Detoxic - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Detoxic 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

skúsenosti s Detoxic

Zbavuje parazitov počas jedinej kúry vďaka tanínom

Zlepší váš zdravotný stav a chráni pečeň, srdce, pľúca, žalúdok a pleť proti parazitom

Napomáha biologickému rozkladu, v čreve a zneškodňuje vajíčka znesené parazitmi pomocou svojich účinných látok

Detoxic – Muž skúsenosti

Parazitológmi odporúčaný a overený prostriedok na odstránenie parazitov v domácom prostredí

Má príjemnú chuť ktorú majú rady aj deti

Obsahuje iba liečivé rastliny zozbierané v miestach s nedotknutou prírodou

Nemá vedľajšie účinky (na rozdiel od chemických prípravkov, ktoré môžu vyvolať závraty, nevoľnosť, vracanie a zhoršovať biochemický stav pečene)

Jedná sa o úplne prírodný a bezpečný liek na detoxikáciu, ktorý môžete užívať bez lekárskeho predpisu

Ústa nie sú zdroj zápachu z úst

MU Dr. Ján Kolesár
Špecialista laboratórium parazitárnych chorôb. MUDr. publikoval viac ako 60 výskumných prác na tému molekulárnej parazitológie.
21 rokov skúseností.

Laboratórium parazitárnych chorôb objavil novú príčinu zápachu z úst: napadnutie parazitmi. Nedávno dokončená štúdia uvádza, že odpadové produkty cudzopasníkov sú toxické a vytvárajú živnú pôdu pre hnilobné baktérie v žalúdku. Že to je dôvod, prečo ľudia infikovaní parazitmi majú zlý dych.

O tomto zdravotnom probléme budeme diskutovať s špecialista p. Jánom Kolesárom, špecialista laboratórium parazitárnych chorôb.

Pane Kolesár, ďakujem, že ste prišli. Začnem s hlavným problému. Je pravda, že väčšina slovenskej populácie trpí parazitmi?

Áno. V porovnaní s ostatnými krajinami sme obsadili jedno z popredných miest z hľadiska napadnutia. Vzhľadom k veľmi zlej ekologickej situácii, nečinnosti úradov a ľahostajnosti k ľuďom.

Pán doktor, sú výsledky štúdií o vzťahu medzi napadnutím parazitmi a zápachom z úst správne?

Dokonca ešte pred pár rokmi lekárska komunita verila, že zlý dych je vytváraný vo vnútri dutiny ústnej. Avšak nedávne štúdie ukázali, že žalúdok a pečeň (ktoré sú napadnuté ako prvé) môžu tiež spôsobiť zápach z úst. Vedci tiež uvádzajú, že tento zdanlivo “normálny príznak” by nemal byť ignorovaný. Napadnutie vedie prakticky ku všetkým závažným ochorením v ľudskom tele.

Ja osobne verím vo výsledky výskumu, ktoré bolo vykonané v našom laboratóriu. Obyčajný “zápach z úst” sa premení do vážnej choroby. Asi 80% ľudských úmrtí je spôsobených parazitickými infekciami. A nie sú to len úmrtia na rôzne ochorenia.

Keď hovoríme o parazitoch, zvyčajne si predstavíme obyčajné červy. Môžu skutočne spôsobiť zápach z úst a dokonca smrť?

kde kúpiť Detoxic

V skutočnosti sa jedná o veľkú chybu, keď sa domnievame, že parazity sú len červy. Existuje obrovská škála parazitov žijúcich v rôznych orgánoch tela. A spôsobujú rôzne efekty. A mimochodom, červy – presnejšie povedané, parazity – sú veľmi nebezpečné. Doslova nám ničí čreva, čo spôsobuje spomalenie ich funkcie a nakoniec i smrť. Tieto červy je dokonca pomerne ťažké nájsť a zničiť.

Spolu s nimi existujú tisíce parazitov, ktorí môžu žiť v pečeni, mozgu, pľúcach, krvi a žalúdku. A takmer všetky sú smrtiace. Niektoré z nich okamžite začnú konať agresívne a ničí telo. Ostatné parazity žijú bez povšimnutia, kým ich počet nie je tak veľký, že telo ich tlaku už nemôže odolať, takže človek zomrie.

Dnes možno s istotou povedať, že prakticky každý je napadnutý parazitmi. Problém je, že väčšina z nich je veľmi ťažko odhaliteľná. Až keď sa dôsledky parazitárnej infekcie prejaví, lekári sa snažia o ich odstránenie. Dokonca aj počas pitvy sú na zistenie prítomnosti parazitov nutné špeciálne skúšky. Aspoň pre väčšinu z nich.

Existujú tisícky parazitov, ktoré môžu žiť v pečeni, mozgu, pľúcach, krvi a žalúdku. A takmer všetky z nich sú smrtiace. A zvyčajne to začína bežným zápachom z úst.

Môžete uviesť nejaké konkrétne príklady napadnutia?

Mohol by som vám rozprávať o stovkách prípadov. Ale skúsim sa sústrediť na tie príklady, ktoré jasne ukazujú nebezpečenstvo parazitov.

Po prvé, ako sa ukázalo, niektoré pásomnice môžu spôsobiť rakovinu. Okrem toho, červy sa nakazia chorobami skôr ako ľudia. A ich malígne bunky sa potom šíri do celého organizmu a infikujú človeka. To sa stane, keď sa larvy červa dostanú z čriev do lymfatických uzlín. V dôsledku toho sa prevádzajú do rakovinových nádorov. Smrť nastáva doslova v priebehu niekoľkých mesiacov. Jeden prípad smrti z takého nádoru bol zaznamenaný minulý týždeň.

Na tejto fotografii: bunky zhubného nádoru získané parazitickými červami.

Ďalším častým prípadom je napadnutie ľudského mozgu. To vedie k rýchlemu rozvoju neuróz, únave, nadmernej podráždenosti a náhlym zmenám nálad. A v pokročilejších štádiách, keď sa mozog naplní parazitmi, rozvinú sa vážnejšie choroby, čo nakoniec vedie k smrti.

Máme fotoarchív pitiev, kde sa parazity nachádzajú v rôznych orgánoch tela. Tu je niekoľko fotografií, ale musím vás varovať, že sú hrozné.

Červy v ľudskom žlčovom mechúri:

+ Zobraziť fotografiu

Parazity v ľudskom mozgu, ktorí spôsobili rakovinu:

+ Zobraziť fotografiu

Červy v srdci, ktorí spôsobili zástavu srdca:

+ Zobraziť fotografiu

Tretím príkladom je napadnutie ľudského srdca. Predpokladá sa, že táto choroba je veľmi vzácna. Ale v skutočnosti sú parazity prítomné u približne 23% ľudí. To znamená, že ich má v skutočnosti každý štvrtý človek. V rannom štádiu sú úplne neviditeľné a majú nulový vplyv na organizmus. Ale čím viac plynie čas, tým väčší vplyv červy v ľudskom srdci majú. Sú príčinou mnohých srdcových chorôb, a ak hovoríme o náhlej smrti v dôsledku zástavy srdca, títo parazity predstavujú takmer 100% prípadov.

Existujú nejaké iné nebezpečné následky napadnutia parazitmi?

Detoxic skúsenosti

U mužov parazity spôsobujú zápal prostaty, impotenciu, adenóm, vyliečiť cystitídu, kamene v obličkách a močovom mechúre.
U žien spôsobujú bolesť a zápal vaječníkov, nádory maternice, myómy, fibrocystické choroby prsníka, rovnako ako nadobličiek, močového mechúra a zápal obličiek. A samozrejme tieto problémy sú sprevádzané predčasným starnutím kože, vráskami, vačkami pod očami, bradavicami a papillomami na tvári a tele.

Ako sa chrániť pred parazitmi? Existujú nejaké testy, doplnok stravy?

Bohužiaľ, je možné konštatovať, že neexistujú žiadne isté metódy diagnostiky parazitov vnútri človeka. Čiastočne to je vzhľadom k existencii mnohých typov parazitov (viac ako 2000 druhov, ktoré sú známe), a jednak na veľmi vysokej úrovni obtiažnosti ich detekcie. Kompletná parazitická skúška sa vykonáva len na niekoľkých málo miestach na Slovensku a stojí obrovské peniaze.

Príznaky parazitárnej infekcie sú nasledujúce:

 • Zápach z úst;
 • Alergie (vyrážky, slzenie, výtok z nosa);
 • Vyrážky a začervenanie na koži;
 • Časté prechladnutie, bolesti v krku, upchatý nos;
 • Chronická únava (unavíte sa rýchlo, bez ohľadu na to, čo robíte);
 • Časté bolesti hlavy;
 • Zápcha alebo hnačka;
 • Bolesť kĺbov a svalov;
 • Nervozita, nespavosť a poruchy chuti do jedla;
 • Tmavé kruhy, vačky pod očami.

Ak sa objaví aspoň jeden z príznakov, potom je 99% pravdepodobnosť, že sú parazity v tele. A musíte sa ich zbaviť čo najskôr!

Detoxic recenzie produktov

Keď už hovoríme o liekoch, existuje niekoľko otázok. K dnešnému dňu existuje len jedno riešenie, ktoré umožňuje zbaviť sa parazitov.

Antiparazitárny doplnok stravy sa nazýva Detoxic. Vyvinuli ho moji kolegovia z laboratóriu parazitológie v spolupráci s medzinárodným tímom vedcov. Starostlivo preštudovali si dve desiatky rôznych antiparazitík. Ale v priebehu výskumu sa ukázalo, že iba Detoxic bol účinný.

Detoxic obsahuje jedinečnú zmes rebríčka (Achilleae millefolii), zemežlče (Centauri erythraea) a klinčekov. Pri jeho vývoji a testovaní sa táto liečba ukázala byť veľmi účinná. V súčasnej dobe je to jediný doplnok stravy, ktorý poskytuje významné výsledky. A ak budeme hovoriť o peniazoch, mohol by sa vyrábať čisto pre export. Ľudia na celom svete sú ochotní zaplatiť takmer akúkoľvek cenu za Detoxic.

Máme veľa pozitívnych hodnotení od tých, ktorí ho už skúsili.

Prečo je Detoxic tak osobitný? Aký je rozdiel medzi touto liečbou proti parazitom a inou?

Ako som už povedal, k dnešnému dňu je to jediný funkčný antiparazitárny prípravok na celom svete. Pomáha úplne sa zbaviť parazitov. To je dôvod, prečo je tak vyhľadávaný medzinárodnými lekárenskými reťazci a farmaceutickými spoločnosťami. V porovnaní s inými antiparazitikami pôsobí priamo proti celej rade parazitov, ktoré môžu infikovať ľudské telo. Vzhľadom na problémy s diagnózou vám umožní efektívne očistiť celé telo. Spomenul som skôr, že je takmer nemožné zistiť, aké parazity v tele máte. A Detoxic zničí a odstráni všetky parazity žijúce kdekoľvek v tele – od mozgu a srdca až po pečeň a črevá. Žiadny z iných doplnkov stravy, ktoré sú dnes na trhu, to nevie.

Okrem toho sa nejedná o chemický doplnok stravy, ale o úplne prírodný produkt, ktorý eliminuje alergické reakcie, nerovnováhu črevnej flóry a ďalšie problémy, ktoré môžu vzniknúť pri liečení ochorení klasickými liekmi, kedy musí telo vstrebať veľa rôznych chemických zlúčenín.

Toto je oficiálne výsledok laboratórnych testov vykonaných na Detoxic v laboratóriu parazitárnych chorôb.

1. Účinnosť Detoxic vypočítaná pomocou štandardnej techniky (pomer počtu vrátených proti celkovému počtu pacientov v skupine 100 pacientov, ktorí boli liečení doplnok stravymi):

 • Eliminácia helmintov a vajíčok: 100%.
 • Normalizácia funkcie a stavu pankreasu: 80%.
 • Eliminácia alergickej dermatitídy: 90%.
 • Eliminácia gastritídy, vredov, hnačky: 90%.
 • Eliminácia anémia: 100%.
 • Eliminácia zlého dychu: 100%.
 • Detoxic kúpiť Slovensko

2. Žiadne negatívne vedľajšie účinky, vrátane alergických reakcií, neboli identifikované.

3. Detoxic je uznávaný ako popredný doplnok stravy v boji proti parazitom v ľudskom tele.

Myslím, že by naši čitatelia chceli vedieť, kde kúpiť Detoxic?

— Môžete si ho objednať z oficiálnych webových stránok výrobcu. Bohužiaľ, lekárne na neho chcú použiť veľmi vysoké maloobchodné marže. V podstate ho chcú predávať za oveľa vyššiu cenu. A vedci, ktorí doplnok stravy vytvorili, sú striktne proti tomuto prístupu. Ako lekár chcem, aby si všetci ľudia v celej krajine mohli dovoliť tento produkt.

Dúfam, že časom budeme všetci môcť dospieť k dohode a Detoxic sa bude predávať v každej lekárni v krajine. Do tej doby je možné ho objednať iba online. Všetko je pohodlné a jednoduché – výrobok môže byť dodaný poštou alebo kuriérskou službou, a len na dobierku. Nič iné k získaniu produktu nepotrebujete.

Pán doktor, končíme náš rozhovor, čo by ste chcel povedať na záver našim čitateľom?

Jediná vec, ktorú chcem povedať, je táto – starajte o svoje zdravie. Nemusíte o tom vedieť, ale paraziti žijú vnútri vás s pravdepodobnosťou 97-98%. Môžu byť kdekoľvek – v krvi, črevách, pľúcach, srdci, mozgu. Parazity vás doslova vyžierajú zvnútra a zároveň vám otravujú telo. Výsledkom je to, že máte celý rad zdravotných problémov, ktoré môžu skrátiť váš život o 15-25 rokov. A to ani nespomínam syndróm náhlych úmrtí, čo je zvyčajne spájané s pôsobením parazitov na ľudský organizmus.

Detoxic možno objednať prostredníctvom oficiálnych webových stránok.

Detoxic forum

Content Manager

A hardworker and an overthinker. Maybe those are reasons of my success. Beside being a part of naturalconfirmed.com team, I am a farm owner. The nature is a place where I rest my mind and find the most of inspiration.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *