Fresh Fingers - produktu pārskatīšanu, pieredze, iegādi Latvijā

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Fresh Fingers 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Lai veiksmīgi izārstētu sēnīti, es saviem pacientiem izrakstīju Fresh Fingers, neatkarīgi no viņiem piemītošās sēnītes attīstības stadijām. Sprejam Fresh Fingers piemīt unikāla spēja iekļūt pat viscietākajos ādas slāņos un ātri mīkstināt tos, sprejs var tikt pielietots gan agresīvi progresējošu sēnītes slimību ārstēšanā, gan lietošanai profilaktiskos nolūkos, tam nav kontrindikāciju un blakusparādību.

Fresh Fingers – Vīrietis pieredze

Esmu sieviete, kas strādā servisā un es katru dienu valkāju darbam paredzētos apavus. Manas kājas vienmēr cieš no sviedriem, es esmu tik nogurusi, tas izraisa sēnītes slimības progresu. Es nekavējoties pasūtīju Fresh Fingers un dezinficēju savas kurpes ar citronu sulu. Šis sprejs man palīdzēja, sausā āda uz papēža pazuda un mana āda ir pilnībā atkopusies.

kur iegādāties Fresh Fingers

Pēdu un nagu sēnīte kādi draudi slēpjas aiz šīs slimības simptomiem un kā no tās atbrīvoties?

Redaktori: Saskaņā ar statistiku, vismaz viens no pieciem cilvēkiem pasaulē cieš no kāda veida pēdu vai nagu sēnītes tipa infekcijas. Tās rašanās iemesli atšķiras – no novājinātas imūnsistēmas līdz neērtu apavu valkāšanai.

Šodien Medicīnas Doktors (MD, Latvija) Aleksandrs Edvards mums pastāstīs par to kā mūsdienu sasniegumi medicīnas jomā ļaus jums mājas apstākļos mēneša laikā atbrīvoties no tik bīstamas un nepatīkamas slimības kā pēdu un nagu sēnīte.

Aleksandrs Edvards: Šodien sāksim mūsu diskusiju ar faktu, ka pastāv daudz cilvēku, kas uzskata, ka pēdu un nagu sēnīte ir tikai nepatīkams, estētisks defekts un domā, ka tas nespēj izraisīt nekādus ievērojamus draudus veselībai. Bet vai tas ir pareizs pieņēmums? Mēģināsim to izprast!

Pēdu un nagu sēnīte, vai, izsakoties medicīniskos terminos, onihomikoze, slimībai progresējot, rada diezgan nopietnus draudus veselībai. Ieilgusi omihomikoze var izraisīt alerģiskas reakcijas, novājinātu imūnsistēmu un radīt hronisku slimību saasināšanos. Tas nozīmē, ka ja jums ir hroniskas slimības, tad progresējošā sēnīte palielinās iespēju saasināties jūsu jau esošajai slimībai!

Tas nozīmē, ka tik vienkārša pēdu un nagu problēma var izrādīties bīstama cilvēka dzīvībai! Šajā kontekstā ir jānorāda sekojošais:

Pirmkārt, sēnīte nav tikai ‘vienkārša problēma ar pēdām un nagiem’ bet gan milzīga parazītu invāzija jūsu ķermenī. Pēdu un nagu sēnīti izraisa parazīti, kas ir iekļuvuši jūsu ķermenī un burtiski sāk to izmantot kā savas mājas. Otrkārt, sēnīte pati par sevi nav saucama par nāvējošu draudu, bet tā darbojas kā katalītiskais līdzeklis visām slimībām, kuras jau mīt jūsu organismā.

Vienkāršiem vārdiem sakot, ja jums ir hroniskas problēmas, piemēram, ar kuņģi vai aknām, tad sēnītes klātbūtne, kas negatīvi ietekmē imūnsistēmu, automātiski palielinās iespēju, ka hroniskās slimības pāries uz akūtu stadiju.

Kādi ir pirmie onihomikozes simptomi? Kā jūs varat diagnosticēt, ka infekcija jau ir organismā?

pieredze ar Fresh Fingers

Uzskaitīsim onihomikozes simptomus

  • – bojājumi starppirkstu krokās (parasti starp 1. vai 2. un 4. un 5. pirkstiem)
  • – Uztūkumi uz ādas
  • – Nieze
  • – Sarkana, iekaisusi āda
  • – Dedzinošas sajūtas
  • – Sabiezināti, trausli un/vai bojāti nagi

Tas viss sākas pirkstu zonā, visbiežāk vietās starp pirkstiem. Kā likums, pirmais pēdas sēnītes simptoms ir plēkšņaina āda apvienojumā ar dedzinošām un niezošām sajūtām.

Saskaņā ar mūsu statistiku, aptuveni 20% Latvijas pilsoņu ir sēnīte. Daži pacienti cieš no šīs slimības agrīnā stadijā, tad no tās ir viegli atbrīvoties, bet dažos gadījumos, slimība ir progresējusi pārāk tālu un tādos gadījumos ārstēšanās būs ilga. Problēma slēpjas arī tajā, ka ne visi vēršas pēc medicīniskas palīdzības. Daudzi kaut kādu iemeslu dēļ domā, ka sēnīte maģiski izgaisīs pati no sevis un viss atkal būs kārtībā. Patiesībā šie parazīti tāpat vien nepazudīs, kamēr jūs neko nedarīsiet lietas labā. Sēnīte izplatīsies tālāk visa jūsu ķermenī, pārņemot visu pēdu un nagu virsmu.

Pēdu un nagu sēnītes ārstēšana

Tagad mēs beidzot esam nonākuši pie galvenās daļas, jeb kā ārstēt šo problēmu. Kas attiecas uz tradicionālo medicīnu, kas bieži vien tiek piedāvāta mūsu klīnikās, tad inficētie nagi tiek noņemti ķirurgiski bet, pēc tam pacientam seko atlabšanas periods, kas ilgst 1-2 mēnešus. No mana skatpunkta, tā ir diezgan barbariska metode, it īpaši ņemot vērā, ka mēs dzīvojam XXI gadsimtā. Bet ārsti mūsu slimnīcās šo izvēli piedāvā 99% gadījumu! Paceliet gaisā roku, ja esat to vidū, kas negribētu atrisināt šo problēmu ķirurgiski noņemot savus nagus?

Mūsdienās pastāv arī citi, daudz ērtāki veidi, kā ārstēt pēdu un nagu sēnīti un mēs kārtīgi strādājam pie tā, lai ieviestu šos paņēmienus valsts klīniku sistēmā.

Komerciāli specializētie centri piedāvā saviem pacientiem vairākas metodes kā atbrīvoties no pēdu un nagu sēnītes. Galvenais trūkums šajā gadījumā ir cena. Procedūras, lai atbrīvotos no sēnītes, izmaksas, varētu būt aptuveni1000 €. Ir pilnībā skaidrs, ka ne visi to var atļauties.

Protams, ka es šodien neierados studijā, lai noslēgtu mūsu programmu uz tik pesimistiskas nots. Janīna Ziediņa, kas cieta no onihomikozes ielaistā gadījumā tikai pirms mēneša, palīdzēja man pievienot optimism devu šai programmai. Viņa uzveica šo slimību ar īpašu spreju, kas paredzēts parazītu un sēnītes iznīcināšanai.

Fresh Fingers – Sieviešu pieredze

Fresh Fingers forums

Labdien, es esmu peldētājs. Tādēļ vienmēr esmu atradies apstākļos, kādos sēnīti iegūt ir daudz vieglāk un, protams, man ir nepieciešams īstenot vajadzīgās procedūras, lai novērstu mikotisko infekciju. Dažas reizes es aizmirsu dušas čības un tā rezultātā kaut kur ieguvu fuzariozes infekciju. Mana sieva ir pasūtījusi Fresh Fingers, es to lietoju jau vairāk nekā mēnesi. Ādas lobīšanās un nieze nu ir beigusies.

Programmas viesis

Mēs, mūsu centrā, esam uzsākuši neatkarīgu spreja testēšanu. Pamatojoties uz rezultātiem, varam teikt, ka sprejs patiesi palīdz visiem pacientiem. 97% gadījumu tas pilnībā atbrīvo pacientu pēdas un nagus no sēnītes. Pēc atbrīvošanās no sēnītes, sprejs var tiks izmantots kā līdzeklis, lai pasargātu sevi no turpmākas slimības invāzijas, kas, ņemot vērā vides apstākļus, var notikt jebkurā laikā. Kas attiecas uz cenu, sprejs Fresh Fingers ir 30-40 reizes lētāks nekā procedūras mūsu medicīniskajos centros. Tā efektivitāte ir pat nedaudz augstāka.

Šeit ir Janīnas fotogrāfijas (viņa bija viena no mūsu testa grupas dalībniecēm). Šie ir testa rezultāti, izmantojot spreju 30 dienas:

Testa rezultāti, izmantojot spreju 30 dienas

Fresh Fingers produktu pārskats

Mēs esam 100 % pārliecināti par spreja efektivitāti

Pirmkārt, tas ir oficiāli patentēts produkts, kas ir izturējis visus nepieciešamos testus. Otrkārt, mēs esam veikuši zāļu testēšanu pieaicinot pašus pacientus, jo mēs neuzticamies oficiālās statistikas datiem. Kā jau esmu rakstījis, testi uzrādīja lieliskus rezultātus. Fresh Fingerssprejs satur šādas sastāvdaļas: Klimbazoli, kas atbrīvo no niezes un rada destruktīvu efektu mikotiskajām kolonijām, farnesolu, kas samazina sviedru izdalīšanos un slikto baktēriju darbību, tas dezinficē un mīkstina ādu, sniedzot vieglu ziedu aromātu uz ilgu laiku. E vitamīns mīkstina ādu, novērš ādas lobīšanos. Piparmētru ēteriskā eļļa patīkami atsvaidzina pēdas, sniedz patīkamu aromātu. Sprejs atbrīvo no sēnītes (pat no tādas, no kā būtu iespējams atbrīvoties tikai ķirurģiski) un atrisina daudzas problēmas, tai skaitā niezi, plēkšņainumu, nepatīkamas sajūtas, sliktu aromātu.

Tas ir patiesi unikāls līdzeklis, kas kļūst aizvien populārāks visā pasaulē. Latvijas pilsoņiem šis sprejs būtu jānodrošina par zemāko pieejamo cenu. Tagad spreju iespējams iegādāties arī tiešsaistē. Ikviens var vienkārši veikt pasūtījumu un iegādāties šo līdzekli personīgai lietošanai. Piegāde notiek vai nu pa pastu, vai ar kurjeru (maksājums pēc piegādes un pārbaudes), tā lietošanai nav nepieciešamas īpašas prasmes.

Dabīgs produkts pēdu un nagu sēnītei.

Šobrīd produkts ir pieejams tikai projekta oficiālajā vietnē. Mēs risinām sarunas ar aptieku tīklu, bet viņi visi vēlas saražot vairāk naudas pārdodot Fresh Fingers. Un mūsu nostāja, to vajadzētu pārdot par minimālo cenu, lai ar to nodrošinātu visus, kam tas ir nepieciešams (tas ir nepieciešams masveidīgo sēnīšu infekciju dēļ).

Vai ir kādi ierobežojumi attiecībā uz spreja lietošanu?

Fresh Fingers pieredze

Fresh Fingers sprejs nav ķīmisks līdzeklis, tādēļ kontrindikācijas to lietojot nepastāv. Veicot mūsu testu, sprejs tika pielietots 17254 centra pacientiem un neviens no tiem neuzrādīja alerģisku reakciju pret tā sastāvdaļām. Sprejs nerada kaitējumu veselībai, tajā pašā laikā tas efektīvi noārda dažāda veida sēnīšu ķermeņus, ieskaitot tos, kas pašlaik zināmi kā visbīstamākie. Turklāt īpaši vēlos uzsvērt to, ka sprejs ir piemērots lietošanai arī bērniem.

Es vēlētos noslēgt mūsu sarunu ar seno teicienu “Ja jūs slīkstat, vienīgais, kas var jums palīdzēt, esat tikai jūs pats”. Sēnīte uz pēdām un nagiem nav tikai estētisks defekts, tā ir diezgan nopietna slimība, kas var izraisīt ļoti smagas sekas. Labāk parūpējieties par sevi pirms ir par vēlu.

P.S. Mēs spreja ražotājiem nosūtījām pieprasījumu. Tagad lasītājiem ir iespēja pasūtīt Fresh Fingers par puscenu!

Copywriter

Writing is what I do for the living and what makes me happy. Becoming a copywriter was the best thing that happened to me. I love cats, Madrid and jazz music.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *