Bustural - Produktų apžvalga, patirtis, pirkimas Lietuvoje

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Bustural 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Bustural yra krūtinės didinimo kremas, kurio sudėtyje yra augalų, aliejų ir Volufiline™ tirpalas. Volufiline™ yra natūralus Gardenia Asiatica augalo ekstraktas. Šis augalas medicinoje naudojamas jau nuo senų laikų. Kremas skirtas visų amžiaus grupių moterims, jį galima naudoti ir po žindymo laikotarpio.

Bustural – Vyras patirtis

Sveiki visi! Merginos, jau anksčiau žadėjau jums papasakoti, kaip pasididinau savo krūtinės dydį nuo dydžio A iki C. Mano krūtinė tapo daug stangresnė, iškilesnė ir didesnė. Praėjo jau pusė metų, o poveikis tik gerėja. Taigi, apie viską nuo pradžių. Kodėl norėjau padidinti krūtinę?

Bustural forumas

Asmeninis kosmetologas arba KAIP PASIDIDINAU KRŪTINĘ TRIM DYDŽIAIS

Kiek save pamenu, man visuomet nepatiko mano išvaizda. Mano klasiokės puikavosi giliomis iškirptėmis, o aš slėpdavau savo A dydžio krūtinę po marškinėliais ir nukarusiais megztiniais.

Kai kitos merginos vaikščiojo į pasimatymus ir šėlo mokyklos vakarėliuose su berniukais, aš vengiau visuomenės dėmesio. Mano paauglystės kančios, regis, buvo be galo – visi klasės draugai šaipėsi iš manęs, nes buvau plokščia kaip lenta. Taigi tvirtai pasižadėjau sau bet kokia kaina padidinti ir pagražinti savo krūtinę!

Kokios galimos krūtinės didinimo pasėkmės?

Po mokyklos baigimo pradėjau taupyti pinigus savo svajonei – plastinei operacijai. Nors gerai žinojau, koks siaubas laukia merginos jeigu chirurgas padaro bent mažiausią klaidą, mano nuomonė nepasikeitė. Gyvenimas be krūtinės man atrodė daug siaubingesnis – mano asmeninis gyvenimas buvo liūdnas ir pilnas kompleksų.

Bustural patirtys

Sutaupyti reikiamą pinigų sumą sugebėjau per mažiau nei penkerius metus. Tai buvo sunkūs metai, nes turėjau atsisakyti daugelio gyvenimo malonumų. Bet man vis vien pavyko! Tad įsivaizduokite siaubą ir nusivylimą, kurį pajutau po konsultacijos ir priešoperacinio tyrimo, kai gydytojai atsisakė atlikti plastinę operaciją. Tuomet mane apėmė didžiausia mano gyvenimo depresija.

Kaip psichiatrė padidino mano krūtinę trimis dydžiais

Operacijai skirtus pinigus galiausiai išleidau psichiatro konsultacijoms. Jeigu negaliu išpildyti savo svajonės, mažiausiai ką galiu padaryti tai įtikinti save, kad įmanoma be jos gyventi normalų gyvenimą. Su tokiomis mintimis galvoje apsilankiau pas moterį, kuri netrukus pakeitė mano gyvenimą.

Be abejonės tikėjau, kad psichologė užvers mane idėjomis, kad nieko neturėčiau savyje keisti. Bet ji iš karto mane suprato.

kur pirkti Bustural

Ta nuostabi moteris, nepaisant finansinio nuostolio, jau pirmos sesijos metu prisipažino, kad kentėjo nuo patyčių dėl savo “plokštumo”. Tačiau ją išgelbėjoBustural, kremas didesnei ir stangresnei krūtinei.

Iš pradžių maniau, kad ji juokauja ir tai tik kvailas pokštas. Tačiau tada ji man parodė penkerių metų senumo nuotrauką, kurioje ta pati moteris su maudymosi kostiumėliu atrodė labiau panašesnė į paauglį berniuką.

Tai tiesiog neįtikėtina, bet gydytoja net neprašoma užrašė internetinės svetainės adresą, kur galiu nusipirkti šio stebuklingo produkto ir neėmė pinigų už sesiją. Kas įvyko susivokiau tik po keleto dienų, bet susigundžiau užsisakyti šį kremą. Kaina nebuvo didelė palyginus su plastikos chirurgija.

Pakuotė buvo pristatyta greitai ir jau pirmąją dieną pradėjau naudotikremą. Niekada nemaniau, kad tai įmanoma, bet mano krūtinė ėmė didėti mano akyse! Atrodo lyg turėjau iškęsti tokias kančias kad atrasčiau šį stebuklingą metodą!

Štai tada man pasidarė baisu. O kas jeigu reiks naudoti šį kremą visą gyvenimą? Kas jeigu prasidės siaubinga šalutinė reakcija? Ana įtikino mane, kad šis kremas visiškai saugus. Atradau ir perskaičiau mokslinį straipsnį, kuriame viskas buvo detaliai paaiškinta – kodėl ir dėl kokių procesų tavo krūtinė padidėja.

patirtimi su Bustural

Tačiau mane vis dar kankino baimė vėl tapti “plokščia lenta”. Po dviejų mėnesių jau galėjau nusipirkti C dydžio liemenėlę ir tada nusprendžiau daugiau nebepirkti kremo. Atvirai pasakius, tikėjausi, kad mano krūtinė sumažės ir bijojau, kad teks pirkti šį produktą visą gyvenimą. Bet praėjo jau septyni mėnesiai ir vis dar nešioju C dydį. Taigi, užtikrintai rekomenduoju šį metodą visoms, kas patyrė tai ką patyriau aš.

Merginos! Neskubėkite darytis plastinių operacijų, visuomet yra kita išeitis, kuri bus prieinamesnė ir veiksmingesnė. Tikiuosi, kad šis kremas padės jums pamilti save ir pradėti naują gyvenimą.

Pasididinusi krūtinę gavau naujų gerbėjų, pasitikėjimo savimi ir naują darbą.

Esu pati laimingiausia ir linkiu jums to paties!

 

Content creator

Always seeking for challenges – that is just the way I live. Doesn’t matter is it private, or professional part of life. Proud on my worldwide known campaignes for Coca – Cola company during 2015. I love to admire those ones who inspire me.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *