Detoxic - Produktų apžvalga, patirtis, pirkimas Lietuvoje

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Detoxic 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

patirtimi su Detoxic

Panaikina parazitus vieno kurso metu tanino nauda

Pagerina sveikatą ir apsaugo kepenis, širdį, plaučius, skrandį ir odą nuo parazitų.

Mažina biologinio silpnėjimo simptomus virškinimo sistemoje ir naikina parazitų kiaušinėlius naudojant aktyviąsias medžiagas

Šio specialaus pasiūlymo prekių kiekis ribotas

Detoxic – Vyras patirtis

Patvirtinta priemonė, rekomenduojama helmintologų kaip būdas kovoti su parazitais namie

Jūsų vaikai bus apsaugoti nuo infekcijų

Jo sudėtyje vien medicininės žolelės, renkamas švarioje aplinkoje

Neturi pašalinio poveikio (lyginant su cheminėmis tabletėmis, sukeliančiomis galvos svaigimą, pykinimą ir kepenų būklės pablogėjimą)

Tai visiškai natūrali ir saugi detoksikacinė priemonė, todėl jai nereikia gydytojo recepto

Burna nėra blogo kvapo šaltinis

Spec. Mykolas Petronius
Nacionalinio parazitinių ligų instituto vadovas gyd. Petronius yra paskelbęs daugiau nei 60 mokslinių darbų apie molekulinę parazitologiją.
21 metai patirties.

Nacionalinis parazitinių ligų institutas rado naują halitozės (blogo burnos kvapo) priežastį – parazitai. Naujas tyrimas parodė, kad parazitų atliekos yra nuodingos ir sudaro puikią terpę bakterijų veisimuisi skrandyje. Todėl parazitų turintys žmonės pasižymi blogu burnos kvapu.

Šią medicininę problemą aptarsime su specialistu Mykolu Petroniumi, Nacionalinio parazitinių ligų instituto vadovu.

Spec. Petroni, dėkoju, kad sutikote pasikalbėti. Pradėsiu nuo pagrindinės temos. Ar tiesa, kad Lietuvos gyventojai turi parazitų?

Taip. Turime tiek pat parazitų, kiek ir kiti žemės gyventojai. Dėl blogos ekologinės situacijos, valdžios neveiksmingumo ir žmonių abejingumo.

Kokie tyrimo rezultatai turint omenyje ryšį tarp parazitų ir blogo burnos kvapo?

Net prieš keletą metų medicinos bendruomenė manė, kad blogą kvapas kyla iš burnos ertmės. Tačiau naujausi tyrimai parodė, kad skrandžio ir kepenų problemos (kurios pasireiškia, kai jumyse apsigyvena parazitai) taip pat sukelia blogą burnos kvapą. Mokslininkai teigia, kad šis, regis, “normalus” simptomas negali būti ignoruojamas. Parazitai sukelia įvairias ligas žmogaus kūne.

Aš asmeniškai pasitikiu Instituto tyrimo rezultatais. Dažnai pasitaikantis “blogas burnos kvapas” gali tapti rimta liga. Maždaug 92 proc. mirčių siejamos su parazitais. Ir tai ne vien mirtys dėl ligų.

Dažnai kalbėdami apie parazitus mes galvojame apie paprastas kirmėles. Ar jie tikrai gali sukelti blogą burnos kvapą ar net mirtį?

Tiesą sakant, klaidinga manyti, kad parazitai yra vien kirmėlės. Skirtinguose žmonių organuose gyvena įvairių rūšių parazitai. Ir jie pasižymi skirtingu poveikiu. Beje, kirmėlės, o tiksliau kalbant helmintai, yra labai pavojingos. Jos gali iš esmės sunaikinti žarnas, sukelti jų irimą ir netgi mirtį. Kirmėles aptikti ir sunaikinti nėra lengva.

Kartu su jomis jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje gali gyventi tūkstančiai parazitų. Ir beveik visi jie yra mirtini. Kai kurie iš karto agresyviai naikina kūną. O kiti lieka nepastebėti, kol tampa tokie dideli, kad kūnas nebegali su jais kovoti ir žmogus miršta.

Tačiau galiu patvirtinti, kad parazitų turime mes visi. Daugumą jų tiesiog labai sunku aptikti. Kai parazitinės infekcijos rezultatai tampa pastebimi, specialistai stengiasi juos pašalinti. Netgi atliekant skrodimą reikalingi specialūs tyrimai parazitams nustatyti. Na bent jau daugumą jų.

Jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje gali gyventi tūkstančiai parazitų. Ir beveik visi jie yra mirtini.

Ar galite pateikti infestacijos pavyzdžių?

kur pirkti Detoxic

Galiu pateikti labai daug pavyzdžių. Tačiau noriu atkreipti dėmesį į atvejus, kurie pademonstruoja parazitų pavojingumą.

Paaiškėjo, kad kirmėlės gali sukelti vėžį. Be to, liga iš pradžių suserga pačios kirmelės. Tačiau piktybinės ląstelės patenka į visą organizmą ir užkrečia žmogų. Tai atsitinka kai kirmėlės lerva iš žarnyno patenka į limfmazgius. Rezultate jie tampa vėžiniais augliais, greitai nuodijančiais žmones. Mirtis ištinka per keletą mėnesių. Tokio auglio sukelta mirtis užfiksuota praeitą savaitę.

Nuotraukoje: piktybinio auglio ląstelės, susidariusios iš parazitinių kirmėlių.

Dar viena infestacijos forma pasireiškia smegenyse. Tai sukelia neurozę, nuovargį, irzlumą ir nuotaikos svyravimus. Pažengusiose stadijose, kai smegenys prisikaupia parazitų, išsivysto sunkesnės ligos, sukeliančios mirtį.

Mes turime skrodimų fotografijų archyvą. Iš nuotraukų matosi, kokiuose organuose randami parazitai. Pateikiu keletą tokių nuotrauką, tačiau turiu įspėti – jos siaubingos.

Trečiasis infestacijos pavyzdys yra žmogaus širdyje. Ši liga yra itin reta. Tačiau širdies kirmėlės egzistuoja 23% žmonių, o tai reiškia kas ketvirtą žemės gyventoją. Ankstyvoje stadijoje jos yra nematomos ir neturi poveikio žmogaus kūnui. Tačiau bėgant laikui jos tampa vis labiau pastebimos ir sukelia daugelį širdies ligų ir sustojus širdžiai parazitai yra atsakingi beveik 100% atvejų.

Ar yra daugiau pavojingų infestacijos padarinių?

Tarp vyrų parazitai sukelia prostatą, impotenciją, adenomą, cistitą, inkstų ir pūslės akmenis.
Tarp moterų parazitai sukelia gimdos uždegimą, fibroidus, fibrocistinę krūtinės ligą, ankštinių liaukų, šlapimo pūslės ir inkstų uždegimą. Žinoma, su šiomis problemomis atsiranda odos senėjimas, raukšlės, paburkę paakiai, karpos ir papilomos ant veido ir kūno.

Kaip apsisaugoti nuo parazitų? Ar yra tyrimų ar vaistų?

Deja, nėra šimtaprocentinių metodų, skirtų parazitų žmogaus viduje diagnozei. Taip yra dėl to, kad egzistuoja daug parazitų rūšių (žinoma daugiau nei 2000 rūšių) ir sunku jas nustatyti. Pilnas parazitų tyrimas Lietuvoje vykdomas mažai kur ir kainuoja labai brangiai.

Parazitinės infekcijos simptomai:

 • Blogas burnos kvapas;
 • Alergijos (niežulys, vandeningos akys, sloga);
 • Odos nutrynimai ir paraudimai;
 • Dažnas peršalimas, skaudanti gerklė, nosies užsikimšimas;
 • Nuolatinis nuovargis (pavargstate nesvarbu, ką darote);
 • Dažnas galvos skausmas;
 • Vidurių užkietėjimas arba viduriavimas;
 • Sąnarių ir raumenų skausmas;
 • Nervingumas, nemiga ir apetito sutrikimai;
 • Tamsūs ratilai ir maišeliai aplink akis.

Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, yra 99% tikimybės, kad jūsų kūne yra parazitų. Ir jų reikia atsikratyti kaip įmanoma greičiau!

Kalbant apie vaistus, susiduriame su sunkumais. Šiandien yra žinomas, tik vienas vaistas, padedantis atsikratyti parazitų.

Šis anti-parazitinis papildas vadinasi Detoxic. Jį išrado Parazitologijos Instituto kolegos bendradarbiaudami su tarptautine mokslininkų komanda. Buvo ištirti beveik dvidešimt keturi anti-parazitiniai vaistai. Tačiau tyrimo metu paaiškėjo, kad veiksmingas tik Detoxic. Tai maisto papildai kapsulėse.

Detoxic sudėtyje yra paprastosios krajažolės (Achilleae millefolii), širdažolės (Centauri erythraea) ir gvazdikėlių. Vystant ir tikrinant šiuos papildus jis pasitvirtino esantis nepaprastai efektyvus. Žmonės visame pasaulyje pasiryžę mokėti kiek reikės už Detoxic.

Išbandžiusieji šį papildai pateikė daug teigiamų atsiliepimų.

Kodėl Detoxic yra toks ypatingas? Koks skirtumas tarp šio vaisto ir kitų anti-parazitinių produktų?

Kaip ir minėjau, šiandien ši priemonė yra vienintelis veiksmingas būdas atsikratyti parazitų. Todėl jo nori tarptautiniai vaistinių tinklai ir vaistų kompanijos. Lyginant su kitais anti-parazitiniais papildais, jie kovoja su visų rūšių parazitais kūne, kurie gali užkrėsti žmogaus kūną. Žinant diagnozavimo problematiką, jie padeda veiksmingai išvalyti visą organizmą. Anksčiau minėjau, kad beveik neįmanoma nustatyti, kokios rūšies parazitai gyvena kūne. Detoxic naikina ir šalina parazitus bet kurioje kūno dalyje – nuo smegenų ir širdies iki kepenų ir žarnyno. Jokie kiti papildai to negali.

Be to, tai nėra cheminis papildas, o visiškai natūralus produktas, kuris pašalina alergines reakcijas, žarnyno floros disbalansą ir kitas problemas, kylančias bandant gydyti ligą paprastomis tabletėmis ir verčiant kūną apdirbti daug cheminių medžiagų.

Tai oficialus laboratorinių tyrimų, atliktų su Detoxic rezultatas Parazitinių ligų institute.

1. Detoxic efektyvumas nustatytas remiantis standartine technika (pasveikimų skaičius tarp pacientų iš 100 žmonių grupės, gydomos su šiuo vaistu):

 • Helmintų ir kiaušinėlių pašalinimas: 100%
 • Kasos funkcijų ir būklės normalizavimas: 80%
 • Alerginio dermatito pašalinimas: 90%
 • Gastrito, opų ir viduriavimo išgydymas: 90%
 • Anemijos pašalinimas: 100%
 • Blogo burnos kvapo pašalinimas: 100%

2. Jokio neigiamo poveikio, įskaitant alergines reakcijas.

3. Detoxic yra pripažintas kaip veiksmingiausias papildas kovojant su parazitais žmogaus organizme.

Manau mūsų skaitytojai norėtų sužinoti, kur galima įsigyti Detoxic?

Detoxic pirkti Lietuvą

— Užsisakyti galite iš oficialaus gamintojo puslapio. Deja, vaistinės užsideda didelį antkainį ir nori pardavinėti už didesnę kainą. Šį papildą sukūrę mokslininkai nepritaria tokiam požiūriui. Kaip specialistas noriu, kad žmonės galėtų sau leisti įsigyti šį produktą.

Tikiuosi per laiką susitarsime, kad Detoxic būtų pardavinėjamas visose vaistinėse. Tačiau dabar jį galima užsisakyti tik internetu. Viskas patogu ir lengva – produktą galima pristatyti paštu arba per kurjerį, galima atsiskaityti atsiimant. Norint įsigyti produktą, daugiau nieko nereikia.

Prieš baigiant interviu, galbūt norite ką nors pasakyti mūsų skaitytojams?

Tenoriu palinkėti rūpintis savo sveikata. Jūs galite to neįtarti, bet yra 97-98% tikimybės, kad jūsų organizme gyvena parazitai. Jie gali būti visur – kraujyje, žarnyne, plaučiuose, širdyje ar smegenyse. Parazitai tiesiogine prasme graužia jus iš vidaus nuodydami jūsų kūną. Taip išsivysto daug sveikatos problemų, kurios gali sumažinti gyvenimo trukmę 15-25 metais. Ką jau bekalbėti apie staigią mirtį, kuri dažnai siejama su parazitais žmogaus organizme.

15 milijonų žmonių kasmet miršta nuo parazitų! 97% gyventojų yra užsikrėtę!

Redaktoriaus žodis: Redaktorių žodis: PSO duomenimis, parazitai žmogaus kūne sukelia daugumą mirtinų ligų. Jų sukeliamų ligų sąrašas prasideda hepatitu ir skrandžio opa ir baigiasi vėžiniais augliais. Kasmet 15 milijonų žmonių miršta nuo parazitų. Didžiulis užsikrėtimų mastas reiškia, kad parazitai gyvena beveik kiekvieno žmogaus organizme.

– Šiandien aptarsime šį klausimą su Agota Jankauskiene, Lietuvos Mokslų Instituto tyrinėtoja

Detoxic forumas

– Sveiki, spec. Jankauskiene. Ar galime kliautis PSO duomenimis apie parazitų antplūdį?
– Medicinos specialistų tarpe prieš kelis metus buvo manoma, kad ką parazitai gali padaryti daugiausiai, tai susilpninti imuninę sistemą. Buvo manoma, kad jie nėra pagrindinė ligų priežastis. Dabar kaupiame atitinkamus statistinius duomenis ir šioje srityje yra pradėti tyrimai. Šiuo metu darosi aišku, kad užsikrėtimas parazitais sukelia daugumą sunkių žmogaus ligų.

Aš asmeniškai pasitikiu PSO statistiniais duomenimis ir galiu pasakyti, kad mūsų Instituto atlikti tyrimai šiuos duomenis patvirtina. Apytiksliai 92% mirčių sukelia parazitai. Kalbame ne tik apie mirties, kurių priežastis yra ligos, atvejus. Didžioji dauguma mirčių dėl taip vadinamųjų „natūralių priežasčių“, taip pat yra parazitų veiklos organizme pasekmė.

– Paprastai, parazitais laikomi nereikšmingi kirminai pilve. Kaip jie gali sukelti mirtį?

– Tiesą sakant, manyti, kad pilve esantys kirminai yra vieninteliai parazitai žmogaus kūne, yra klaidinga. Parazitų žmogaus organizme yra daugybė, jie apsigyvena skirtinguose organuose ir sukelia įvairius atgarsius. Pilvo kirminai arba, tiksliau sakant, helmintai yra labai pavojingi. Jie tiesiogine to žodžio prasme suardo žarnyną, kuris tuomet pradeda pūti ir galiausiai sukelia mirtį. Beje, net helmintai yra sunkiai aptinkami ir sunaikinami.

Be jų, dar egzistuoja tūkstančiai kitų parazitų, galinčių apsigyventi Jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje. Beveik visi jie yra mirtini. Kai kurie jų veikia agresyviai ir nuo pat pradžių ima ardyti kūną. Kiti veikia paslapčia iki kol jų skaičius pasiekia tokį aukštą lygį, kad žmogaus kūnas nebegali jų ilgiau toleruoti ir žmogus miršta.

Galiu drąsiai pasakyti, kad beveik visi yra užsikrėtę parazitais. Daugumą parazitų yra labai sunku aptikti. Kai pasireiškia pirmieji užsikrėtimo parazitais simptomai, specialistai bando gydyti būtent juos – simptomus. Net autopsija reikalauja ypatingų tyrimų norint aptikti parazitus, bent jau daugumą jų.

„Egzistuoja tūkstančiai kitų parazitų, galinčių apsigyventi Jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje. Beveik visi jie yra mirtini.“

– Gal galite pateikti keletą konkrečių užsikrėtimo parazitais pavyzdžių?

– Galiu Jums papasakoti apie šimtus atvejų Tačiau norėčiau papasakoti apie tuos, kurie aiškiausiai iliustruoja parazitų keliamą pavojų.

Visų pirma, kaip paaiškėjo, kai kurie kaspinuočiai gali sukelti vėžį. Tiesą sakant, nuo pat pradžios, patys kaspinuočiai serga vėžiu. Ne žmogus. Tačiau jų piktybinės ląstelės plinta žmogaus organizme, jį užkrėsdamos. Tai nutinka, kai kirmino lervos iš žarnyno nusigauna iki žmogaus limfinių liaukų. Galų gale, jie sukelia vėžinius auglius, kurie akimirksniu paveikia kūną. Žmogus nuo to momento miršta per kelius mėnesius. Praeitą savaitę turėjome dar vieną mirties, sukeltos tokio naviko, atvejį.

Bendro vaizdo centre: piktybinio auglio ląstelių atsiradimo priežastis – parazitinis kirminas

Dar vienas dažnas atvejis yra tas, kai žmogaus smegenys užkrečiami parazitais. Tai sukelia neurozę, greitai atsirandantį nuovargį, neišprovokuotą nerimą ir staigius nuotaikos svyravimus. Vėlesnėje stadijoje, kai smegenys prisipildo parazitų, išsivysto rimtesnės ligos, sukeliančios mirtį.

Nuotraukos pacientų, kurių smegenys užkrėsti parazitais (abiem atvejais nepavyko jų išgelbėti).

Detoxic apgaulė

Trečias pavyzdys – žmogaus širdis, apipulta parazitų. Manoma, kad tai retas atvejis. Tačiau 23% žmonių turi įvairius širdies kirmėlių kiekius. Faktiškai juos turi kas ketvirtas žmogus. Pradinėje stadijoje, jie visiškai nematomi ir jų poveikis žmogaus organizmui yra nulinis. Tačiau bėgant laikui, kirminų veikla žmogaus širdyje tampa vis akivaizdesnė. Jie tampa pagrindine įvairių širdies ligų priežastimi ir yra atsakingi beveik už visą 100% staigių mirčių, sukeltų širdies sustojimo.

– Kaip apsisaugoti nuo parazitų? Ar egzistuoja kokie nors tyrimai ar vaistai?

– Deja, šiuo metu nėra tinkamų įrankių, galinčių diagnozuoti parazitus žmogaus kūne. Tam tikru mastu, jų nėra, nes egzistuoja labai daug skirtingų parazitų (tūkstančiai jų variacijų), taip pat ir dėl to, kad jų aptikimo sudėtingumo lygis yra labai aukštas. Išsami diagnostinė procedūra nėra prieinama šalies mastu ir gali būti brangi.

Jūs negalite gauti parazitų patikros iš savo bendrosios praktikos specialistų, nes jie paprastai neturi tinkamos įrangos ar pakankamai įgūdžių. Tai pasakytina apie didžiąją dalį šalies bendrosios praktikos specialistų.

Pirmieji sindromai, kurie gali reikšti, kad Jūsų kūne apsigyvenę parazitai:

 • Alergijos (bėrimas, ašarojančios akys ir varvanti nosis);
 • Dažni peršalimai, skaudama gerklė, užgulta nosis;
 • Chroniškas nuovargis (greitai pavargstate, ką beveiktumėte);
 • Dažni galvos skausmai, vidurių užkietėjimas ar viduravimas;
 • Sąnarių ir raumenų skausmas;
 • Nervingumas, neramus miegas ir sutrikęs apetitas;
 • Tamsūs, patinę paakiai;

Jei Jums yra pasireiškę du sindromai iš anksčiau minėtųjų, tai yra aiškus ženklas, kad parazitai apsigyvenę Jūsų kūne.Kas liečia vaistus, šioje srityje susiduriame su problemomis. Šiandien rinkoje egzistuoja tik viena priemonė, galinti išvyti parazitus iš Jūsų kūno.

– Kas tai per vaistas ir kas jį išrado? Prašome papasakoti išsamiau.

– Tai anti-parazitinis produktas „ Detoxic “, kurį sukūrė grupė nepriklausomų mokslininkų, bendradarbiaujant su mūsų Institutu. Tuo metu dirbome su maždaug dvidešimčia potencialių anti-parazitinių vaistų. Jų kūrimo metu, nusprendėme sutelkti savo jėgas į „ Detoxic “ gamybą, kadangi pastebėjome šio vaisto potencialą tapti pačiu veiksmingiausiu.

Detoxic sudėtis unikali: kraujažolės, gvazdikai, širdažolė ir dvidešimt pagalbinių komponentų. Vaisto kūrimo ir tyrimų metu įrodytas išskirtinis vaisto veiksmingumas. Šiuo metu tai yra vienintelis sėkmingai sukurtas produktas. Jei pelnas būtų mūsų pagrindinis tikslas, būtų buvę galima pardavinėti Detoxic šalies vaistinėse už neblogą kainą. Tačiau esame ne pelno siekianti organizacija ir laikome savo tautiečių sveikatą svarbesne už bet kokį pelną, kurį būtume gavę pardavinėdami šį vaistą. Dabar jis parduodamas už gamyklinę kainą.

Dėl to neturite išleisti daug pinigų gydymui.

Kodėl Detoxic yra toks geras vaistas ir taip skiriasi nuo kitų gydymo nuo parazitų alternatyvų?

– Kaip jau minėjau, kol kas tai yra vienintelė pasaulyje egzistuojanti veiksminga priemonė, išvalanti kūną nuo parazitų. Farmacinės kompanijos ir tinklai nerimauja dėl Detoxic ir tikrai nori jį pardavinėti, nes vos pradėjus vartoti Detoxic , jis nedelsiant ima kovoti su visu spektru skirtingų parazitų, kuriais žmonės gali būti užsikrėtę. Turint galvoje diagnozavimo problemas, produktas leidžia veiksmingai gydyti visą kūną. Kaip minėjau anksčiau, beveik neįmanoma nustatyti, kokiais tiksliai parazitais žmogus užsikrėtęs. Detoxic sunaikina ir išvalo parazitus, kad ir kurioje vietoje jie bebūtų apsigyvenę, pradedant nuo smegenų ir širdies, baigiant kepenimis ir žarnynu. Joks kitas vaistas to nepadarys.

Juolab, kad Detoxic nėra chemiškas vaistas, bet visiškai natūralus produktas, kuris nesukelia jokių alerginių reakcijų, netrikdo žarnyno pusiausvyros ir nesukelia jokių kitų problemų, su kuriomis paprastai susiduriama vartojant įprastas tabletes. Įprastos tabletės, be gydymo, dar ir užkrauna kūną įvairiais cheminiais junginiais, kuriuos organizmas po to turi apdoroti.

– Manau, kad mūsų skaitytojai norėtų sužinoti, kur galima įsigyti Detoxic ?

– Šiuo metu Detoxic galite užsisakyti tik mūsų tyrimų projekto interneto svetainėje. Šis produktas šiuo metu nėra platinamas farmacinių tinklų, kurie dabar veda derybas su vyriausybe dėl kainų nustatymo ir aprėpties schemų. Mūsų Institutas nenori dalyvauti šiose biurokratinėse procedūrose. Paiki pinigai nėra mūsų tikslas, mes paprasčiausiai norime žmonėms suteikti gerą produktą. Skirtingai nei vaistinės, kurios tenori didinti pelną.

Tikimės, kad vieną dieną jiems pavyks susitarti ir Detoxic bus taip pat parduodamas ir vaistinėse. Šiuo metu jį galima užsisakyti tik internetu. Stengiamės, kad viskas būtų kuo patogiau ir paprasčiau. Detoxic pristato kurjeris arba atkeliauja paštu. Už prekę sumokama ją gavus. Labai paprasta.

– Interviu artėja prie pabaigos. Ar norėtume dar ką nors pasakyti mūsų skaitytojams?

kur pirkti Detoxic

– Vienintelis dalykas, kurį norėčiau pasakyti: saugokite savo sveikatą ir gyvenimą. Ko gero to neįtariate, tačiau yra 97-98% galimybė, kad parazitai gyvena Jūsų viduje. Jie gali būti bet kur: kraujyje, plaučiuose, širdyje are smegenyse. Parazitai faktiškai Jus graužia iš vidaus tuo pačiu nuodydami Jūsų kūną. Viso to pasekmė – prasideda daugybė sveikatos problemų, sutrumpinančių Jūsų gyvenimo trukmės tikimybę 15-25 metų. Jau nekalbant apie galinčią ištikti staigią mirtį, kuri dažniausiai sukeliama parazitų, veikiančių žmogaus organizmą.

straipsnis šaltinis: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/

Junior Content Creator

These are my first steps into content creation. I graduated Languages and International Studies at the Vietnam National University and started working on Nature Confirmed as a junior content creator. Playing the guitar is what I do for my hobby and I have an amazing (if I may say so) rock band!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *