Chocolate Slim - prehľad produktov, skúsenosti, nákup na slovenskom

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Chocolate Slim 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

skúsenosti s Chocolate SlimVďaka zložkám Chocolate Slim môžete schudnúť až 24kg za 4 týždne. Počas kúry budete v dobrej nálade a plná energie! Spravte z chudnutia zábavu! Chocolate Slim je úžasný produkt, ktorému nemôžete povedať nie.

Tento prírodný doplnok výživy je vyrobený z organického kakaového prášku. Tiež obsahuje extrakt z huby Reishi, zelenú kávu a goji, čo robí z Chocolate Slim vyvážený a výživný zdroj vitamínov, a vďaka tomu môže nahradiť jednu porciu jedla. Kakaový prášok je vyrábaný podľa najvyšších štandardov a obahuje betaíny, fytonutrieny organické nitráty.

Vďaka prírodným zložkám pomáha telu bojovať s vírusmi a mikróbmi, a tak zlepšuje imunitu, zlepšuje fungovanie mozgu, srdca a ciev.

Chocolate Slim – Muž skúsenosti

Vyrobené z certifikovaného kakaového prášku. Náš kakaový prášok (organický, spracovaný bez alkaloidov) je vyrobený podľa veľmi prísnych štandardov. Kakao s “prirodzeným procesom výroby” si uchováva viac prírodných polyfenolov.

Obsahuje betalaíny (jasno sfarbené pigmenty antioxidantov) a iné fytonutrienty, vrátane organických nitrátov. Chocolate Slim nahrádza jedlo a poskytuje vyváženejšiu dávku vitamínov a výživných zložiek ako bežná strava. Na Slovensku Naša spoločnosť je jediným oficiálnym dodávateľom Chocolate Slim! Všetko ostatné je len napodobenina! Môžete si objednať LEN na našej webstránke.

Schudla som úplne sama a pomôžem Vám schudnúť tiež

Ahojte! Je mi ľúto, že som tu v poslednom čase nebola, no nemala som čas, aby som zodpovedala všetky Vaše otázky. Na druhej strane sa ale všetky otázky týkajú jednej veci – ako schudnúť raz a navždy. A pravdaže bez poškodenia Vášho zdravia! A tak som sa rozhodla, že Vám o tom, ako som schudla 26 kíl, poviem v tomto príspevku.

Časový rozdiel medzi týmito fotografiami je presne jeden mesiac – pôsobivé, však?

Nikdy som nebola chudá, ale nedávno bolo moje telo úplne mimo kontroly, bolo ochabnuté a zvráskavené – dvojitá brada, akú má moriak, ovisnuté boky a celulitída všade, na bruchu, nohách, dokonca aj na rukách. Vyhodila som všetky svoje tričká bez rukávov hneď, ako som si to všimla.
Vyplakala som si pred zrkadlom dušu, aby som sa dala dokopy. Aby som dala dokopy moje tučné ja! Začala som skúšať všetko naraz, pravdepodobne ako všetky ostatné hlúpe dievčatá. Držala som diétu a začala športovať. Vstávala som za svitania, mala surové vajce (nikdy to nerobte!) a ťahala sa vonku, pričom som len ťažko pohybovala svojimi tučnými nohami. Vylúčila som vyprážané jedlá, prihlásila sa do fitka, kúpila čaje na chudnutie a zaplnila som si chladničku jogurtmi. Niekto by povedal, že to bola kompletka. Myslíte si, že som bola úspešná?

Presne naopak! Pribrala som ešte viac, 5 kíl sa objavilo z čista jasna, keď som tak tvrdo cvičila. Celkovo 89 kíl! S výškou iba trochu nad 160 cm! Neskôr mi doktori vysvetlili, že moje telo sa dostalo do stresujúcej situácie, a tak sa vystrašilo a začalo si intenzívne vytvárať „zásoby”. Telo si myslelo, že som ho chcela zničiť. Rada by som! Už som zabudla, ako chutí chlieb, zabudla som, čo je mäso, aj ako sa zmrzlina rozplýva v ústach. Jedla som iba jablká a pila iba vodu, no zbytočne.

Chocolate Slim skúsenosti

Aby som to skrátila, počas niekoľkých mesiacov som vyskúšala rozličné spôsoby chudnutia, až kým som sa nakoniec nevzdala a zabalila tieto hlúposti.

Hanbím sa o tom hovoriť, ale jedného dňa som sa rozhodla, že mi bolo súdené zomrieť ako tučná stará dievka obklopená svojimi 7 mačkami. A tak som šla rovno do McDonaldu, kúpila si polku menu a všetko som do seba napraskala za pol hodinu. Potom som na záchode zvracala a plakala na dlážke. V skratke, už to nemohlo byť horšie.

A potom prišiel zázrak. No nie na záchodoch v McDonalde, došlo k tomu o niekoľko týždňov neskôr, ale stále to bol zázrak. Na youtube som videla blog jednej Talianky, ktorá hovorila o tom, ako snívala, že sa zbaví rodinného prekliatia, a síce tučného zadku. Chocolate Slim jej k tomu dopomohol.
Objednala som si ho pre seba, i keď som bola len v polke videa! Potom som veľa googlila a zistila som, že veľa hollywoodskych hviezd chudne pomocou tejto vecičky. Určite som neverila v zázračnú premenu, keďže som vyskúšala skoro všetky existujúce diéty a programy, no nič mi nikdy nepomohlo. A tak som pochybovala, že Chocolate Slim by mi mohol pomôcť.
Nemala som pochybovať!

Chocolate Slim podvod

Balík bol doručený rýchlo, dostala som ho za menej ako týždeň. Za ten čas som prečítala kopu recenzií a informácií o výrobku Chocolate Slim a uistila sa, že to bola správna voľba. Dodržiavala som pokyny, zobrala som zázračný liek dvakrát za deň – ráno a večer.

A teraz prosím dávajte pozor. Radšej si sadnite.

V priebehu 2 týždňov som schudla 13 kíl! To znamená, že som stratila takmer 1 kilo každý deň, dokážete si to predstaviť?!

Zadok sa mi zúžil približne o 10 cm a brucho jednoducho zmizlo, nemohla som uveriť vlastným očiam! Pokožka aj vlasy, všetko bolo zrazu žiarivé a zdravé, vyrážky na chrbáte a prsiach sa takisto vyparili hneď na začiatku.
Začala som veriť, že by som sa v podstate mohla zmeniť z tučnej ženy na skutočnú princeznú – váha a zrkadlo predsa neklamú!
Verte či neverte, v tom čase som nedržala žiadnu diétu, schudla som jedine vďaka výrobku Chocolate Slim.

Tretí týždeň bol takisto úspešný – mínus 6 kg.
Najprekvapujúcejšie bolo, že som vôbec nič nemusela robiť – iba som si vzala Chocolate Slim podľa pokynov a snažila som sa nevymeškať ani jedno zobratie. I tá najlenivejšia osoba by to dokázala.

V priebehu 3 týždňov som schudla 13 kíl. Bez námahy, obmedzovania výživy alebo nenávideného cvičenia. Moje ovisnuté brucho a ruky s celulitídou a strašná dvojitá brada zmizli nadobro. Pomaly plačem od šťastia, keď o tom píšem:))

Po tom, čo som prešla cez celú kúru, čiže 1 mesiac, som schudla 26 kíl. Nikto nevie, akých zázrakov je ľudské telo schopné, ak mu pomôžeme včas. Už nemám 20, čiže vek, kedy kilogramy ľahko prichádzajú a odchádzajú.

Tisícky ľudí stále neveria, že teraz vyzerám takto:

Chocolate Slim kúpiť Slovensko

Teraz hovorím všetkým svojim priateľom a kolegom o výrobku Chocolate Slim, mám pocit, že by mal o ňom vedieť každý. Je také pekné byť opäť chudou a energickou, chcem, aby všetci naokolo rozumeli, aké to je šťastie. Ak si ho objednáte, prosím urobte tak iba na oficiálnej stránke výrobku.
Nenechajte sa vyhladovať, povedzte stop týraniu sa v posilňovni, buďte múdrejší. Teraz už viete, čo máte robiť.

Odpoviem na niektoré z obľúbených otázok:

Máte po takomto rýchlom chudnutí strie?
Nie, Chocolate Slim nezanecháva žiadne strie! Chudnutie, i keď dosť podstatné, je postupným procesom, takže pokožka má dostatok času na to, aby si zvykla na zmeny a zanechala svoj tonus.

Čo sa stane s pokožkou? Zúži sa?
Nie! Jednoducho sa vráti do svojho pôvodného stavu. Chocolate Slim vyvoláva produkciu kolagénu, čo umožňuje pokožke, aby bola elastická a pevná. Žiadne stopy po striách, vráskach alebo celulitíde, verte mi!

Akú diétu by som mala dodržiavať?
Som proti všetkým diétam, naše telá by sme nemali mučiť.

Je pravda, že nesmiete jesť po 18:00?
Je to mýtus! Mali by ste jesť, kedykoľvek chcete, nepočúvajte tých šaškov. Malé porcie každých pár hodín – a všetko bude fajn.

Ako sa mi podarilo dosiahnuť skvelej postavy: vyskúšaná metóda z prvej ruky!

Chocolate Slim forum

Dobrý deň, milí čitatelia! Často dostávam e-maily s vašimi otázkami ohľadom toho, ako som schudla. Bohužiaľ nemám čas odpovedať na každú z nich. Vždy sa snažím odpovedať a podporiť vás, ale keď v tom budem pokračovať, budem musieť začať žiť len online. To je dôvod, prečo som napísala tento článok – aby som odpovedala na kľúčovú otázku: Ako som schudla 31 kg. (To neznamená, že ma už nemôžete kontaktovať s ďalšími otázkami. Tento článok mi len uľahčí prácu).

Môj príbeh

Keď som prestala športovať – naozaj som vtedy mala moc práce … na mojom bruchu sa začali tvoriť tukové vankúšiky. Pohľad do zrkadla už nebol tak zábavný, moje boky, nohy a zadok boli stále širšie, rovnako ako zvyšok tela! Môžete hádať, aké bolo moje rozhodnutie: Musím schudnúť za každú cenu! Prestala som jesť tučné a vyprážané jedlá, zabudla som na neskoré večere. Ráno sme chodila behať a večery som trávila v posilňovni. Ale namiesto toho, aby som chudla, začala som ešte viac priberať. Po mesiaci som vážila 84 kg. Rozhodla som sa skúsiť dodržiavať veľmi prísny diétny plán, potom ďalšie a tak ďalej … zabudla som, ako chutí mäso, chlieb, zemiaky a dezerty. Jedla som iba ovocie a zeleninu a nízkotučné jogurty a pila len vodu. Kúpila som si ten najdrahší čaj na chudnutie – ale nič mi nepomáhalo. Stratené kilogramy sa stále vracali do môjho vyčerpaného tela.

Potom, čo som vyskúšala snáď všetky druhy diét, pilulky, posilňovne a osobné trénermi, som úplne stratila motiváciu a silu. A práve vtedy som narazila na jedinečný produkt – Chocolate Slim a rozhodla som sa to vyskúšať. Počula som, že ju niektoré celebrity užívajú, ale bola som celkom skeptická. Jednoducho som tomu neverila. Ale bola to moja posledná šanca na ceste k rýchlemu schudnutiu!

Bol som zo Chocolate Slim nadšená. Počula som, že hrá nie len dôležitú úlohu pri črevných problémoch, ale tiež zabraňuje hromadeniu zlého cholesterolu, alebo lipoproteínu nízkej hustoty v pečeni. Tiež prispievá k zníženiu celkového cholesterolu cez značné zníženie jeho obsahu v plazme a pečeni.

Spomaľuje vstrebávanie cholesterolu a stimuluje jeho spracovanie žlčovými kyselinami. Konzumácia Chocolate Slim má tiež veľký vplyv na reguláciu hladiny cholesterolu, ktorá je často spojená s obezitou. Chocolate Slim poskytuje tiež stabilný výsledok a znižuje pocit hladu!

To je dôvod, prečo som sa rozhodla nájsť viac informácií na webových stránkach výrobcu. Starostlivo som si znovu prečítala všetky informácie a objednala si Chocolate Slim domov. O niekoľko dní neskôr som dostala balíček a začala som ju piť. Je to tak jednoduché, stačí piť určité množstvo denne, ako je uvedené v návode na použitie.

Už za dva týždne som bola šokovaná výsledkom – schudla som 8 kíl (!) Zbavila som sa opuchov, môja tvár žiarila energiou! Aj brucho a boky sa viditeľne zmenšili! Dokonca aj moja nálada sa zlepšila! Bola som si istá, že keď budem pokračovať, budem rovnako štíhla ako dievčatá zo skupiny VK nazvanej “40 kíl”! A to všetko bez akýchkoľvek konkrétnych posilňovacích cvikov! Jedla som, čo som chcela, a stále som chudla! V tej dobe som bol dosť znechutená rôznymi cvičeniami …

Na konci druhého týždňa som mala dole 6 kíl! Cítila som sa skoro ako Malenka! Dokonca som pre zlepšenie výsledkov začala chodiť po schodoch, aby som mala pekné štíhle nohy. Chocolate Slim mi veľmi pomohla. Je to naozaj najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob, ako schudnúť! Skoro som si ani neuvedomila, že som schudla 18 kg tuku v za jeden mesiac.

Konečné víťazstvo som oslávila po mesiaci a pol. Moje hrubé brucho zmizlo! Schudla som asi 31 kíl a teraz vyzerám ako predtým, možno ešte lepšie! Konečne som to zase ja, a tak štíhla, že sa mi o tom ani nesnívalo !! V mojom veku je chudnutie oveľa ťažšie ako v dvadsiatich. Súhlasíte so mnou?

Teraz môžem odporučiť Chocolate Slim všetkým svojim priateľom a kolegom v práci. Som so svojim výsledkom veľmi spokojná a verím, že vy to dokážete taky. A napriek všeobecnému presvedčeniu nemusíte držať diéty a vyčerpávať sa úmorným cvičením.

Tu sú moje odpovede na najčastejšie otázky, ktoré od vás dostávam:

Zostanú mi strie? Nie! Tento produkt nezanecháva strie! Ak sa objavia, budú iba nepatrné, nie sú vôbec vidieť na opálenej koži!

Čo sa stane s mojou kožu? Koža dostane dokonale späť do formy! Ani ja, ani moji priatelia sme nemali žiadne problémy. Celulitída zmizne, rovnako ako problémy s ňou spojené!

A čo jedlo? Musím držať diétu? Som proti diétam – potrebujete to! Musíte len postupovať podľa pokynov!

Naozaj musím prestať jesť po šiestej hodine? Nie, to je mýtus! Musíte jesť ako obvykle! Ale všeobecne by ste mali mať na pamäti, že je zdravšie jesť častejšie, ale v menších porciách!

PS: Dámy, ak ste schudli pomocou Chocolate Slim, prosím podeľte sa o svoje výsledky! Bolo by zaujímavé vidieť, ako káva pomohla ostatným!

Chocolate Slim – Ženské skúsenosti

kde kúpiť Chocolate Slim

S komplexom Chocolate Slim môžete schudnúť až o 24 kg za 4 týždne. Počas svojho chudnutia budete mať dobrú náladu a budete plní energie! Užite si svoje chudnutie! Čokoláda je jedinečný produkt, ktorý budete chcieť zas a znovu!

Výrobok nie je doplnok stravy, obsahuje len prírodné zložky. Hlavnými zložkami sú prírodné kakao, goji bobule, zelená káva a výťažok z Ganoderma lucidum. Prípravok je vhodný pre každodenné použitie a nemá žiadne kontraindikácie. Odstraňuje základnú príčinu výskytu nadváhy tým, že normalizuje metabolické procesy v tele.

Ide o produkt, ktorý je skutočne revolučný v oblasti korekcie postavy, zdravia a omladenia.

Mária Maťová našla spôsob, ako schudnúť, a chce pomôcť aj ostatným

Nikdy som nebola chudá, ale všimla som si, že získavam stále väčšiu váhu. Tri strašné záhyby sa mi objavili na bruchu, v plavkách som vyzerala ako buldog a moje boky, stehná a zadok boli stále väčšie a väčšie! Rozhodla som sa získať fit a zdravé telo všetkými prostriedkami, takže som prestala jesť mastné a vyprážané jedlá vzdala som sa neskorych jedal. Ráno som behala a večery trávila v posilňovni, ale namiesto straty kilogramov som vážila viac a viac! Po mesiaci dosiahla moja váha desivú značku 89 kg. Stále som sa obmedzovala v jedle, nejedla som mäso, chleba, hranolky, a sladkostí. Skončila som tak, že som jedla iba jesť ovocie a zeleninu a pila iba vodu. Vyskúšala som aj príšerne drahé čaje a tabletky na chudnutie, ale nič nefungovalo. Po chvíli sa schudnuté kilogramy vracali do môjho vyčerpaného tela. Po diétach, práškoch a hodinách v posilňovni a utratených tisíckach eur za osobného trénera som to vzdala úplne. Raz som narazila na článok o prírodnom komplexe Chocolate Slim a rozhodla sa to skúsiť. Ako som počula, Demi Moore, Katy Perry, J-Lo a mnohé ďalšie celebrity s týmto prípravkom schudli, bola som skeptická. Ale už som vyskúšala všetko a bola som zúfalá a nemala som žiadnu ďalšiu možnosť, prečítala som si hodnotenia, ktoré boli naozaj pôsobivé!

Už po dvoch týždňoch boli výsledky ohromujúce – schudla som o 9 kíl! Opuchy boli preč a moja pleť bola oveľa lepšia ! Boky a brucho sa zmenšili – a moja nálada sa tiež zdvihla! Začala som veriť, že môžem byť opäť krásna bez diéty či cvičenia! Takže som pokračovala a jedla všetko, čo som chcela! Bola som príliš chorá a unavená z hladovania a cvičenia…

Na konci tretieho týždňa som schudla ďalšie 4 kg! Bola som viac fit a to ma inšpirovalo zakaždým stúpať po schodoch namiesto použitia výťahu. Čo sa zdalo byť tvrdý tréning, stalo sa pre mňa potešením! Nemohla som uveriť, že sa to stalo len preto, že som sa držala jednoduchých pokynov na balení čokoládového komplexu! Keďže som to dokázala ja- každý môže! Tri týždne prešli rýchlo a 9 kg bolo preč!

Dosiahla som svoju cieľovú váhu za 31 dní. Moje brucho bolo preč, schudla som 20 kg a konečne som mala telo, o ktorom som nikdy ani nesnívala.

Copywriter

First I was a trainee with no experience and now I am a full-time copywriter in Nature Confirmed! Learning is my life mission and testing new products all the time a hobby – perfect for my current position.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *