EcoSlim - produktu pārskatīšanu, pieredze, iegāde Vācijā

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

EcoSlim 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Kāpēc tu pieņemies svarā? Vai nācies dzirdēt vairāk nekā vienu reizi, ka galvenie liekā svara iemesli ir hormonu disbalanss, mazkustīgs dzīvesveids un slikta ekosistēma? Taču tie ir tikai netiešie faktori. 90% gadījumu liekais svars ir tiešas sekas nedabīgam uzturam! Produkti, ko iegādājies veikalos, satur mākslīgus konservantus, sintētiskus garšas pastiprinātājus un krāsvielas. Šīs ķīmiskās sastāvdaļas izraisa gremošanas problēmas, veicina tauku veidošanos un uzkrāj ķermenī atkritumus.

EcoSlim – Vīrietis pieredze

Kad visu dzīvi esi bijusi resna un mēneša laikā notievē – tas ir lieliski! Esmu ļoti laimīga par EcoSlim. Mana apetīte ir samazinājusies, pazudusi arī smaguma sajūta vēderā. Pirmais līdzeklis, kas patiešām palīdzēja samazināt svaru par 13 kilogramiem! No sākuma svars kusa lēni, tad es sāku nomest 1 kilogramu dienā.

pieredze ar EcoSlim

MAIJA MARTINSONE:”No aptaukošanās līdz anoreksijai ir tikai viens solis”

Maija Martinsone: Sveikas, dārgās! Šodien es runāšu par lielo svaru, un kādas var būt sekas, kad uzsākat ar to cīnīties.

Maija Martinsone: Pirms kāda laika mēs sarunājāmies ar dietologu Filipu Ivanovu par jaunu novājēšanas līdzekli Eco Slim. Diemžēl daudzas no skatītājām neizmantoja mūsu sniegtos padomus pareizi, kā rezultātā iestājās negatīvas sekas. Šodienas epizodē mēs diskutēsim tieši par šādiem gadījumiem.

Maija Martinsone: Kā jau droši vien uzminējāt, šoreiz mēs apspriedīsim, kā izvairīties no anoreksijas, kad lietojat pilienus Eco Slim. Mārtiņš Lesiņš, dietologs un medicīnas zinātņu doktors, šodien mums palīdzēs iedziļināties šajā jautājumā.

Dr. Lesiņš: Tas ir kā likums, anoreksijas iemesls ir diētas, kas spīdzina meitenes, kuras izmisīgi cer novājēt. Taču, kā izrādās, tas nav vienīgais iemesls.

Maija Martinsone: Kas gan cits var būt par iemeslu šai baisajai diagnozei?

EcoSlim produktu pārskats

Dr. Lesiņš: Kā jau zināt, pāris mēnešus pēc mūsu epizodes par Eco Slim mēs sākām saņemt neskaitāmas sūdzības no sievietēm, kas pārāk aizrāvās ar notievēšanu, un tagad vienkārši nezina, ko iesākt ar saviem kaulainajiem, novājinātajiem ķermeņiem.

Šī ir meitene, kura vērsās pie mūsu programmas pēc padoma, kad bija noskatījusies pirmo Eco Slim epizodi.

Dr. Lesiņš: Lieta tāda, ka Eco Slim ir pats jaudīgākais dabiskais tauku dedzinātājsstarp visiem, kas šobrīd eksistē dietoloģijā.

Galvenais fenomens ir fakts, ka sievietes, kas noveda sevi līdz anoreksijai un uzņēma par daudz Eco Slim uztura bagātinātāju, nolēma, ka viņām vajadzētu pieturēties pie diētas, lai gūtu maksimālu labumu. Viņām bija taisnība, efekts trīskāršojās. Rezultātā sievietes, kas svēra 100-120 kg, burtiski 60 dienu laikā pārvērtās par 30 kilogramu vieglām anorektiķēm!

Maija Martinsone: Cik žēl, ka sievietes pašas pret sevi pagriež tik efektīvu līdzekli. Bet es gribētu uzzināt, tieši kā tiek panākts tik lielisks efekts?

EcoSlim pieredze

Dr. Lesiņš: Šis ir ļoti labs jautājums. Tagad nedaudz iepauzēsim, ļaujiet man to aprakstīt detalizēti. Šāds tūlītējs efekts tiek sasniegts, pateicoties ekskluzīvām, dabīgām sastāvdaļām, kas jau ilgu laiku pierādījušas savu efektivitāti dietoloģijas pasaulē.

Šis produkts ir pilienu formā, kuri satur B2, B5, B6, B12 vitamīnus, kofeīnu, hitozānu, indiešu nātres ekstraktu, guarānas ekstraktu, Fucus aļģu ekstraktu, dzintarskābi un L-karnitīnu. Eco Slim tiek ražots saskaņā ar Eiropas tehnoloģijām un ir apstiprināts Pārtikas un medikamentu kvalitātes Sanitārajā departamentā.

Eco Slim veicina tauku šūnu sabrukšanas procesus, paātrina vielmaiņu, samazina apetīti, uzlabo gremošanu, attīra ķermeni no atkritumiem un toksīniem, izvada lieko šķidrumu, bloķē lieko tauku uzkrāšanos. Līdz ar to cilvēks zaudē svaru bez jebkādām diētām un fiziskiem treniņiem.

Maija Martinsone: Produkta īpašības ir tiešām pārsteidzošas. Taču kur, jūsuprāt, slēpjas īstās briesmas?

kur iegādāties EcoSlim

Dr. Lesiņš: Ir apstiprināts, ka galvenās briesmas ir diētas. Lietojot Eco Slim, jums nevajadzētu pieturēties pie diētas, tauku rezerves tāpat pazudīs. Ķermenim ir nepieciešamas veselīgas uzturvielas, ko uzņem ar ēdienu.

Vēl viens iemesls – kad novājēšana notiek tik vienkārši, daži cilvēki pārāk par to sajūsminās un sāk domāt, ka viņi varētu sasniegt vēl labākus rezultātus, nomest vēl vairāk kilogramu, un tas tikai tāpēc, ka nekad iepriekš viņiem nav izdevies nomest svaru tik ātri. Taču reālo situāciju viņi apzinās, kad jau ir par vēlu.

Liene cieš no anoreksijas. Meitene pat nepamanīja, kā viņa zaudēja 20 kilogramus. Pēc viņas teiktā, viņa novājējusi 17 dienās:

Maija Martinsone: Mārtiņ, es absolūti piekrītu, ka mūsdienās arvien vairāk sieviešu sastopas ar šo problēmu. Taču joprojām, ko jūs ieteiktu mūsu skatītājām, vai ir kāds veids, kā jūs varētu brīdināt viņas par šo problēmu?

EcoSlim pirkt Vācija

Dr. Lesiņš: Man šķiet, ka efektīvākā metode šādā gadījumā būtu vienkārša problēmas apzināšanās: vispirms saproti, no cik daudz svara vēlies atbrīvoties, piemēram, tu sver 80 kilogramus, un 55 kilogramu svars tev būtu optimālais. Lai sasniegtu šo mērķi, tev būs nepieciešams 3 nedēļu kurss ar Eco Slim, un ne vairāk! Tāpēc iegādājies šo produktu precīzi vienam mēnesim, ēd, ko vēlies, un brīdī, kad svari rāda 55 kg, pilnībā apstājies un vairs neuzņem Eco Slim. Šādā veidā tu noteikti sasniegsi savus mērķus, un nepārkāpsi sarkano līniju.

Dr. Lesiņš: Tu vari, drīksti un tev pat vajag ēst daudzveidīgu ēdienu, un daudzumam jābūt pietiekošam, lai novērstu bada radītu diskomfortu. Lietojot produktu Eco Slim, tu novājēsi tik un tā, diētas nav nepieciešamas.

caution them against this problem? Dakteri Lesiņ, mēs visi zinām, ka ik pa brīdim parādās kādi krāpniecības mēģinājumi. Kur var iegādāties īstu Eco Slim, un kā vari būt pārliecināts, ka neiegādājies viltojumu?

EcoSlim forums

Dr. Lesiņš: Eco Slim ir izgājis sertifikāciju Latvijā, un uzticamākais veids, kā to iegādāties (kamēr tas nav parādījies aptiekās), ir pasūtīt interneta mājas lapā pieoficiālā izplatītāja. Tas garantē kvalitāti un aizsardzību pret viltojumiem.

Maija Martinsone: Noslēgumā es vēlētos novēlēt ikvienam labu veselību. Un atcerieties, pateicoties modernajai medicīnai, daudzas problēmas var tikt atrisinātas daudz vienkāršākā un efektīvākā ceļā! Eco Slim ir tīrs piemērs. Ja vēlaties novājēt, neaizmirstiet divus galvenos principus. Pirmais – lai novājētu, nav jābadojas! Un otrais – lai novājētu, ir jālieto Eco Slim! Rūpējieties par savu veselību!

Content Creator

I am a beauty lover addicted to buying and trying out new things. Love all things organic and healthy and enjoy writing about them. My days consists of laptop and typing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *