Bustural - przegląd produktów, doświadczenie, zakup w Polsce

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Bustural 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Bustural Krem Powiększający Biust daje długotrwały efekt push-up, otrzymujesz efekt raz na zawsze. 95% klientek zauważyło, że produkt naprawdę działa. Efekty stają się widoczne już po 2-4 tygodniach. Bustural to krem powiększający biust, stworzony z roślin, olejków oraz oryginalnego składnika Volufiliny™. Volufilina™ to naturalny ekstrakt roślinny z Gardenii Asiatici, która od zarania dziejów znajduje zastosowanie w medycynie. Ten krem został stworzony z myślą o kobietach w każdym wieku i nadaje się do stosowania po laktacji.

Bustural – Mężczyzna doświadczenia

Cześć wszystkim! Dziewczyny, dawno temu obiecałam wam, że opowiem, jak udało mi się powiększyć piersi z miseczki A do C. Mój biust stał się jędrny, uniesiony i obfity. Minęło pół roku i robi się coraz atrakcyjniejszy! No ale zacznijmy od początku. Dlaczego chciałam powiększyć biust?

doświadczenia z Bustural

Osobisty kosmetolog, czyli JAK POWIĘKSZYŁAM PIERSI O TRZY MISECZKI, NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze wstydziłam się swojego wyglądu. Moje koleżanki z klasy popisywały się odsłaniając głębokie dekolty, a ja ciągłe ukrywałam mój biust w niemal rozmiarze zero pod szerokimi T-shirtami i workowatymi swetrami.

Gdy inne dziewczyny chodziły na randki i szkolne imprezy z chłopakami, ja zaszywałam się gdzieś daleko w cieniu. Moje nastoletnie cierpienia nie miały końca – wszyscy w klasie śmiali się ze mnie, że jestem płaska jak deska. Wtedy podjęłam decyzję i obiecałam sobie, że będę mieć duże i piękne piersi za wszelką cenę!

Jakie są możliwe konsekwencje powiększania piersi?

Po ukończeniu studiów, zaczęłam oszczędzać na marzenie swojego życia – operację plastyczną. Nawet mając świadomość tych wszystkich okropieństw, które mogą przytrafić się kobiecie, jeśli chirurg popełni błąd, choćby najmniejszy, nie zmieniałam zdania. Brak piersi był dla mnie dużo straszniejszy – moje życie prywatne było przygnębiające, byłam kłębowiskiem kompleksów.

Bustural forum

Udało mi się zaoszczędzić konieczną sumę na operację dopiero po 5 latach. To były ciężkie lata, bo musiałam sobie odmawiać wielu rzeczy, gdyż zwyczajnie nie było mnie na nie stać. Ale tak czy inaczej udało mi się! Wyobraźcie sobie moją zgryzotę i zawód, gdy po konsultacji przed operacją, lekarz kategorycznie odmówił wykonania zabiegu… W tym momencie popadłam w czarną rozpacz.

Jak mój psychiatra powiększył mi piersi o 3 miseczki

Pieniądze, które zbierałam na operację, ostatecznie poszły na wizyty u psychiatry. Jeżeli nie mogę zrealizować marzenia swojego życia, to musiałam przynajmniej spróbować wmówić sobie, że można bez tego normalnie żyć. Mając w głowie takie myśli, spotkałam się z kobietą, która wkrótce miała drastycznie odmienić moje życie.

Oczywiście oczekiwałam, że psychiatra będzie mnie namawiać na stosowanie afirmacji, w których miałabym powtarzać, że w moim ciele niczego nie trzeba zmieniać. Ale ona od razu mnie zrozumiała.

Ta wspaniała kobieta, mimo własnych strat finansowych, już na pierwszej sesji powiedziała mi, że jej samej także dokuczano z powodu „płaskiej klaty“. Aż do momentu gdy wreszcie odkryła Bustural, krem na powiększanie biustu i ujędrnianie piersi.

Bustural wzruszenie religijne

Na początku uznałam, że tylko żartuje, że to było nic innego jak głupi żart. Ale podała mi swoje zdjęcie sprzed 5 lat, na którym zobaczyłam tę samą kobietę w stroju kąpielowym, która przypominała raczej nastoletniego chłopca niż młodą dziewczynę.

To po prostu niesamowite, ale lekarka bez żadnej zachęty z mojej strony zapisała mi adres strony internetowej, gdzie mogłam kupić ten cud i nic za to nie policzyła! Powrót do pełni władz umysłowych zajął mi kilka dni, po tym co się stało, ale wkrótce zamówiłam dla siebie ten krem. Nie był drogi, szczególnie w porównaniu do cen operacji.

Przesyłka przyszła szybko i zaczęłam stosować krem. Nigdy bym nie uwierzyła, że to możliwe, ale moje piersi zaczęły rosnąć na moich oczach! Miałam wrażenie, że przytrafiło mi się całe zło tego świata, zanim wreszcie dowiedziałam się o istnieniu tak cudownej metody!

Ale wtedy zaczęłam się bać. A co jeśli musiałabym stosować ten krem przez resztę życia? Albo wywołuje jakieś okropne efekty uboczne…? Anna zapewniła mnie, że jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Wtedy znalazłam artykuł naukowy, gdzie szczegółowo wyjaśniono, dlaczego i w wyniku jakich procesów piersi stają się większe.

gdzie kupić Bustural

Ale wciąż nękał mnie strach, że zostanę „płaska jak deska“. Już po dwóch miesiącach kupiłam stanik z miseczką C i zdecydowałam się zatrzymać w tym momencie. Już więcej nie zamawiałam kremu. Mówiąc szczerze, oczekiwałam, że moje piersi się skurczą i bałam się, że będę musiała wciąż i wciąż kupować ten produkt aż do końca życia. Ale minęło 7 miesięcy i wciąż noszę miseczkę C. Więc mogę bez wahania polecić ją każdemu, kto jest w takiej sytuacji, jak ja byłam.

Dziewczyny! Nie śpieszcie się z operacją, istnieją inne sposoby, dużo tańsze i skuteczniejsze. Mam nadzieję, że to pomoże wam pokochać siebie i zacząć życie na nowo.

Powiększając biust, zdobyłam rzeszę fanów, wiarę w siebie i nową pracę.

Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie i wam życzę tego samego!

 

Senior Content Creator

My name is Anh. I am a blogger, copywriter and content creator, which is what made me progress so fast. I write for work and work to write. Soon publishing my first book, as well.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *