EcoSlim - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

EcoSlim 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Prečo priberáte? Opakovali vám, že hlavnými príčinami nadváhy sú hormonálne poruchy, sedavý spôsob života a zlá ekológia? Ale to sú len nepriame faktory. V 90% prípadov je nadváha priamym dôsledkom neprirodzenej výživy! Potraviny, ktoré v obchodoch kupujete obsahujú umelé konzervanty, syntetické dochucovadlá a farbivá. Tieto chemické komponenty vyvolávajú problémy s trávením, vedú k ukladaniu tuku a zahlcujú organizmus škodlivými látkami.

EcoSlim – Muž skúsenosti

Bola som tučná celý život, ale schudla som za mesiac – táto vec je fantastická! Som veľmi spokojná s produktom EcoSlim. Je chutný, potlačuje chuť do jedla a už nemám pocit ťažkého žalúdka. Je to prvý prípravok s ktorým som skutočne shudla – 13kg! Zo začiatku to išlo pomaly, ale neskôr som chudla kilo za deň.

skúsenosti s EcoSlim

Helena Malá “Od obezity k anorexii je len krôčik”

Helena: Vítam vás, drahí moji!

Dnes sa budeme rozprávať o tom, kam nás môže doviesť snaha zbaviť sa nadbytočného tuku.

Helena: Len nedávno sme sa v našej relácii rozprávali s profesorom dietológie Evgenom Vyšeckým o novom prípravku na chudnutie Eco Slim. Žiaľ, niektoré z odporúčaní poskytnutých počas rozhovoru naším diváčkam, neboli správne používané, čo malo negatívne následky, a preto sa im dnes budeme viac venovať.

EcoSlim skúsenostiHelena: Ako ste už asi dovtípili, reč bude o tom ako sa vyhnúť anorexii pri používaní šumivých kvapky Eco Slim. A dnes nám poradí lekár a dietológ Dušan Šubin.

MUDr. Šubin: Zvyčajne sa za príčinu anorexie považujú práve úmorné diéty, ktoré mladé ženy podstupojú v snahe schudnúť. Ale ako sa ukázalo, nie je to jediná príčina.

Helena: A aké sú ďalšie príčiny tejto strašnej diagnózy?

MUDr. Šubin: Ako už viete, len pár mesiacov po našom programe o Eco Slim, k nám začali prichádzať sťažnosti od príliš chudých žien, ktoré už nevedeli, čo majú so svojím vysileným telom robiť.

MUDr. Šubin: Ide o to, že Eco Slim je najefektívnejší prírodný spaľovač, ktorý v súčasnosti v dietológii existuje.

Čo sa tu udialo je, že ženy, ktoré sa dostali až k anorexii a brali Eco Slim, sa naviac rozhodli držať aj diétu, aby tak zosilnili efekt chudnutia. A napokon sa tak aj stalo.
Výsledkom je, že ženy, ktoré vážili 100 – 120kg sa za 60 dní zmenili na 30 kg anorexičky!

kde kúpiť EcoSlim

Helena: Je veľmi smutné počúvať, ako si tieto ženy uškodili týmto efektívnym produktom. Ale aj tak sa opýtam, vďaka čomu má takýto zarážajúci efekt?

MUDr. Šubin: To je veľmi dobrá otázka? A chcel by som ju podrobnejšie rozobrať.

Tento okamžitý efekt sa dosahuje vďaka kombinácii výlučne prírodných komponentov, ktoré sú už v dietológii dávno známe svojou efektívnosťou.

Tento prípravok vo forme rýchlorozpustných šumivých kvapky je zložený z vitamínov B2, B5, B6, B8, B12, kofeínu, chitosanu, extrakt zo žihľavy indickej, extrakt z guarany, extrakt z morských rias, kyselina jantárová a L-karnitín. Eco Slim je vyrobený podľa európskych noriem a schválený Hygienickou kontrolou na úrovni potravinárskych produktov a liečiv.

EcoSlim recenzie produktov

Eco Slim aktivuje proces štiepenia tukkových buniek, zrýchľuje metabolizmus, znižuje apetít a zmierňuje chuť na sladké, zlepšuje trávenie, očisťuje organizmus od škodlivých látok a toxínov, zbavuje vás prebytočných tekutín a blokuje opätovné ukladanie tukových zásob. Vďaka tomu človek chudne aj bez diét a fyzického zaťaženia.

Helena: Vlastnosti tohoto doplnku výživy sú skutočne ohromujúce. Ale, podľa vás, kde sa tu skrýva nebezpečenstvo pre naše diváčky?

MUDr. Šubin: Ako sme sa o tom už presvedčili: hlavným nebezpečenstvom sú diéty. Ak používate Eco Slim, netreba už držať diéty, tukové usadeniny budú aj tak miznúť. Organizmus potrebuje výživné zložky, ktoré sa nachádzajú v potrave.

Ďalším problémom je, že keď sa chudne tak ľahko a rýchlo, veľa žien na to nie je pripravených. Vždy sa im zdalo, že zhodili málo, veď predtým to nikdy nešlo tak rýchlo. Ale prídu na to, bohužiaľ, príliš neskoro.

Natália má anorexiu. Vôbec si nevšimla, ako zhodila 20 kg. Podľa jej vyjadrenia, schudla za 17 dní!Helena: Dušan, úplne s vami súhlasím, s týmto problémom sa dnes stretáva mnoho silnejších žien. Ale čo by ste chceli poradiť naším diváčkam, ako sa majú chrániť?

MUDr. Šubin: Podľa mňa bude v tomto prípade najefektívnejšie stanoviť si cieľ: rozhodnúť sa koľko chcete schudnúť. Napríklad ak vážite 80kg, ale máte vytúžených 55 kg, na dosiahnutie tejto váhy budete potrebovať 3 týždňovú kúre Eco Slim, ale nie dlhšie. Takže doplnok budete užívať mesiac, jesť budete čo chcete, a keď sa váha dostana na hranicu 55 kg – prestanete užívať doplnok výživy. Takto dosiahnete svoj cieľ a nepreženiete to.

EcoSlim forum

MUDr. Šubin: Môžete, dokonca by ste sa mali, stravovať tak ako obyčajne – pestrá strava v takom množstve aby ste nepociťovali žiadne nepohodlie spôsobené hladom. Z doplnkom výživy Eco Slim schudnete v každom prípade, diéty nie je treba.

Helena: Máme informácie, že na trhu sú už dostupné napodobeniny. Dušan, kde sa dá zakúpiť originálny Eco Slim a ako sa dá vyhnúť týmto napodobeninám?

MUDr. Šubin: Eco Slim na Slovensku prešiel certifikáciou, a najbezpečnejší spôsob ako si ho zabezpečiť, pokiaľ ešte nie je dostupný v lekárňach, je objednať si ho cez webstránku oficiálneho doávateľa. Garantuje sa tak kvalita a vyhnete sa podvrhom.

Helena: Na záver nášho rozhovoru by som vám chcela popriať pevné zdravie, a pamätajte si, že vďaka modernej medicíne sa dnes mnohé problémy riešia oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Práve Eco Slim je toho príkladom.

A tí, ktorý chcete schudnúť, zapamätajte si dva základné príncípy. Prvý – ak chcete schudnúť, nemusíte hladovať! A druhý – ak chcete schudnúť, berte Eco Slim! Žite zdravo!

Junior Content Creator

Perfectionist who likes everything to be done without mistakes and respecting the deadline. I accept each task or issue as a challenge that moves my personal limits. I am a bit misterious, but very friendly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *