Bustural - produktu pārskatīšanu, pieredze, iegādi Latvijā

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Bustural 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Mazas krūtis – tipiska sieviešu problēma. Ik meitene sapņo, ka ir vilinošu ķermeni un krūšutēlu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs pastāvīgi nodarbojas ar sportu, izmantojot speciālas diētas un fizisko. Bet ir dažas jomas, ne sievietes ķermenis, ko nevar veikt perfect ar uztura un fiziskās aktivitātes – tas ir krūts. Ir zināms, ka galvenais sieviešu seksualitāti pazīme ir izmērs un forma krūts. Pilnīgi visi vīrieši pievērš uzmanību tam, un novērtēt to, aplūkojot meitene vai sieviete jebkurā vecumā. Ja jums ir pēc būtības auga lielas un skaistas krūtis – jums ir ļoti paveicies!

Bustural – Vīrietis pieredze

Sveiki! Meitenes, jau sen soliju pastāstīt Jums, kā man izdevās palielināt krūšu izmēru noA līdz C. Manas krūtis kļuva tvirtas, paceltas un piepildītas. Ir pagājis pusgads un tās kļūst arvien pievilcīgākas. Bet visu pēc kārtas. Kādēļ es vēlējos palielināt krūtis?

Bustural forums

Personīgais kosmetologs vai KĀ ES PALIELINĀJU KRŪTIS PAR 3 IZMĒRIEM MĀJAS APSTĀKĻOS

Sveiki! Meitenes, jau sen soliju pastāstīt Jums, kā man izdevās palielināt krūšu izmēru noA līdz C. Manas krūtis kļuva tvirtas, paceltas un piepildītas. Ir pagājis pusgads un tās kļūst arvien pievilcīgākas. Bet visu pēc kārtas. Kādēļ es vēlējos palielināt krūtis?

Cik sevi atceros, vienmēr kautrējos no sevis. Manas klasesbiedrenes piesaistīja puišu uzmanību, velkot mugurā drēbes ar dziļo dekoltē, bet es slēpu savas gandrīz neeksistējošas krūtis aiz plašiem T-krekliem un džemperiem.

Kad citas meitenes gāja randiņos un skolas pasākumos pavadīja laiku ar zēniem, es slēpos kau kur stūrītī. Maniem pusaduzes pārdzīvojumiem nebija gala- visi mani klasesbiedri smejās par mani, jo es biju plakana, kā dēlis! Tādēļ es apsoliju pati sev, ka es tikšu pie lielām un smukām krūtīm par katru cenu!

Kādas var būt sekas krūšu palielināšanai?

Pēc izlaidūma es sāku krāt naudu, sava mūža sapņa piepildīšanai plastiskā operācija. Neskatoties uz to, ka biju dzirdējusi visus tos šausmu stāstus par to, kas var notikt ar meiteni, pat visniecīgākas ķirurģiskās kļūdas dēļ, mani tas nespēja apturēt. Dzīvot “bez krūtīm” man šķita vēl drausmīgāk – mana nebija privātās dzīves, es biju viens liels kompleksu mezgls.

Bustural pieredze

Pagāja 5 gadi kamēr sakrāju nepieciešamo naudas summu. Tie bija smagi gadi, jo man nācās no daudz kā atteikties, jo nevarēju to atļauties. Bet tomēr man sanāca. Varat iedomāties, cik izmisusi es jutos, kad konsultācija laikā pie plastiskā kīrurga izdzirdēju, ka plastisko operāciju man taisīt nevar.

Kā mans psihoterapeits palielināja manas krūtis par 3 izmēriem

Naudu, ko biju sakrājusi operācijai, nācās iztērēt psihoterapeita apmeklējumiem ‘Ja es nevaru piepildīt savu sapni, tad vismaz iemācīšos sadzīvot ar sevi. ar šādām domām es pirmo reizi atnācu pie sievietes, kura pavisam drīz mainija visu manu dzīvi.

Es biju pārliecināta, ka psihoterapeits centīsies mani pārliecināt, ka ar mani viss ir kārtībā. Man par izbrīnu viņa izrādījās ļoti saprotoša.

Pati pirmajā vizīte šī brīnišķīga sieviete pateica man, ka viņai nācās iziet cauri tieši tam pašam, līdz viņa atklāja priekš sevis Bustural, krēmu krūšu palielināšanai un tvirtumam.

Vispirms es nodomāju, ka viņa mani izjoko. Bet tad viņa parādīja man savu piecus gadus vecu attēlu, kurā bija redzama tā pati sieviete peldkostīmā, bet kura, jāatzīst, vairāk izskatījās pēc pusaudža.

kur iegādāties Bustural

Tas ir vienkārši apbrīnojami, bet daktere pilnīgi par baltu velti man uzrakstīja mājaslapas adresi, kurā var iegādāties šo brīnumlīdzekli!Man bija nepieciešamas vairākas dienas lai apjēgtu, kas ir noticis, un tad es pasūtīju šo krēmu. Galu galā, tas nemaksāja dārgi, it īpaši salīdzinot ar operāciju.

Piegāde bija ātra un es sāku lietot tajā pašā dienā šo krēmu. Es nekad nebūtu iedomājusies, ka tas ir iespējams, bet krūtis sāka augt acu priekšā! Es nevarēju noticēt, ka man nācās izciest tik daudz, līdz es atklāju šo brīnumlīdzekli.

Un tad es nobijos. Ja nu man nāksies lietot šo krēmu visu atlikušo mūžu? Vai tas neizraisīs kādus šausmīgus blakusefektus?… Anna pārliecināja mani, ka tas ir drošs un veselībai labvēlīgs. Vēlāk, es atradu zinātnisko rakstu, kur viss tika sīki paskaidrots – kā un pateicoties kādiem procesiem Jūsu krūtis kļūst lielākas.

pieredze ar Bustural

Bet bailes no tā, ka atkal kļūšu plakana, kā dēlis joprojām palika. Tikai pēc diviem mēnešiem es nopirku C izmēra krūšturi un nolēmu apstāties un vairs nepasūtīju krēmu. Godīgi sakot, es domāju, ka nelietojot krēmu, mana krūtis samazināsies, un ka man nāksies atsākt lietot krēmu un turpināt to darīt visu atlikušo mūžu. Bet ir pagājuši 7 mēneši un man joprojām ir C izmērs. Tādēļ es varu ar pilnu pārliecību ieteikt šo metodi visiem, kuriem ir tāda pati problēma, kā bija reiz man.

Meitenes! Nesteidzaties taisīt plastisko operāciju, ir arī citi, daudz pieejamāki un efektīgi, veidi. Es ceru, ka tas palīdzēs Jums sākt sevi mīlēt un sākt jaunu dzīves posmu.

Kopā ar krūšu palielināšānu es kļuvu pārliecinātāka par sevi, man parādījās pielūdzēji, kā arī es tiku pie jauna darba.

Esmu vispriecīgāka meitene un novēlu Jums to pašu!

Content Creator

I started as a freelancer, just like many of my colleagues. Having studied Digital Marketing and taking many courses in English I managed to combine the two and get the job of my dreams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *