Green Coffee - ürün inceleme, tecrübe, Türkiye'de satın alma

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Green Coffee 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Ekim 2012 – Yeşil kahve üzerine gerçekleştirilen bilimsel çalışmanın sonuçları Diyabet, Metabolik Sendrom ve Obezite dergisine yayınlanmıştır. Massachusetts Üniversitesi bilimcileri tarafından gerçekleştirilen bu çalışma klorojenik asidin aşağıdaki etkilerini ortaya çıkarmıştır:

İlk olarak, bu glükoz ve vücut yağını enerjiye dönüştürmektedir.

İkincisi, şeker absorpsiyonunu önlemektedir ve böylece aynı zamanda vücut yağı birikimini de önlemektedir. On iki hafta süren klinik deneyler aşağıdaki sonuçları sağlamıştır:

  • Vücut ağırlığında ortalama %10 azalma
  • Vücut yağında ortalama %16 azalma

Deneylerdeki katılımcılar (erkek ve kadın) her öğünden 30 dakika önce yeşil kahve özü tüketmişlerdir. Herhangi bir yan etki görülmemiştir.

Green Coffee Türkiye

Green Coffee – Erkek deneyimler

Yeşil kahve çekirdeği özü sayesinde vücuttaki yağları azaltmanın en yenilikçi yöntemi dünyada diyet ve egzersizin bir numaralı alternatifi haline gelmiştir. 

Sadece 2 ayda 98 kilodan 56 kiloya nasıl zayıfladım?

Herkese merhaba! Herkes benim bayağı bir kilo verdiğimi fark etti ve beni soru yağmuruna tutmaya başladı. Hepinize cevap vermeye ve hepinizi desteklemeye çalıştıysam da bunda maalesef başarılı olamadım. Cevaplanmayı bekleyen o kadar çok mesaj var ki, hepsine cevap vermek için internette yaşamam gerekir. Bunun için “42 kiloyu nasıl verdin?” sorusunu cevaplamak için bu yazıyı yazmaya karar verdim (bunu bana soru gönderemezsiniz şekline yorumlamayın, bu sadece işleri kendi açımdan biraz kolaylaştırmak için yaptığım bir şey oldu).

Bendeki değişim sadece İKİ AYDA gerçekleşti! SONUÇLAR İNANILMAZ, öyle değil mi?

Benim Geçmişim

nerede satın almak Green Coffee

Ben hiçbir zaman ince bir insan olmadım, ama son zamanlarda güç geçtikçe daha fazla kilo almaya başladığımı fark ettim. Karnımda üç tane felaket kıvrım oluştu. Bikini giydiğimde bir buldoğa benzemeye başladım ve belim, bacaklarım ve kalçam her geçen gün daha da büyümekteydi! O ya da bu şekilde sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmaya karar verdim ve bunun için yağlı ve kızartma yemekleri artık yememeye başladım. Ayrıca geç saatlerde yemek yemeyi de kestim. Sabahları koşuya çıkmaya başladım. Akşamlarıysa spor salonuna gitmeye başladım. Ancak kilo vereceğim yerde daha fazla kilo almaya devam ettim! Bir ay sonunda kilom felaket bir seviyeye ulaştı – NEREDEYSE 100 KİLO olmuştum! Bunun üzerine diyetimi sürekli olarak daha katı bir hale getirdim ve et, ekmek, patates ve tatlıları kestim. Sonunda sadece meyve ve sebze yiyordum ve su dışında da bir şey içmiyordum. Oldukça pahalı bazı kilo verdirici çayları ve hapları denedim, ama hiçbir şey işe yaramadı. Verdiğim kiloları kısa süre içerisinde geri alıyordum ve vücudum bundan yorgun düşmeye başlamıştı.

Ne diyetler, ne de haplar… Hiçbiri bir işe yaramıyor. Bunlar sadece sizleri kazıklamak için!
Egzersiz yamaksa hem zor, hem de bir sonuç almanız çok uzun sürüyor. O zaman ne yapmalı?

Bir dizi diyet, hap, spor salonunda geçirilen saatler ve kişisel uzmana ödenen binlerce liranın sonunda tamamen pes ettim. Ancak bir gün internette Yeşil Kahve ile ilgili bir makaleye rastladım ve bunu denemeye karar verdim. Her ne kadar Meryem Üzerli, Aşkın Nur Yengi, Ebru Gündeş ve diğer pek çok ünlülün bu ürünü kullanarak kilo verdiğini duysam da bu konuda biraz kuşkucuydum. Ama her şeyi denedikten ve çaresiz kaldıktan sonra herhangi bir seçeneğim kalmamıştı! Ayrıca incelemeleri de dikkatlice okudum ve gerçekten de etkileyici sonuçların alındığını gördüm!

Avrupa ve Amerika’da milyonlarca kadın Yeşil Kahve sayesinde fazla kilolarından kurtuldular. Araştırmaya göre bu ürünü kullanan kadınların %96,7’si üç hafta içerisinde 12-17 kilo verdi!

Böylece kararımı vermiştim! Üreticinin web sitesini ziyaret ettim, her şeyi bir kez daha gözden geçirdim ve kahveyi sipariş ettim. Elime birkaç haftada ulaştı. Talimatları okudum ve kahvaltı ve öğle yemeğiyle birlikte günde 2 veya 3 fincan içmeye başladım.

Sonuçlar

ile deneyimler Green Coffee

Sadece iki hafta sonunda aldığım sonuçlar gerçekten çarpıcıydı – 13 kilo vermiştim! Şişkinliğim geçmişti ve cildim de çok daha güzel bir hal almıştı! Bel ve kalça gözle görülür şekilde ufalmıştı ve ruh halim de çok daha olumluydu! Diyet ve egzersiz yapmadan tekrar güzel olmuştum! Bunun için canım ne isterse yedim! Artık aç kalmaktan ve egzersiz yapmaktan gına gelmişti…

Üçüncü haftanın sonunda 8 kilo daha verdim! Artık daha formdaydım ve bu da bana asansör kullanma yerine merdivenleri kullanmaya ilham oldu. Eskiden oldukça zor gelen bir egzersiz benim için artık zevk veren bir şey haline gelmişti! Bütün bunların bir kahve ürününün talimatlarına uyarak gerçekleşmiş olmasına adeta inanamıyordum! Ben başarabildiğime göre bunu herkes başarabilir! Sadece iki ayda 42 kilo uçup gitti!

Hedefime 60 gün gibi bir sürede ulaşmış oldum. Karnımdaki fazlalıklar erimişti. 42 kilo verdim ve daha önce hiç hayalini bile edemediğim bir vücuda kavuştum!

Bu arada, Yeşil Kahve 2014 senesinde Türkiye Bilimler Akademisi tarafından test edilmiştir. Sonuçlar bir bomba etkisi yaratabilirdi ama nedense hiç kamuya duyurulmadı.
Açıklanmamasının nedeni sanırım bunun pek çok farmasötik şirketinin, spor salonunun, diyetisyenin ve pahalı kliniklerin batmasına neden olacağıdır!
Elbette batarlar, çünkü Yeşil Kahve çok ucuz!

Bugün artık tüm arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma Yeşil Kahveyi öneriyorum. Önemli: Bunu mutlaka resmi sitesi üzerinden sipariş edin, yoksa elinize sahte ürün geçebilir. Ben elde ettiğim sonuçlardan gayet memnunum ve sizin de memnun kalacağınızdan eminim! Basmakalıp düşüncelerden kurtulun: güzel bir vücuda sahip olmak için herhangi bir diyete ve egzersize ihtiyacınız yok!

Yeşil kahve içerek kilo veren herkes aşağıya yorum yazarak deneyimlerini serbestçe paylaşabilir! Böylece başkalarını da bunun gerçekten işe yaradığına dair ikna edebilirsiniz! Kolay gelsin!

Güncelleme: 11.09.2017

Selam! Mükemmel haberlerim var! Yeşil Kahve şirketinin temsilcileri benimle iletişime geçti ve bloğumu ziyaret edip sipariş veren ilk 100 kişiye %50 indirim uygulayacaklarını bildirdiler!

Green Coffee forum

Green Coffee – Kadın deneyimler

Yeşil Kahve çığır açan bir yağ yakıcıdır. Yeşil Kahve kandaki glükoz seviyesini düşürmektedir ve bunun sonucunda insan vücudundaki yağ yakma prosesini tetiklemektedir. Bu eş zamanlı olarak iştahı azaltmaktadır ve böylece doğal kilo kaybı sağlamaktadır.

Ne kadar mı zayıfladım? 120 kilodan 63 kiloya indim! Sadece idolümü örnek alarak yarı yarıya inceldim!

Merhabalar! Benim adım Deniz. Ufak bir mahallede yaşıyorum. Son zamanlara kadar kimsenin bilmediği biriydim ama benim muhteşemdönüşümüm birden interneti yerinden oynattı!

Bugün blogumun sayfalarında size neredeyse 60 kilo vermemi ve hayatımı tamamen değiştirmemi sağlayan şeyin ne olduğunu anlatmak istiyorum.

Kendimi bildim bileli aşırı kilolu biri oldum. Bu da hayatımın zor geçmesine neden oldu. Çocukken annem babam sürekli zorla yemek yedirirdi. Genel olarak ailem acayip miktarda fast food yer ve bolca kola içer. Ama o günlerde bunun gelecekte NASIL BİR KARABASANA neden olabileceğini hayal bile edemezdim…

Okulda hep dışlandım ve başkaları tarafından rahatsız edildim. Bana isimler taktılar, benimle dalga geçtiler, özel eşyalarıma zarar verdiler, itip kaktılar, dolaba kilitlediler ve hatta bir keresinde de erkekler tuvaletine kilitlediler. Pek çok kere beni çöp bidonuna tıkmak istediler, ama beni kaldıramadıkları için bunu başaramadılar… Onun için bunun yerine özel eşyalarımı çöpe attılar ve ben de her seferinde bunları toplamak zorunda kaldım… Bu zorbalıkla nasıl başa çıkabileceğimi bilemedim ve bu nedenle başımı eğdim ve sürekli yemek yedim.

Arkadaşı olmayan bir şişkoyla kimse vaktini harcamak istemez. Bu nedenle bu karabasandan kurtulmak için kendimi bolca müzik dinlemeye verdim.

O günlerde Hülya Avşar’nın şarkılarını dinlemeye bayılırdım! O benim idolümdü! Onun görünümüne, ince bedenine ve muhteşem yeteneğine hayrandım! Onunla kıyaslandığımda çirkin biri olduğumun ve asla güzel biri olmayacağımın farkındaydım…

Her ne kadar kendimi toparlamaya çalışıp kilo vermeye çalıştıysam da, hiçbir şey işe yaramadı. Aç kaldım, moralimi bozdum, sonra tekrar tıkındım… Bu nedenle eskisine göre daha şişman bir hal aldım. Her zamanki kıyafetlerim küçük gelmeye başladı, yürümek zorlaştı ve nefessiz kalmaya başladım. Kendimi çaresiz hissettiğim ve değersiz biri olarak gördüğüm için geceleri ağlıyordum… Daha sonra da acımı dindirmek için kalkıp tekrar yemek yiyordum

Ama bir gün, hayatım sonsuza dek değişti…

Green Coffee deneyimler

Hülya Avşar 30 kilo şişmanladığında onu sevmekten vazgeçmedim.

Televizyon şovlarından birinde Hülya Avşar şöyle dedi: “Aldığım kilolar nedeniyle YAPIMCILAR BENİMLE ÇALIŞMAYI REDDETTİLER. Anlaşmalarımın yarısı iptal edildi ve kimse bana yeni teklifte bulunmadı. Çok kötü bir depresyona girdim ve bu hiç daha önce başıma gelmeyen bir durumdu! Hızlı bir şekilde kilo vermem gerekiyordu. Aksi taktirde bu endüstride bir yerim olmayacaktı ve tüm hayranlarımı kaybedecektim!”

Birden anladım ki, böylesine ünlü isimler bile aşırı kilolar yüzünden aynen benim gibi sıkıntı yaşayabiliyorlardı! Yapımcılar, arkadaşlar ve hatta hayranlar bile ona sırt dönmeye başlamışlardı! Eğer şişmansanız, toplum sizi otomatik olarak reddeder.

Ancak bundan henüz birkaç ay sonra İNCE Hülya tekrar mecmuaların kapaklarında yer almaya başladı! İŞTE İNCELMİŞ Hülya!

Şaşırmamak gerekir, ne de olsa o bir ünlü diye düşündüm. Dünyadaki en iyi diyetisyenler ve spor hocaları emrinde, en pahalı vücut tedavilerini ve hatta yağ aldırmayı karşılayabilir! Benim bütün bunlar için param yok amaeğer Hülya kilo vermeyi başardıysa, ben niye başaramayayım diye düşündüm. Sonuç olarak, kilo vermenin pahalı olmayan yöntemleri de olmalıydı. Birinin bana mutlaka yardım edebilmesi gerekirdi. Avşar’nın bu zorlukları aşmasından öylesine ilham almıştım ki, en kısa sürede değişmeye karar vermiştim.

İnternette bana yardımcı olabilecek tüm bilgileri toplamaya başladım. Pek çok forum ve blog okudum. İnsanlar bana bolca tavsiyede bulundu. Bana planlar ve perhizler önerdiler. Ama önerilenlerin hepsini ya daha önce denemiştim, ya da sıkı diyet ve egzersiz içerdikleri için bunları yerine getiremeyeceğimden emindim.

Derken Green Coffee Beans adında güçlü bir yağ yakıcısının bir reklamını gördüm. Sayfayı kapatacaktım, ama içimden bir ses okumaya devam etmemi ve bu ürünün vücut üzerindeki etkilerini araştırmamı söyledi.

Meğerse Green Coffee Beans mucizevi bir bileşen falan içermiyormuş. Bunun içeriği onun hızlı bir yağ yakıcı etkisine sahip olmasını sağlayan dengeli, doğal bir bileşimmiş. Bu resmen fazla kiloların erimesini sağlıyor!

Web sitesinde bu ürünün kullananların düzenli olarak her gün 2 fincan Green Coffee Beans içmeleri durumunda bir ay kadar bir süre içerisinde hayalini kurdukları vücuda kavuşabilecekleri söylenmekte.

Daha sonra bu ürünü pek çok ünlünün de denediğini öğrendim. Daha öncesinde Green Coffee Beans ürününü Türkiye’de bulmak imkansızdı ama artık o kadar popüler oldu ki herkes kolayca İNTERNET ÜZERİNDEN GREEN COFFEE Beans SATIN ALABİLİYOR!

Green Coffee Türkiye'yi satın

Başta çekincelerim olmadı değil, ama yorumları okuduktan sonra Green Coffee Beans ürününü gerçekten denemiş olan kişilerle FaceBook üzerinden sohbet ettim.

Aynı gece ürünü sipariş ettim. Öneriler üzerine bu zayıflama içeceğini resmi web sitesi üzerinden sipariş ettim, çünkü ürün çok popüler olmuştu ve taklitlerinden çekinerek, elime geçecek olan ürünün gerçek ve yüksek kaliteli olduğundan emin olmak istedim.

Etkisi benim tüm beklentilerimi aştı! Tüm hayatım boyunca şişman biri oldum, insanlar okulda beni rahatsız ettiler, erkek arkadaşım olmadı. Ama artık resmen “erimeye” başlamıştım! Neredeyse eski halimin yarısı kadar oldum.

Bunun mümkün olduğuna gerçekten inanamıyordum!

En sonunda stres, sinirlilik, spor ve açlık gibi şeyler söz konusu olmadan kilo vermem mümkün oluyordu!

Eskiden insanlar beni dışlarken artık hayranlarım oluşmaya başlamıştı! Şişman bir inekten adeta bir mankene dönüşmüştüm! Arkadaşlarım artık ben, sırf arkadaş olarak görmüyorlardı ve bana aşlarını ilan ediyorlardı! Ama onlara ihtiyacım yoktu, çünkü ben gerçek aşkı kendim de bulabilirdim. Bunun gerçekleşmesi benim elimdeydi!

Hayatımda ilk defa olarak dar ve seksi kıyafetler giymekten çekinmiyorum! Artık gerçekten seksi ve güzel olduğumu hissediyorum. İnsanlara kendimi göstermekten çekinmiyorum. Erkeklerin dikkatini çekmek hoşuma gidiyor.Artık kendinden emin bir kızım. Hem kendimden, hem de vücudumdan memnunum.

Annem ve babam, arkadaşlarım, iş arkadaşlarım BENİM BU KADAR KİLO VERDİĞİMİ GÖRÜNCE şok oldular! Beni daha önce asla böyle görmemişlerdi ve benim güzel olabileceğimi asla hayal etmemişlerdi! Eskiden olduğu gibi canım ne isterse yedim, ama bir gram bile almadım!

Birkaç ay önce birisi bana böyle görüneceğimi söyleseydi buna inanmazdım, gülmekle yetinirdim. Zayıf, güzel ve seksi olmanın nasıl bir duygu olduğunu insan anlatamaz! Artık böyle elbiseler satın almak bir dert değil. Eskisi gibi kot pantolon veya tulum gibi şeyler giymek zorunda değilim. Zaten eskiden KOCAMAN olduğum için bunları bulması da zor oluyordu.

Green Coffee aldatmaca

Kilo verdikten sonra kendimi sonunda mutlu hissetmeye başladım! Ve bütün bunlar Green Coffee Beans sayesinde mümkün oldu. Bu ürün sırf benim değil, ünlüler de dahil olmak üzere pek çok kişinin zayıflamasına yardımcı oldu!

En önemlisi, nefret ettiğim bu kilolardan kurtulmak aşkı da bulmamı sağladı. Artık yalnız değilim! Bir erkek arkadaşım var. Onunlayken tüm sorunlarımı unutuyorum. Hamilelikte kilo almaktan korkmuyorum, çünkü daha sonra nasıl vereceğimi artık biliyorum.

Sevgili kızlar, size tavsiyem şu şekilde: Artık egzersiz yapmaya veya katı diyetlere uygulamaya son deyin. Ameliyatları ve diğer tehlikeli prosedürleri unutun. Tek yapmanız gereken günün ilk yarısında 2 fincan Green Coffee Beans içmeniz. Hepsi bu kadar!

Sürekli olarak canım ne isterse yiyorum, ama kilolar benden uzak duruyor! Her gün daha da zayıflıyorum. Bu nedenle eğer kilo vermesini bilmiyorsanız, siz de resmi web sitesini ziyaret edip Green Coffee Beans ürününü sipariş edin! Bu benim için işe yaradı, mutlaka size de yardımcı olacaktır. Hepinize boş şanslar!

Copywriter

Writing is what I do for the living and what makes me happy. Becoming a copywriter was the best thing that happened to me. I love cats, Madrid and jazz music.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *