Detoxic - kommentaar, kogemused, ost Eestis

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Detoxic 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

kust osta Detoxic

DETOXIC on usaldusväärne ravim parasiitide raviks!

See eemaldab parasiidid ja kõhuussid sinu kehast täielikult 30 päevaga.

eriline Allahindlus!

Puhastab parasiitidest juba pärast 1 kasutuskuuri tänu tanniinidele.

See parandab sinu tervist, kaitseb maksa, südant, kopse, kõhtu ja nahka parasiitide eest

See tõstab bio-lagunemis sümptomeid soolestikus ning hävitab parasiitide mune kasutades selle aktiivseid osakesi

Soodushinnaga kauba kogus on piiratud

Detoxic – Mees kogemusi

15 miljonit inimest sureb iga aasta parasiitide tagajärjel!

Olge ettevaatlikud! Parasiidid!

Infektsioonhaiguste ja vähi allikas

Kahjustavad sinu maksa, kopse, aju ja südant

Suu ei ole Halva Hingeõhu Allikas

Spetsialist Miikael Peterson
Riikliku Parasiithaiguste Instituudi juht, spetsialist Peterson on avaldanud enam kui 60 teaduslikku väljaannet molekulaarse parasiitluse kohta.
21 aastat tööalast kogemust.

Riiklik Parasiithaiguste Instituut avastas uue halitoosi (suu lõhn) põhjuse: nakkus. Hiljuti valminud uuringus teatati, et parasiit jäätmed on mürgised ning võivad luua kasvulava bakteritele maos. See on põhjus, miks inimesetel, kes on nakatunud selle parasiidiga on halb hingeõhk.

Me arutleme selle meditsiinilise probleemi üle Spetsialist Miikael Petersoniga, Riikliku Parasiithaiguste Instituudi juht.

kogemusi Detoxic

Hr. Peterson, tänan, et tulite. Ma alustan põhiküsimusega. Kas see on tõsi, et enamik Eesti elanikkonnast on parasiitidega nakatunud?

Jah. Võrreldes teiste riikidega, hõivame meie ühte juhtivaid positsioone nakatumises. Tänu väga halvale ökoloogilisele olukorrale, asutuste tegevusetusele ja ükskõiksetele inimestele.

Hr. Peterson, kas uuringute tulemused seoses nakatumise ja halva hingeõhu omavaheliste seostega on õiged?

Isegi paar aastat tagasi, arstiteaduskond uskus, et halb hingeõhk moodustub suuõõnes. Kuid viimased uuringud on näidanud, et mao ja maksa probleemid (mis on alati olemas, kui olete nakatunud parasiidiga) põhjustavad ka halba hingeõhk. Teadlased on ka teatatud, et sedea pealtnäha “tavapärast nähtust”, ei tohiks ignoreerida. Nakatumine viib praktiliselt iga tõsise haiguseni inimkehas.

Mina isiklikult usaldan uuringute tulemusi, mis on läbi viidud meie instituudis. Levinus “suu lõhn” muutub raskeks haiguseks. Umbes 92% inimeste surma põhjuseks on parasitaarnakkuste poolt põhjustatud infektsioonid. Ja nakkused ei põhjusta ainult surma.

Kui me räägime parasiitidest, siis tavaliselt peame silmas usse. Kas need võivad tõesti põhjustada halba hingeõhk ja isegi surma?

Tegelikult suur viga on arvata, et parasiidid on lihtsalt ussid. Keha erinevates elundites elab väga palju erinevaid parasiite ning nad põhjustavad erinevat mõju. Ja muideks, ussid – täpsemalt helmintid – on väga ohtlikud. Nad sõna otseses mõttes hävitada soolestiku, mille põhjusel see laguneb ja lõpuks sureb. Isegi usse on üsna raske leida ja hävitada.

Peale nende on veel tuhandeid parasiite, kes elavad maksas, ajus, kopsudes, veres ja kõhus. Ja peaaegu kõik neist on surmavad. Mõned neist tegutsevad kohe agressiivselt ja hävitavad keha. Muud parasiidid elavad märkamatult, kuni nende arv muutub nii suureks, et keha ei suuda enam neile vastu panna ning inimene sureb.

Samas, võin julgelt öelda, et praktiliselt kõik on nakatunud parasiitidesse. Asi on selles, enamik neist on äärmiselt raske tuvastada. Ja kui tulemused parasiitnakkuste tagajärjel muutuvad märgatavaks, püüavad arstid neid kõrvaldada. Isegi keha lahkamise ajal läheb vaja erilisi teste, et parasiite avastada. Vähemalt enamikel juhtudel.

On tuhandeid parasiite, mis suudavad elada sinu maksas, ajus, kopsudes, veres ja kõhus. Ja peaaegu kõik neist on surmavad. Ja see algab tavaliselt kõigest halvast hingeõhust.

Kas tooksite nakatumisest konkreetseid näiteid?

Detoxic pettus

Ma võiksin teile rääkida sadadest juhtumitest. Aga võib-olla keskendun ma neile näidetele, mis selgelt demonstreerivad parasiitide ohtlikkust.

Esiteks, nagu selgus, mõned paelussid võivad põhjustada vähki. Lisaks, ussid ise, mitte inimesed on need, kellele esialgu see haigus tekib. Aga nende pahaloomulised rakud levivad üle kogu keha nakatades ka inimest. See juhtub siis, kui ussi vastsed satuvad soolestikust inimese lümfisõlmedesse. Selle tulemusena muutuvad nad vähkkasvajateks mürgitades kiiresti inimest. Surm sõna otseses mõttes mõne kuu jooksul. Üks selline kasvaja poolt põhjustatud surmajuhtum leidis aset eelmisel nädalal.

Sellel pildil: pahaloomulise kasvaja rakud, mis on omandatud parasiitide poolt.

Teine levinud nakatumise koht on inimese aju. See põhjustab neuroosi, kiiret väsimust, liigset ärrituvust ja äkilisi tujumuutusi. Ning kaugelearenenumas staadiumis, kui aju täitub parasiitidega, võivad edasi areneda raskemad haigused, mis viivad lõpuks surmani.

Meil on fotoarhiiv lahangutest, kus parasiite leiti erinevatest elunditest. Siin on mõned pildid, aga ma pean teid hoiatama, need on jubedad.

Ussid südames, mis põhjustasid südame seiskumist:

Kolmas näide on inimese südame nakatumisest. Usutakse, et see haigus on väga haruldane. Aga tegelikult südameussid esinevad umbes 23% inimestest. See tähendab, et tegelikult on see igal neljandal inimesel. Varajases staadiumis on nad täiesti nähtamatu ja neil ei ole mingit mõju organismile. Aga mida rohkem aega möödub, seda rohkem tähelepanuväärsemaks ussid inimese südames muutuvad. Nad on algpõhjuseks paljudele südamehaigustele ja kui me räägime äkksurmast südame seiskumise, tõttu, siis moodustavad need parasiidid ligi 100% juhtudest.

Kas nakatumisel on mingeid ohtlikke tagajärgi?

Parasiidid tekitavad meestel prostatiiti, impotentsust, adenoomi, põiepõletikku, neerukive ja põiekive.
Naistel, põhjustab see valu ja põletiku munasarjades fibroide emakas, rinnanäärmete fibrotsüstoosi, samuti neerupealiste ning põie – ja neerupõletikku. Samuti kaasneb nendele probleemidele naha enneaegne vananemine, kortsud, kotid silmade all, tüükad ning papilloomid näole ja kehale.

Kuidas ennast parasiitide eest kaitsda? Kas on olemas teste, rohte?

Detoxic osta Eesti

Kahjuks võib väita, et puuduvad kindlad diagnoosimise meetodid parasiitide leidmiseks inimeses. Osaliselt on see tingitud nii paljude parasiit liikide olemasolust (teatakse üle 2000 liigi kohta) ning osaliselt raskusele nende tuvastamiseks. Täielikku parasiit eksamit on võimalik teostada vaid vähestes kohtades Eestis ja see maksab väga palju.

Parasiitinfektsiooni sümptomid on järgnevad:

 • Halb hingeõhk;
 • Allergiad (lööve, märjad silmad, tilkuv nina);
 • Lööve ja naha punetus;
 • Krooniline haigeks jäämine, kurguvalu, nina kinnisus;
 • Krooniline üleväsimus (oled kogu aeg väsinud olenemata, mida teed);
 • Tihe peavalu;
 • Kõhukinnisu- või lahtisus;
 • Valu luudes ja lihastes;
 • Närvilisus, magamatud ning söögiisu korratus;
 • Timedad ringid, kotid silmade all.

Kui teil on vähemalt ükski nendest sümptomitest, siis on 99% tõenäosus, et teie kehas on parasiidid ning te peate nendest lahti saama võimalikult kiiresti!

Rääkidest ravimitest, siis sellega esinevad mõned probleemid. Tänapäevani on vaid üks lahendus, mis aitab parasiitidest vabaneda.

Parasiitide vastase toidulisandi nimi on Detoxic. See töötati välja minu kolleegide poolt Parasitoloogia Instituudis koostöös rahvusvaheliste teadlaste meeskonnaga. Umbes kaks tosinat erinevaid parasiitidevastaseid ravimeid uuriti hoolikalt. Kuid uurimise protsessi käigus sai selgeks, et ainult Detoxic oli efektiivne.

Detoxic kogemusi

Detoxic sisaldab unikaalset segu, mille koostisosadeks on: preeria päevalill (Achilleae millefolii), aas-jüri lill (Centauri erythraea) ja nelk. Väljatöötamise ja katsetamise käigus, osutus see ravim väga tõhusaks. Täna on see on ainus vahend, mis võimaldab silmapaistvaid tulemusi. Ja kui rääkida ainult rahast, siis oleks see tähendanud puhtalt eksporti. Inimesed kogu maailmas on nõus maksma peaaegu igasugust hinda Detoxicu eest.

Leidub palju positiivset tagasisidet inimestelt, kes on seda juba proovinud.

Mis teeb Detoxicu nii eriliseks? Mis on selle toidulisandi ja antiparasiit rohtude vahe?

Nagu ma juba ütlesin, tänaseni on see ainus töötav parasiiditõrjelahus kogu maailmas. See aitab täielikult vabaneda parasiitidest. See on ka põhjus, miks see on nii ihaldatud rahvusvahelistes apteegikettides ja farmaatsiaettevõtetes. Võrreldes teiste parasiitide vastaste rohtudega, töötab see otseselt terve hulga parasiitide vastu, mis võivad nakatada inimese keha. Arvestades probleeme diagnoosiga, võimaldab see teil tõhusalt puhastada kogu keha. Mainisin enne, et on peaaegu võimatu tuvastada, millised parasiidid on nakatanud keha. Detoxic hävitab ja eemaldab kõik parasiidid mis kehas elavad – alates ajust ja südamest, lõpetades maksa ja soolestikuga. Ükski teine tänapäeval saadav ravim ei ole selleks võimelin.

Pealegi ei ole see keemiline ravim, vaid täiesti looduslik toode, mis kõrvaldab allergilisi reaktsioone, soolestiku mikrofloora tasakaalutust ja muid probleeme, mis võivad tekkida, kui haiguse ravimiseks klassikaliste rohtudega peab keha kannatama erinevate keemiliste protsesside all.

See on ametlik tulemus laboratooriumis tehtud testidest Detoxic peal Parasiithaiguste Instituudis.

1. Detoxic® kasulikkus arvutatuna kasutades standard tehnikat (paranenute arv kogu 100 liikmelisest uuritavate rühmast, keda raviti selle ravimiga):

 • Helmintide ja munade likvideerimine: 100%
 • Kõhunäärme seisundi ja toimimise paranemine: 80%.
 • Allergilise dermatiidi kadumine: 90%.
 • Gastriidi, haavandite, kõhulahtisuse kadumine: 90%.
 • Aneemia kadumine: 100%.
 • Halva hingeõhu kõrvaldamine: 100%.

2. Pole täheldatud negatiivseid kõrvalmõjusid nagu näiteks allergiline reaktsioon.

3. Detoxic on tunnustatud kui juhtiv ravim võitluses parasiitide vastu inimese kehas.

Ma usun, et meie lugejad sooviksid teada, kust on võimalik osta toodet Detoxic?

Te saate seda tellida tootja ametliku kodulehelt. Kahjuks apteegid tahavad küsida väga kõrget jaemüügihinda. Nad soovivad võtta palju kõrgemat hinda. Kuid teadlased, kes on selle toote loonud on rangelt sellise lähenemise vastu. Arstina soovin, et inimesed üle kogu maa saaksid seda toodet endale lubada.

Ma loodan, et tulevikus suudame jõuda lahendusteni ning et Detoxic oleks müügil kõigis apteekides üle kogu maa. Seniks on seda võimalik tellida ainult internetist. Kõik on mugav ja lihtne – toodet on võimalik saata nii posti kui ka kulleriga, ja maksta saab kui pakk on kohale toimetatud. Midagi muud ei ole toote saamiseks teha vaja.

Hr. Peterson, enne kui me lõpetame intervjuu, kas te sooviksite lugejatele midagi lisada?

Detoxic foorum

Ainus, mida sooviksin lisada on see, et hoolitsege iseendi tervise eest. Te ei pruugi seda kahtlustada, kuid parasiidid elavad teie organismis 97-98% tõenäosusega. Nad võivad olla kõikjal – veres, sooltes, kopsudes, südames, ajus. Parasiidid sõnaotseses mõttes söövad teid seest poolt samal ajal teie keha mürgitades. Selle tulemusena on mitmeid tervisehädasid, mis võivad eluiga vähendada 15-25 aastat. Ma ei hakka isegi mainima äkksurmasid, mille esinemist seostatakse tavaliselt parasiitidega inimese kehas.

Detoxic on võimalik tellida läbi ametliku kodulehe.

Artikkel allikas: http://www.healthline.com/

Senior Content Creator

Having spent years in the writing industry, I can conclude one thing: it does not get boring. I did freelance prior to this job and Nature Confirmed was my next step. Being passionate about what you do is important and that is my life mantra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *