EcoSlim - Produktų apžvalga, patirtis, pirkimas Lietuvoje

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

EcoSlim 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Kodėl auga svoris? Turbūt ne kartą girdėjote, kad antsvorio priežastys susijusios su hormonų sutrikimais, sėsliu gyvenimo būdu ir persivalgymu. Tačiau tai ne vieninteliai faktoriai 90% atvejų antsvoris yra nenatūralios mitybos priežastis! Jūsų perkamuose produktuose yra dirbtinų priedų, disidentinių prieskonių ir dažų. Šios cheminės medžiagos sukelia virškinimo problemas, skatina riebalų kaupimąsi ir atliekų perteklių organizme.

EcoSlim – Vyras patirtis

Visą gyvenimą buvau stambi, o suplonėjau per mėnesį – tai neįtikėtina!Labai džiaugiuosi EcoSlimMano apetitas sumažėjo, dingo sunkumas skrandyje. Tai pirmas produktas, kuris padėjo man realiai numesti svorį, net 13 kg. Iš pradžių svoris krito lėtai, paskui iki kilogramo per dieną.

Tiesą sakant nusprendžiau mesti svorį dėl dukters. Nebegalėjau bėgioti ir su ja žaisti, buvo sunku netgi pasilenkti. Numečiau daugiau nei 10 kilogramų ir iš karto pradėjau lankyti sporto salę Eco Slim yra puikus produktas. Vis dar jį geriu, kai per atostogas nepavyksta nueiti pasportuoti

patirtimi su EcoSlim

NERINGA BARNOTAVIČIŪTĖ:„Nutukimą nuo anoreksijos skiria tik vienas žingsnis“

Neringa Barnotavičiūtė: Sveiki, mielieji ir mielosios! Šiandien kalbėsimės apie antsvorį ir pasekmes, su kuriomis susiduriame su juo kovodami.

Neringa Barnotavičiūtė: Neseniai kalbėjomės su dietologijos profesoriumi Arvydu Astaška apie naujuosius liekninančius Eco Slim lašus. Deja, dauguma žiūrovų duotais patarimais naudojosi netinkamai ir tai atvedė prie neigiamų rezultatų. Šiandienos laidoje aptarsime būtent šį klausimą.

Neringa Barnotavičiūtė: Kaip ko gero numanėte, šiandienos tema: kaip išvengti anoreksijos vartojant Eco Slim lašus. Vitoldas Biekša, dietologas ir medicinos mokslų daktaras, šiandien mums padės išsiaiškinti viso to esmę.

EcoSlim pirkti Lietuvą

Dr. V. Biekša: Kaip taisyklė, anoreksijos tarp jaunuolių, beviltiškai bandančių sulieknėti, priežastis yra alinančių dietų laikymasis. Tačiau pasirodo, jog tai – ne vienintelė priežastis.

Neringa Barnotavičiūtė: Kokia gali būti kita šios šiurpios diagnozės priežastis?

Dr. V. Biekša: Kaip žinote, porą mėnesių po mūsų pirmosios laidos apie Eco Slimlašus, pradėjome gauti daugybę skundų iš moterų, kurios taip įsijautė į lieknėjimą, kad nebežinojo ką dabar daryti su savo kaulėtais, išsekintais kūnais.

Merginos, kuri į mūsų laidą kreipėsi patarimo jau po pirmosios laidos apie Eco Slim, nuotrauka.

Dr. V. Biekša: Dalykas tas, kad Eco Slim yra pats galingiausias natūralus riebalų degintojas iš visų šiuo metu egzistuojančių dietologijos priemonių.

EcoSlim apgaulė

Esminis reiškinys yra tas, kad moterys, kurios save nuvarė iki anoreksijos vartodamos per daug Eco Slim papildo, tuo pat metu laikėsi ir dietos manydamos, kaip taip išgaus maksimalią naudą. Galima sakyti, kad jos neklydo, nes efektas patrigubėjo, ko rezultatas: moterys, svėrusios 100-120 kilogramų, per 60 dienų virto vos 30 kilogramų tesveriančiomis anoreksikėmis!

Neringa Barnotavičiūtė: Labai gaila, kad moterys šią veiksmingą priemonę pavertė savo priešu. Tačiau aš noriu sužinoti tiksliai, kaip pasiekiamas toks įspūdingas rezultatas?

Dr. V. Biekša: Labai geras klausimas. Šiek tiek pristabdykime ir leiskite tai paaiškinti išsamiai. Toks momentinis rezultatas pasiekiamas išskirtinai natūralių komponentų, kurių veiksmingumas dietologijos pasaulyje įrodytas jau seniai, dėka.

Šis produktas pagamintas lašų pavidalu, kurių sudėtyje yra vitaminų B2, B5, B6, B12, kofeino, chitosano, coleus forskohlin ekstrakto, guaranos ekstrakto, dumblių (algae fucus) ekstrakto, gintaro rūgšties ir L-karnitino. Eco Slim pagamintas pagal europietišką technologiją ir patvirtintas Maisto ir vaistų kokybės sanitarijos departamento.

Eco Slim sukelia riebalinių ląstelių išardymo procesą, pagreitina medžiagų apykaitą, mažina apetitą, gerina virškinimą, valo organizmą nuo atliekų ir toksinų, pašalina skysčio perteklių, užkerta kelią riebalų nuosėdų atsikūrimui. Tokiu būdužmogus praranda svorį be jokių dietų ir fizinių pratimų.

EcoSlim patirtys

Neringa Barnotavičiūtė: Šio produkto savybės tikrai stulbinančios. Tačiau kur, jūsų manymu, slepiasi didžiausias pavojus mūsų mieliesiems žiūrovams ir žiūrovėms?

Dr. V. Biekša: Yra patvirtinta, kad didžiausią pavojų kelia dietos. Vartojant Eco Slim lašus, nedera laikytis dietos, riebalų sąnašos ir taip išnyks. Kūnui reikia sveikų maistinių medžiagų, kurios į jį patenka su maistu.

Kita priežastis yra ta, kad kai imama lieknėti taip lengvai, žmonės per daug įsijaučia. Jie pradeda manyti, kad gali pasiekti dar geresnių rezultatų, kad turėtų numesti dar daugiau kilogramų, vien todėl, kad dar niekada iki šiol nėra numetę svorio taip sparčiai. Tačiau jie suvokia realią situaciją, kai jau būna per vėlu.

Ana serga anoreksija. Mergina net nepastebėjo, kaip numetė 20 kilogramų. Pasak jos, ji sulieknėjo per 17 dienų!

Neringa Barnotavičiūtė: Vitoldai, visiškai su jumis sutinku, vis daugiau ir daugiau moterų šiandien susiduria su šia problema. Vis tik ką patartumėte mūsų žiūrovams – ar galėtumėte kaip nors juos perspėti apie šią problemą?

EcoSlim forumasDr. V. Biekša: Manau, kad pats veiksmingiausias būdas šiuo atveju yra paprasčiausias problemos konstatavimas: pirmiausia nuspręskite, kiek svorio norite numesti. Pavyzdžiui, sveriate 80 kilogramų, o norėtumėte sverti 55. Norint pasiekti šį rezultatą, Jums reikės praeiti trijų savaičių Eco Slim kursą, ne daugiau! Tai vartokite produktą lygiai vieną mėnesį, valgykite ką norite ir tą akimirką, kai svarstyklės rodys 55 kilogramus – visiškai sustokite ir nutraukite vartojimą. Tokiu būdu tikrai pasieksite savo norimą tikslą ir neperžengsite ribos.

Dr. V. Biekša: Galite ir turėtumėte valgyti įvairius maisto produktus ir pakankamą jų kiekį, kad nejaustumėte alkio sukeliamo nepatogumo jausmo. Vartodami Eco Slim ir taip sulieknėsite, nereikia jokių dietų.

Neringa Barnotavičiūtė: Daktare Biekša, mes taip pat buvome informuoti apie tai, kad rinkoje atsirado nemažai apsimetėlių, tai kur galima įsigyti autentišką Eco Slim ir kaip apsisaugoti nuo klastočių, ir neįsigyti padirbinių?

Dr. V. Biekša: Eco Slim įgijo licenziją Lietuvoje ir pats patikimiausias būdas įsigyti produktą, prieš jam atsirandant vaistinėse, yra jį užsisakyti oficialaus tiekėjointerneto svetainėje. Tai užtikrina kokybę ir apsaugo nuo sukčių.

kur pirkti EcoSlim

Neringa Barnotavičiūtė: Apibendrinant, norėčiau visiems ir visoms palinkėti geros sveikatos. Prisiminkite, šiuolaikinės pažengusios medicinos dėka daugybę problemų išspręsti daug paprasčiau, pasitelkus žymiai efektyvesnes priemones! Eco Slim – puikus to pavyzdys. Norintys sulieknėti, nepamirškite dviejų esminių principų. Pirmasis – norint sulieknėti, nereikia badauti! Ir antrasis – norint sulieknėti, vartokite Eco Slim! Rūpinkitės savo sveikata!

Senior Content Creator

My name is Anh. I am a blogger, copywriter and content creator, which is what made me progress so fast. I write for work and work to write. Soon publishing my first book, as well.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *