to zaujíma, objednal som si kvapky tu, Ich cena je ako dva lístky do kina. Je na vás, aby ste sa rozhodli, či je to moc, alebo málo, ale ja osobne si myslím, že by sa tento produkt mohol predávať za desaťnásobnú cenu a aj tak by sa oplatilo si ho kúpiť. Rozhodne sa vám 100% oplatí. A najlepšie na ňom je to, že je úplne prírodný a bezpečný.

Tí, ktorí ste ho už vyskúšali – napíšte nám sem prosím svoje skúsenosti 🙂 Všetkým prajem veľa šťastia!

PS: Balíček nie je nijako označený, všetko je úplne diskrétne.

Hammer of Thor recenzie produktov

CYRIL HUTNIK

Nikdy som si nepomyslel, že ma postretne takéto šťastie. Život je úžasný a nepredvídateľný. A tak som sa rozhodol, že napíšem niečo o tom, ako sa mi zmenil život. Nejde ani o zmenu, ale o výbuch emócií a pocitov, ktoré som nezažil, ani keď som bol mladý. No poďme pekne od začiatku.

Krátky začiatok

Mám 60 rokov. Dokončil som štúdium na Univerzite Komenského na Katedre žurnalistiky. Bol som zamestnaný vo viacerých novinách a neskôr som sa stal vojnovým spravodajcom v Afganistane. V roku 2010 som stratil manželku, ktorá zomrela pri autonehode. Keď som mal 55, odišiel som do dôchodku a presťahoval sa do Košíc.

S manželkou sme nemali žiadne deti, a tak som na celom svete ostal sám. Zachránil ma iba môj koníček – zbožňoval som fotografovanie, aj keď som bol vojnovým spravodajcom. Je to aj o celkom dobrý vedľajší zárobok – svadby, firemné večierky, atď.

Pevne som sa rozhodol, že moje posledné dni strávim takto – zaznamenávaním radosti a smútku náhodných ľudí. Bol som pripravený čeliť starobe.

No Pán je mi svedkom, že život sa mi otočil hore nohami, keď som to najmenej čakal! Keďže som stretol Alenu, moju zlatú Alenu. Život sa mi zmenil raz a navždy. Zaľúbil som sa ako malý chlapec. Mohol som odolať takejto kráske?

A najzaujímavejšie na tom je, že

Alena je učiteľkou na základnej škole. Prišiel som tam, aby som odfotil deti, ktoré práve končili ročník. A práve vtedy sme sa stretli. Vojna ma naučila byť odhodlaným, a tak aj napriek svojmu veku som ju pozval von!

Náš vzťah bol taký rýchly, že som úplne zabudol na vekový rozdiel. A rozdiel bol obrovský – 35 rokov!

No nezáleží na tom, ako dlho sa snažíš utekať pred problémami, stále si ťa nájdu. Šesť mesiacov neskôr sa naša láska začala rúcať. Zlyhal som v posteli ako muž. Alena sa ma snažila rozveseliť, ale mne to všetko došlo. V lekárni som si nakúpil nejaké tabletky, ktoré mi mali pomôcť v posteli, no dopadlo to neúspešne.

V krátkosti povedané, mal som zlomené srdce. Ambulanciu som hneď odmietol. Ak mám byť úprimný, nechcel som nechať Alenu samú. Čo ak ja budem v nemocnici, ja 60-ročný starec a ona, mladá, milá a obdivuhodná žena, tam vonku? Vôbec som si nevedel predstaviť svoj život. No jedno som vedel naisto – bez Aleny nič nemá zmysel.

Hammer of Thor kúpiť Slovensko

Pomoc prišla práve včas!

Zachránil ma Jozef Krajči, môj starý známy z Afganistanu. Zavolal som mu a povedal o svojom probléme (Jozef nie je len kamoš, ale aj skvelý vojenský doktor) a o týžden dorazil do Košíc. A prišiel aj s darčekom – kvapkami s názvom Hammer of Thor. Na obale bolo napísané: „Hammer of Thor- skutočný výsledok za 4 týždne!”. Keď som sa Jozefa opýtal, o čo ide, vravel:

Dal som si kvapky a prišiel som ku Alene. Bolo to neuveriteľné! Proces bol taký pohotový a dlhotrvajúci! Pamäť mi už tak neslúži, ale nikdy som nezažil takú rozkoš pri milovaní so ženou. Okrem toho som si všimol, že sa mi zväčšil penis! Po týždni sa jeho dĺžka zväčšila o 3 cm! Orgazmy boli silnejšie a trvali dlhšie!

Junior Content Creator

Described in three words: hard-worker, vegan and writer. By trying my best to live a healthy and positive life I want to transmit that attitude and affect others to do the same.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *