Chocolate Slim - ürün inceleme, tecrübe, Türkiye'de satın alma

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Chocolate Slim 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

nerede satın almak Chocolate Slim

Chocolate Slim içeriği ile 4 haftada 24 kiloya kadar vermenizi sağlayacak. Zayıflarken hem mutlu olacak hem de enerji dolu olacaksınız! Zayıflamanın tadını çıkarın! Çikolata tekrar yemek isteyeceğiniz tek ürün.
Bu ürün ek besin değildir, sadece doğal içerikler içerir. Başlıca içerikleri doğal kakao, goji üzümleri, yeşil kahve ve ganoderma lucidum özü. Ürün her gün kullanıma uygundur ve yan etkisi yoktur. Aşırı kilonun gizli sebebini ortadan kaldırır, vücut metabolizmasını normalleştirir. Bu ürün vücudu şekle sokma, sağlık ve yenilenme konusunda gerçek bir devrim yarattı.

Chocolate Slim – Erkek deneyimler

Sahte ürünlere dikkat edin! Sadece orijinal Chocolate Slim ürününü satın alın! Her pakette bir ticari isim ve özel bir kayıt kodu bulunuyor. Eğer özel kodu paket içerisinde göremediyseniz, yardım için uzmanlarımıza danışın.

Bir dizi klinik deney ortalama bir aylık Chocolate Slim’in iyi sonuçlar verdiğini gösteriyor. İlk sonuçlar üçüncü günde bile fark edilebiliyor!

 

Sadece 2 ayda 98 kilodan 56 kiloya nasıl zayıfladım?

Herkese merhaba! Herkes benim bayağı bir kilo verdiğimi fark etti ve beni soru yağmuruna tutmaya başladı. Hepinize cevap vermeye ve hepinizi desteklemeye çalıştıysam da bunda maalesef başarılı olamadım. Cevaplanmayı bekleyen o kadar çok mesaj var ki, hepsine cevap vermek için internette yaşamam gerekir. Bunun için “42 kiloyu nasıl verdin?” sorusunu cevaplamak için bu yazıyı yazmaya karar verdim (bunu bana soru gönderemezsiniz şekline yorumlamayın, bu sadece işleri kendi açımdan biraz kolaylaştırmak için yaptığım bir şey oldu).

Bendeki değişim sadece İKİ AYDA gerçekleşti! SONUÇLAR İNANILMAZ, öyle değil mi?

Ben hiçbir zaman ince bir insan olmadım, ama son zamanlarda gün geçtikçe daha fazla kilo almaya başladığımı fark ettim. Karnımda üç tane felaket kıvrım oluştu. Bikini giydiğimde bir buldoğa benzemeye başladım ve belim, bacaklarım ve kalçam her geçen gün daha da büyümekteydi! O ya da bu şekilde sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmaya karar verdim ve bunun için yağlı ve kızartma yemekleri artık yememeye başladım. Ayrıca geç saatlerde yemek yemeyi de kestim. Sabahları koşuya çıkmaya başladım. Akşamlarıysa spor salonuna gitmeye başladım. Ancak kilo vereceğim yerde daha fazla kilo almaya devam ettim! Bir ay sonunda kilom felaket bir seviyeye ulaştı – NEREDEYSE 100 KİLO olmuştum! Bunun üzerine diyetimi sürekli olarak daha katı bir hale getirdim ve et, ekmek, patates ve tatlıları kestim. Sonunda sadece meyve ve sebze yiyordum ve su dışında da bir şey içmiyordum. Oldukça pahalı bazı kilo verdirici çayları ve hapları denedim, ama hiçbir şey işe yaramadı. Verdiğim kiloları kısa süre içerisinde geri alıyordum ve vücudum bundan yorgun düşmeye başlamıştı.

Ne diyetler, ne de haplar… Hiçbiri bir işe yaramıyor. Bunlar sadece sizleri kazıklamak için!

Bir dizi diyet, hap, spor salonunda geçirilen saatler ve kişisel uzmana ödenen binlerce liranın sonunda tamamen pes ettim. Ancak bir gün internette Chocolate Slim ile ilgili bir makaleye rastladım ve bunu denemeye karar verdim. Ama her şeyi denedikten ve çaresiz kaldıktan sonra herhangi bir seçeneğim kalmamıştı! Ayrıca incelemeleri de dikkatlice okudum ve gerçekten de etkileyici sonuçların alındığını gördüm!

Avrupa ve Amerika’da milyonlarca kadın Chocolate Slim sayesinde fazla kilolarından kurtuldular. Araştırmaya göre bu ürünü kullanan kadınların %96,7’si üç hafta içerisinde 12-17 kilo verdi!

Böylece kararımı vermiştim! Üreticinin web sitesini ziyaret ettim, her şeyi bir kez daha gözden geçirdim ve Chocolate Slim ürününü sipariş ettim. Elime birkaç haftada ulaştı. Talimatları okudum ve sabahları 250 ml sütün içine 1-2 kaşık Chocolate Slim ekleyip karıştırdıktan sonra içtim. Erkekler için 2-3 kaşığın yeterli olacağını da belirtmek isterim.

Sonuçlar

Sadece iki hafta sonunda aldığım sonuçlar gerçekten çarpıcıydı – 13 kilo vermiştim! Şişkinliğim geçmişti ve cildim de çok daha güzel bir hal almıştı! Bel ve kalça gözle görülür şekilde ufalmıştı ve ruh halim de çok daha olumluydu! Diyet ve egzersiz yapmadan tekrar güzel olmuştum! Bunun için canım ne isterse yedim! Artık aç kalmaktan ve egzersiz yapmaktan gına gelmişti…

Üçüncü haftanın sonunda 8 kilo daha verdim! Artık daha formdaydım ve bu da bana asansör kullanma yerine merdivenleri kullanmaya ilham oldu. Eskiden oldukça zor gelen bir egzersiz benim için artık zevk veren bir şey haline gelmişti! Bütün bunların Chocolate Slim ürününün talimatlarına uyarak gerçekleşmiş olmasına adeta inanamıyordum! Ben başarabildiğime göre bunu herkes başarabilir! Sadece iki ayda 42 kilo uçup gitti!

Hedefime 60 gün gibi bir sürede ulaşmış oldum. Karnımdaki fazlalıklar erimişti. 42 kilo verdim ve daha önce hiç hayalini bile edemediğim bir vücuda kavuştum!

ile deneyimler Chocolate Slim

Bugün artık tüm arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma Chocolate Slim ürününü öneriyorum. Önemli: Bunu mutlaka resmi sitesi üzerinden sipariş edin, yoksa elinize sahte ürün geçebilir. Ben elde ettiğim sonuçlardan gayet memnunum ve sizin de memnun kalacağınızdan eminim! Basmakalıp düşüncelerden kurtulun: güzel bir vücuda sahip olmak için herhangi bir diyete ve egzersize ihtiyacınız yok!

Chocolate Slim tüketerek kilo veren herkes aşağıya yorum yazarak deneyimlerini serbestçe paylaşabilir! Böylece başkalarını da bunun gerçekten işe yaradığına dair ikna edebilirsiniz! Kolay gelsin!

Güncelleme: 07.09.2017

Bu muhteşem ürünün içeriğini merak edenlere içindeki maddeleri de sıralamak istiyorum. Tekrar tekrar kullanmak isteyeceğiniz bu benzersiz ürün, besin takviyesi değildir ve sadece doğal maddeler içerir. Ana maddeler olarak doğal kakao, Goji üzümü, yeşil kahve ve Ganoderma lucidum özü vardır. Ayrıca chia tohumları ile acai meyveleri de bulunmaktadır. Chocolate Slim günlük kullanım için uygundur ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Melek Yaşar zayıflamanın yolunu buldu, şimdi başkalarına yardım etmek istiyor.

Chocolate Slim ürün incelemesi

Selam millet! Herkes son zamanlarda çok kilo verdiğimi fark etti ve beni soru bombardımanına tutmaya başladı. Her birinize cevap yazmak ve hepinizi desteklemek için elimden geleni yaptım, ancak başarılı olamadım – çünkü cevap verilecek yüzlerce mesaj yüzünden bilgisayar başında yaşamak zorunda kalabilirdim. Bu nedenle, şu soruya cevap vermek için bu yazıyı yazmaya karar verdim: 42 kilo vermeyi nasıl başardın? (Bu yazı, bana mesaj gönderemeyeceğiniz veya soru soramayacağınız anlamına gelmiyor, sadece benim hayatımı kolaylaştıracak.)

Başka bir insana dönüşmem yalnızca BİR AY sürdü! ŞAŞIRTICI, DEĞİL Mİ?

Hiçbir zaman ince bir insan olmamıştım, ama son zamanlarda gün geçtikçe daha fazla kilo almaya başladığımı fark ettim. Karnımda üç tane felaket kıvrım oluştu. Bikini giydiğimde bir buldoğa benzemeye başladım ve belim, bacaklarım ve kalçam her geçen gün daha da büyümekteydi! O ya da bu şekilde sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmaya karar verdim ve bunun için yağlı yemekleri ve kızartmaları artık yememeye başladım. Ayrıca geç saatlerde yemek yemeyi de kestim. Sabahları koşuya çıkmaya başladım. Akşamları ise spor salonuna gitmeye başladım. Ancak kilo vereceğim yerde daha fazla kilo almaya devam ettim! Bir ay sonunda kilom felaket bir seviyeye ulaştı – neredeyse 100 kilo olmuştum! Bunun üzerine diyetimi sürekli olarak daha katı bir hale getirdim ve et, ekmek, patates ve tatlıları kestim. Sonunda sadece meyve ve sebze yiyordum ve su dışında da bir şey içmiyordum. Oldukça pahalı bazı kilo verdirici çayları ve hapları denedim, ama hiçbir şey işe yaramadı. Verdiğim kiloları kısa süre içerisinde geri alıyordum ve vücudum bundan yorgun düşmeye başlamıştı.

Ne diyetler, ne de haplar… Hiçbiri işe yaramıyor. Bunlar sadece sizleri kazıklamak için! Egzersiz yapmaksa hem zor, hem de bir sonuç almanız çok uzun sürüyor. O zaman ne yapmalı?

Bir dizi diyet, hap, spor salonunda geçirilen saatler ve kişisel uzmana ödenen binlerce liranın sonunda tamamen pes ettim. Ancak bir gün internette Chocolate Slim ile ilgili bir makaleye rastladım ve bunu denemeye karar verdim. Ama her şeyi denedikten ve çaresiz kaldıktan sonra herhangi bir seçeneğim kalmamıştı! Ayrıca incelemeleri de dikkatlice okudum ve gerçekten de etkileyici sonuçların alındığını gördüm!

Avrupa ve Amerika’da milyonlarca kadın Chocolate Slim sayesinde fazla kilolarından kurtuldular. Araştırmaya göre bu ürünü kullanan kadınların %96,7’si üç hafta içerisinde 12-17 kilo verdi!

Böylece kararımı vermiştim! Üreticinin internet sitesini ziyaret ettim, her şeyi bir kez daha gözden geçirdim ve Chocolate Slim ürününü sipariş ettim. Elime birkaç haftada ulaştı. Talimatları okudum ve kahvaltı yerine günde bir bardak kokteyl içmeye başladım. Aynı zamanda inanılmaz besleyici!

Chocolate Slim daha önce gördüğünüz şeylere benzemiyor!

Chocolate Slim Türkiye'yi satın

Sadece iki hafta sonunda aldığım sonuçlar gerçekten çarpıcıydı – 13 kilo vermiştim! Şişkinliğim geçmişti ve cildim de çok daha güzel bir hal almıştı! Bel ve kalçam gözle görülür şekilde ufalmıştı ve ruh halim de çok daha iyiydi! Diyet ve egzersiz yapmadan tekrar güzel olmuştum! Bunun için canım ne isterse yedim! Artık aç kalmaktan ve egzersiz yapmaktan gına gelmişti…

Üçüncü haftanın sonunda 8 kilo daha verdim!Artık daha formdaydım ve bu da bana asansör kullanma yerine merdivenleri kullanmak için ilham verdi. Eskiden oldukça zor gelen bir egzersiz benim için artık zevk veren bir şey haline gelmişti! Bütün bunların Chocolate Slim ürününün talimatlarına uyarak gerçekleşmiş olmasına adeta inanamıyordum! Ben başarabildiğime göre bunu herkes başarabilir! Sadece iki ayda 42 kilo uçup gitti!

Hedefime 31 gün gibi bir sürede ulaşmış oldum. Karnımdaki fazlalıklar erimişti, 42 kilo verdim ve daha önce hiç hayalini bile edemediğim bir vücuda kavuştum!

Şu anda bile aynada gördüğüme inanamıyorum:

Bugün artık tüm arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma Chocolate Slim ürününü öneriyorum. Önemli: Bunu mutlaka resmi sitesi üzerinden sipariş edin, yoksa elinize sahte ürün geçebilir. Ben elde ettiğim sonuçlardan gayet memnunum ve sizin de memnun kalacağınızdan eminim! Basmakalıp düşüncelerden kurtulun: güzel bir vücuda sahip olmak için herhangi bir diyete ve egzersize ihtiyacınız yok!

Mükemmel bir vücudu düşlemeyi bırakın! Ona sahip olun!

İşte sosyal ağlarda her gün karşılaştığım bazı sorulara verdiğim cevaplar:

Çatlaklarınız oldu mu?
Hayır, Chocolate Slim içerdiği klorojenik asit nedeniyle hiçbir çatlağa yol açmadı.
Cildiniz ne durumda? Hızlıca sıkılaştı mı?
Evet, sıkılaştı! Ne Chocolate Slim kullanan arkadaşlarımın ne de benim artık çatlak veya selülit gibi bir sorunumuz yok!
Nasıl beslenmeliyim? Ne gibi bir diyete uymalıyım?
Söylediğim gibi tüm bu diyetlere karşıyım. Eğer düzenli olarak Chocolate Slim içerseniz zaten ihtiyacınız da olmayacak.
Kilo almak istemiyorsan akşam 6’dan sonra yememen gerektiği doğru mu?
Bu bir klişe! Aç hissettiğin her an yemek yemelisin! Tabii ki, sağlığın ve metabolizman için günde 4-5 kereden fazla yememen daha iyi!

Chocolate Slim kokteylini içerek kilo veren herkes aşağıya yorum yazarak deneyimlerini serbestçe paylaşabilir! Böylece başkalarını da bunun gerçekten işe yaradığına dair ikna edebilirsiniz! Teşekkürler!

07.09.2017 itibarıyla güncelleme

Heyyy! Harika haberlerim var! Chocolate Slim şirketinin temsilcileri, blogumu ziyaret eden ve ürünü sipariş veren ilk 100 kişiye özel %50 indirim teklifi için benimle iletişime geçti. Buradan sipariş verin!

Chocolate Slim – Kadın deneyimler

Chocolate Slim forum

Dengeli beslenme ve Chocolate Slim yardımıyla, diğer takviyelere kıyasla 3 kat daha hızlı kilo verebileceğiniz kanıtlanmıştır. Bu, bir haftada vücudun yaklaşık 3 kilo verebileceği anlamına gelir; diğer yöntemlerle ise bu miktar yalnızca 1 kilodur.
Ürün üç aşamada etki gösterir: Çok sayıda gazete aşırı kilolu insanların çok fazla kilo verdiği olayları anlatıyor. Tüm bunlar, Minnesota’daki bazı diyetisyenler tarafından geliştirilen kilo verme yöntemlerinin sayesinde. Fiziksel egzersizle dahi kilo veremeyen erkek ve kadınlar, bu yöntemi kullanıp ayda 10-12 kilo veriyor.

ABD’de insanlar çok fazla kilo veriyor, ama rekor İngiltere’de yaşayan bir kadına ait.

Ancak, en iyi performans İngiltere’de yaşayan bir kıza ait. Amerikalılara şans tanımayan 28 yaşındaki Anna, iki aydan daha kısa bir sürede 23,5 kilo verdi. Ne diyet yaptı, ne de egzersiz! Kilosundaki büyük değişikliklere rağmen hiçbir sağlık sorunu yaşamadı, beş ayı aşkın bir süredir sabit vücut ağırlığını koruyor ve her zamankinden daha mutlu hissediyor.

Anna, 28Vücudumun kalori yakan bir motora dönüştüğünü hissettim. Basenlerimdeki yağlar kaybolmaya başladı, selülitler azaldı ve belim her gün daha da inceldi.

Bu kadar kısa sürede nasıl 23,5 kilo verdim? Ve bu Amerikan yönteminin temeli ne?

Anna’nın ifadesi:

Hayatımı hiçbir zaman kilo vermeye endekslememiştim; ben bira içmeyi ve güzel şeyler yemeyi seviyorum ve hiçbir zaman spora gitmeye ya da kişisel bakıma ilgi duymadım. Dolayısıyla, hiçbir zaman zayıf ve çekici bir kadın değildim. Bu durum kocamı rahatsız etmiyordu, ama arada sırada arkadaşlarına şöyle diyordu:

“Anna’nın en az 20 kilo vermesi lazım. Benden bile daha kilolu…”

Bu hoşuma gitmiyordu ama, onu suçlamıyordum; çünkü, özellikle son dört yıldır benimle ilgileniyordu. Birçok kez değişiklik yapmaya çalıştım; sağlıklı beslenmeyi, aldığım kaloriyi hesaplamayı ve egzersiz yapmayı gerçekten denedim; ancak, bunlar bana gerçekten çok yabancıydı. XXL beden giysiler giyiniyordum ve alışverişe çıkmaktan hiç hoşlanmazdım. Tabi biraz çaba harcayıp farklı tedaviler denedim; ancak, sonunda hiçbir şeyin işe yaramayacağı açıkça görülüyordu. En büyük başarımı tam olarak 13 Ocak’ta elde ettim.

Güneşli ve sakin bir gündü; nefis sihirli tozla dolu o paket gelene kadar değişimin çok yakında olduğuna dair hiçbir işaret yoktu.

Amerika’daki bir arkadaşımın gönderdiği paketi aldım; üstünde pembe bir kart vardı ve şöyle diyordu: “Bunu dene Anna; hala güzelsin, ama kendinle daha fazla ilgilenmelisin!” Hiçbir zaman çok geç değil! En iyi vuruş…

“Kilo vermek için en iyi vuruş…”

Pakette ince bel prensibine dayanan lezzetli bir toz vardı ve bel çevresindeki yağları yakan, ancak vücutta eksik olan bileşenler için takviyeden söz ediyordu. Yaptığım hiçbir diyetin işe yaramamasının nedeni bu olabilir miydi? Merak ediyordum. İnce bel prensibi ile ürün hakkında araştırma yapmaya başladım ve Amerikan web sitelerinde binlerce yorum okudum. İnsanlar bu ürünün yavaş çalışan metabolizma için en iyi çözüm olduğunu ve etkili olmanın yanı sıra, bağımlılığa neden olmadığını belirtiyorlardı. O zaman ürün ülkemizdeki mağazalarda bulunmuyordu. Ücretsiz olarak aldığım, iki ay yetecek iki paketim vardı. Günlük olarak, kahvaltıdan sonra veya kahvaltı yerine bu sihirli tozla bir bardak hazırladım ve ayrıca daha fazla su içmeye başladım. Hepsi bu kadar; başka hiçbir özel diyet, fiziksel egzersiz vs. yapmadım. İlk günden itibaren kilom sürekli olarak düşmeye başladı.

“Yağlarımın eridiğini hissediyordum! Giysilerim üstüme daha iyi oturmaya başlamıştı!”

“Vücudumun adeta kalori yakan bir motora dönüştüğünü hissediyordum – belim her geçen gün daha da inceliyordu; kaslarımın dış hatları neredeyse hemen belli olmaya başlamıştı. 8 hafta sonra kilom 54,5’ti . 23,5 kilo verdim. Şimdi kesinlikle daha genç ve kadınsı görünüyorum; modern giysiler artık üstüme daha iyi oturuyor ve kendimi daha çekici hissediyorum. Sonunda kocam benimle gurur duyuyor. Daha sık dışarı çıkıyorum ve herkese yeni vücudumu göstermek istiyorum. İçimde çok daha fazla enerji var ve hayatım sanki 10 kat daha iyi oldu.”

Bükreş’te yaşayan Anna (28), sihirli Chocolate Slim tozdan 8 hafta boyunca her gün bir bardak alarak 23,5 kilo verdi.

Obez hastalarında bu yöntemi kullanan diyetisyen doktor Thomas Jones’a Chocolate Slim takviye tozunun gücünün nereden geldiğini sorduk.

Slim’in gücü Chocolate Slim’in, eşsiz bir doğal bileşen olan – Doğal kakaodan – geliyor; kakao yağ yakım sürecini hızlandırıyor ve aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Tatlı krizlerini ortadan kaldırıyor ve dopamin (mutluluk hormonu) salgılanmasını sağlıyor. Ayrıca, çok önemli başka bileşenlere de sahip. Yulaf lifi iştahı azaltıyor, vücudun daha sağlıklı olmasını sağlıyor ve enerji artışı sağlıyor. Peynir altı suyu proteini, yağ hücrelerinin gelişimini engelleyen siyanür içerir ve aynı zamanda doğal anti-oksidan kaynağıdır. Glukomannan enerji seviyenizi maksimuma çıkarır ve sorunlu bölgelerde yağ birikimine engel olur. Ayrıca, yağ metabolizmasını dengeleyen, tüm vücudun işleyişini iyileştiren ve kandaki kolesterolü azaltan birtakım vitaminleri de içerir.

İnsanlarda 3 tip yağ bulunur; bunların en zararlısı ise bel çevresinde, basen ve kalçalarda biriken düzensiz yağlardır. Bu yağlar kakao özü yardımıyla kolayca yakılabilir. Modern diyetler bu bileşeni içermez ve insan vücudu “en kötü” yağlara erişemez. Diyetimize uygun miktarda hidroksisitrik asidi dahil etmenin tek yolu besin takviyeleridir. Chocolate Slim doğal kakao özü içerir. Kilo verme sürecinde harikalar yaratmasının sebebi budur.

27 KİLOYU NASIL KAYBETTİĞİME İLİŞKİN HİKAYEM AĞZINIZI AÇIK BIRAKACAK

Chocolate Slim deneyimler

Merhaba kızlar!

Bugün sizinle günlüğümden bazı kısımları paylaşmaya karar verdim… Günlüğümün kendisini göstermek istemedim, ama daha iyi anlamanız için tüm endişelerimi ve duygularımı anlatmaya çalışacağım. Aslında daha fazla takipçi kazanmak ve popüler olmak için bu çok kişisel hikayeyi anlatmak istemiyorum. Yalnızca benim yaşadığım aynı sorunla mücadele eden kişilere yardımcı olmak istiyorum.

İki yıl önce psikolojik bir rahatsızlık geçirdim. Yalnız hissediyordum, depresyondaydım ve ailem de beni daha iyi hissetmek için özel bakım göreceğim hastaneye götürmek dışında bir şey yapamıyordu.

Neden yalnız hissediyordum? Şimdi sebebini anlıyorum… Anlamak için yalnızca fotoğraflarıma bakmanız yeterli.

Siz kendinizi sevmezseniz, kimsenin de sizi sevmeyeceği bir sır değildir. Açıkçası hiçbir arkadaşım, sevgilim veya sosyal hayatım yoktu, çünkü kendimden nefret ediyordum. Dış görünüşümden nefret ediyordum.

 

Okul arkadaşlarım bana domuz şişko, inek, sahile vurmuş balina, fok balığı, koca popolu gibi şeyler söylüyordu… İnanın bana bunlar diğer lakapların yanında hafif kalıyordu. En sonunda akıl hastanesine yatmam hiç de şaşırtıcı değildi…

Hastanede iki ay yattıktan sonra eve geri döndüm. Ancak her hafta tüm endişelerim ve komplekslerimin üstesinden nasıl geleceğimi görüştüğüm Dr. Yılmaz ile randevum vardı. Başlıca kompleksimin dış görünüşüm, özellikle kilom olduğunu hemen anladı. Her zaman kendime daha çok güvenmem gerektiğini ve içimdekilerin dış görünüşümden çok daha önemli olduğunu söyleyip durduğunu belirtmeme gerek yok. Ama ben ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum! Kilo vermem gerekiyordu.

 

Koşarak ve başka egzersizler yaparak kilo verme çabalarımdan sonra bir gün eski bir arkadaşım olan Aslı ile karşılaştım. Bazen canımın çok yemek çektiğini ona itiraf ettim, çünkü bu dönem gerçekten benim için çok zordu. Yaşadığım yerde neredeyse herkes psikolojik sorumlarım olduğunu biliyor ve tüm günü benim hakkımda dedikodu yaparak geçiriyordu.

Neden Aslı’dan bahsediyorum?Çünkü onu gördüğümde çok şaşırmıştım. Tam anlamıyla harikaydı: uzun bacaklar, ince bel, yuvarlak kalçalar. Şirketteki en popüler kızdı… Erkekler gözlerini ondan alamıyorlardı.

Bir keresinde yürüyüş yaparken bir markete girdik. Biraz şeker ve cips almak istiyordum… Aslı’nın da bunları aldığını görünce şok oldum (onun gibi kızların asla yemeyeceği türden yiyeceklerdi). Aynı anda bu kadar biçimli bir vücudu nasıl koruduğunu ve abur cuburu nasıl yediğini merak ettim.

En sonunda sırrını bana itiraf etti: Her gün Chocolate Slimkullanıyormuş. Bu ürünü daha önce hiç duymamıştım… Daha sonra bana kilo kaybı için çok basit bir zayıflama kompleksi olduğunu anlattı, ama kullandığı süre boyunca istediğin her şeyi de yiyebiliyormuşsun. Evet biliyorum! İnanması çok zor değil mi? Ben de ilk başta inanmadım. Kilo vermek için bu ürünü kullanırsam vücuduma zarar vereceğimi düşündüm, ama Aslı harika gözüküyordu ve her zaman keyfi yerindeydi. Ayrıca ben günlerimi ciddi ve öfkeli bir şekilde geçirirken, o her zaman enerji doluydu. Aman Allahım! Kıskançlıktan çatlayacaktım!

İkinci kez bile düşünmeden annemden para istedim ve ürünü satın aldım.. 14 gün sonra 22,5 kilo kaybetmiştim. Gözlerime inanamıyordum! Vücudumdaki yağlar hızla yok oluyordu; buna rağmen bisküvi, dondurma, patates kızartması, fıstık ezmesi gibi şeylerden vazgeçmemiştim.

İlk 22,5 kilomu verdikten sonra kendime daha çok güveniyordum ve tabii ki bu durum sosyal hayatımı da etkiledi. Arkadaşlarımla daha fazla vakit geçiriyordum ve hatta birisi bana çıkma teklifi etti…

Chocolate Slim’den biraz daha bahsedeyim.Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayarak ve stresin azalmasına yardımcı olarak kilo verdirdiğini söylüyorlar. Chocolate Slim, içeriğindeki malzemelerin etkinliğini artıran doğal malzemelerden oluşan bir komplekstir.Chocolate Slim esasen 6 doğal malzemeden oluşur: yeşil kahve çekirdekleri, goji üzümü, acai üzümü, chia tohumu, doğal kakao ve ganoderma lucidum özü. Her sabah 250 ml süt içerisine kadınlar için 1-2 kaşık, erkekler için 2-3 kaşık Chocolate Slim ekleyerek bu karışımı için. Gün içerisinde yemek yerine bu ürünü kullanarak sonuçların etkinliğini artırabilirsiniz.

Sonuçlardan oldukça memnunum: Gerçekten işe yaradığını görmeniz için bazı fotoğraflar yükledim. Bu ürüne gerçekten minnettarım, çünkü insanların komplekslerini yenmelerine ve hayatın tadını çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Ayrıca çok dikkatli olmanız konusunda sizi uyaracağım. Diğer sitelerde pek çok sahte ürün gördüm… Türkiye’de yalnızca tek bir resmi tedarikçi vardır. İşte bağlantı! İşte bağlantı !

Okuduğunuz için teşekkürler, kızlar!

Görüşmek üzere!

 

Trainee

Eventhough I was previously oriented at Economics, decided to try with copywriting, because words fullfill me more than numbers. I invest a lot into my education, but still don’t forget to relax and enjoy, so the mountains are my second home.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *