FulFix - przegląd produktów, doświadczenie, zakup w Polsce

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

FulFix 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

doświadczenia z FulFixJestem Sara Roszpunka. Wybrałam imię księżniczki z baśni na moje przezwisko ponieważ udało mi się, tak jak jej, utrzymać piękne i długie włosy. Tak! To są moje naturalne włosy, nigdy ich nie obcinam i bardzo o nie dbam.

Ten post jest dla kobiet które także chcą dbać o włosy, zapobiegać rozdwojonym końcówkom i poprawiać kondycję włosów.
Zaczęłam je zapuszczać około 7 lat temu. By utrzymać tak długie włosy w zdrowiu, używam opracowanych przez siebie metod:) Około rok temu na wiosnę, zauważyłam, że moje włosy są naprawdę zniszczone: stały się łamliwe i matowe, końcówki zaczęły się rozdwajać, a co najgorsze przestały rosnąć! To był koszmar. Pożaliłam się swojej babci.

FulFix – doświadczenia damskie

FulFix zakup Polski

Nie umiem wyrazić, jak bardzo jestem jej wdzięczna . Ona naprawdę mnie uratowała. Dała mi przepis na bazie oleju, był bardzo skomplikowany i miał wiele składników. Przygotowałam go, była to w zasadzie maska którą nałożyłam na końcówki i środek włosów. Moje włosy ożyły i były dużo zdrowsze. Ale! Robienie tych masek było strasznie czasochłonne i trudne. Na szczęście, pewnego dnia spotkałam znajomą która zobaczywszy moje piękne włosy, zapytała jakiego produktu używam. Kiedy zaczęłam jej wymieniać długą listę składników, ona uśmiechnęła się i wyciągnęła małą buteleczkę ze swojej torebki. Na etykietce było napisane odżywka do włosów “Fulfix”. I pozwoliła mi ją wypróbować.

Idealny produkt do pielęgnacji włosów istnieje!

Mam na imię Agata i kiedy byłam dzieckiem uwielbiałam bajkę “Roszpunka”. Zawsze marzyłam, że któregoś dnia będę miała najpiękniejsze włosy, na świecie. Udało mi się zrealizować to marzenie, zaraz opowiem Wam jaki był mój sekret, i jak udało mi się to zrobić.

Stara i sprawdzona receptura

FulFix recenzja produktu

Ten post jest dla każdej kobiety, która chce wiedzieć jak skutecznie poprawić zdrowie i przyspieszyć wzrost włosów. Ja zapuszczam włosy od 7 lat i znam sposoby na to jak sprawić żeby były zdrowe i piękne. Rok temu zauważyłam, że stały się suche i łamliwe, miały rozdwojone końcówki i wyglądały okropnie! Najgorsze było to, że przestały rosnąć! To był dla mnie koszmar. Opowiedziałam mamie o moich problemach.

I nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jestem jej wdzięczna. Ona mnie uratowała, opowiedziała mi o pewnej recepturze, pełnej trudnych do zdobycia składników.Szukałam ich długo, a potem wykorzystałam do tego żeby zrobić maskę i nałożyć ją na moje końcówki. Włosy znowu zaczęły rosnąć ale przygotowywanie tej maski nie było ani proste ani przyjemne . Wtedy spotkałam moją najlepszą przyjaciółkę, a ona opowiedziała mi, żeistnieje pewien produkt z dokładnie takimi samymi składnikami!

FulFix oszustwo

To był cud! Ten produkt dawał takie same rezultaty jak przepis mojej mamy, ale nie musiałam spędzać tyle czasu na przygotowaniach! Wcześniej nigdy bym nie uwierzyła, że środek ze sklepu może działać lepiej niż domowy, ale tak było! Moje włosy urosły o 10 cm w 2 miesiące! A wyglądały po prostu oszałamiająco! Były lśniące, zdrowe, i bez rozdwojonych końcówek! Naprawdę przyciągały wzrok! Ale…

Ale butelka, którą dała mi moja przyjaciółka, skończyła się FulFix. Próbowałam zdobyć go w sklepach, ale nie udało mi się! Zaczęłam panikować bo myślałam, że przestali go produkować i będę znowu musiała sama zbierać składniki… Zadzwoniłam do przyjaciółki i okazało się, że

możesz kupić Fulfix tylko na oficjalnej stronie. W innym wypadku możesz trafić na podróbkę. Moja przyjaciółka tak się właśnie nacięła, kiedy chciała kupić butelkę po niższej cenie. Niestety, jakość tamtego produktu była tragiczna. Ja od razu zamówiłam sobie 3 zestawy przez internet, żeby mieć zapas.

Idealny produkt do pielęgnacji włosów istnieje!

FulFix forum

Od tego czasu używam FulFix. Teraz to już ponad rok. I nadal kupuje tylko to. Moje włosy wyglądają wspaniale, są bujne, miękkie i jedwabiste, oczywiście bez rozdwajających się końcówek. A oprócz tego, w ciągu roku włosy urosły mi aż o 50 cm! Niesamowite, prawda?

Bardzo się cieszę, że dbanie o włosy zabiera mi teraz tak mało czasu. Oszczędzam też miejsce, bo zamiast dziesiątek buteleczek mam jedną, bo wystarczy mi. Nakładam go na włosy, wcieram, potem spłukuję (na szczęście nie zostawia tego nieprzyjemnego uczucia oleistych włosów) i pozwalam włosom wyschnąć. Oto cały mój sekret!

gdzie kupić FulFix

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym produktem, to udostępnię tutaj oficjalną stronę producenta. Możecie go tam kupić (w innych miejscach bardzo łatwo o podróbkę). Pamiętajcie, że Wasze piękno jest już w Was! Wystarczy, że je poczujecie!

 

Content Manager Assistant & Content Creator

Enthusiast who’s priorities lie in work and education. After University degree, I’ve focused on my career of content writing. So far, I passed my trainee and work on the position I plan to upgrade with my knowledge very soon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *