Bustural - přehled produktů, zkušenosti, nákup v České republice

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Bustural 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Mnoho žen sní o tom, že si nechá zvětšit poprsí. S Bustural může každá žena dosáhnout skvělých výsledků! Po použití tohoto produktu budou prsa vypadat naprosto přirozeně a dosáhnete také prevence proti projevům stárnutí. Tento produkt mohou používat všechny ženy bez ohledu na věk. Poprsí si s ním můžete zvětšit až o dvě čísla. Ženy, které sní o tom, že budou vystavovat svůj krásný dekolt, musejí bezpodmínečně zkusit Bustural. Tvar vašich prsou bude kulatější a lehké složení krému zajišťuje rychlou absorpci a dodává pleti hebkost a jemnost.

Bustural – Muž zkušenosti

Ahoj všichni! Holky, už dávno jsem vám slibovala, že vám napíšu o tom, jak jsem si zvětšila poprsí z velikosti A na velikost C. Moje prsa jsou nyní pevná, zvednutá a plná. Už je to půl roku a jsou stále hezčí. Ale začnu od začátku. Proč jsem si chtěla zvětšit prsa?

Bustural Forum

Osobní kosmetička, neboli JAK JSEM SI ZVĚTŠILA POPRSÍ O TŘI VELIKOSTI V POHODLÍ DOMOVA

Už odnepaměti jsem se styděla za svůj vzhled. Moje spolužačky měly krásný plný dekolt a já jsem schovávala svoje malinká prsa ve volných tričkách a svetrech.

Když ostatní dívky chodily na rande a na večírky s chlapci, já jsem se schovávala doma. Za svých mladých let jsem hodně trpěla – všechny moje spolužačky se mi smály, protože jsem byla plochá jako prkno. Nakonec jsem se tedy rozhodla zvětšit si poprsí v každém případě, abych byla opět krásná.

Jaké mohou být důsledky zvětšení poprsí?

Po promoci na univerzitě jsem si začala šetřit na svůj životní sen – plastickou operaci prsou. I když jsem věděla, že je to nebezpečné a že se může stát spousta špatných věcí, když lékař udělá i sebemenší chybu, nepřimělo mě to rozmyslet si to. Žít bez prsou pro mne bylo mnohem horší – můj soukromý život byl depresivní, měla jsem spoustu komplexů.

Bustural zkušenosti

Za 5 let se mi podařilo našetřit si potřebné peníze na plastickou operaci. Bylo to pro mne těžké, protože jsem se kvůli tomu musela vzdát spousty věcí, které jsem si nemohla dovolit. Nakonec se mi to ale podařilo. Představte si, jak zklamaná a smutná jsem byla, když mi lékař po prohlídce odmítl tuto operaci provést… Byla jsem tak zoufalá, jako ještě nikdy v životě.

Jak mi moje psycholožka zvětšil prsa o 3 velikosti

Peníze, které jsem si ušetřila na operaci prsou, jsem nakonec utratila za sezení s psychoterapeutkou.Když si nemohu splnit svůj životní sen, musím se alespoň pokusit přesvědčit sama sebe, že mohu žít i bez něj. S těmito myšlenkami jsem našla ženu, která mi brzy drasticky změnila život.

Pochopitelně jsem čekala, že na mě psycholožka zaútočí s afirmacemi o tom, že bych na sobě neměla nic měnit. Kupodivu mi ale porozuměla.

Ta úžasná žena mi bez ohledu na svoji vlastní finanční ztrátu už na prvním sezení řekla, že se jí dříve lidé také posmívali za to, že neměla žádná prsa. Nakonec objevila Bustural, krém na zvětšení a zpevnění poprsí.

kde koupit Bustural

Ze začátku jsem si myslela, že si ze mě dělá jen legraci. Potom mi ale dala do ruky fotku starou pět let, na které byla ona v plavkách. Vypadala spíše jako teenager, než jako dospělá žena.

Je to úžasné, ale tato psycholožka mi bez jakýchkoli požadavků dala webové stránky, ze kterých jsem si mohla tento zázračný krém objednat a nic za to nechtěla! Trvalo mi několik dní, než jsem si uvědomila, co se vlastně stalo, ale brzy jsem si také objednala tento krém. Jeho cena byla nízká, zejména ve srovnání s cenou plastické operace.

Balíček dorazil velmi brzy a od toho dne jsem začala tento krém používat.Nikdy by mě nenapadlo, že je to možné, ale prsa mi začala růst přímo před očima! Zdálo se, že jsem si musela projít peklem na zemi, než jsem objevila tuto zázračnou metodu!

Potom jsem se ale vyděsila. Budu muset tento krém používat po zbytek života? Co když má nějaké příšerné vedlejší účinky?… Anna mě ujistila, že je tento krém naprosto bezpečný. Potom jsem našla vědecký článek, ve kterém bylo všechno detailně vysvětleno – proč a pomocí čeho se vám s tímto krémem zvětší prsa.

zkušenosti s Bustural

Stále jsem se ale bála toho, že když krém přestanu používat, prsa se mi opět zmenší. Po dvou měsících jsem si koupila podprsenku velikosti C, takže jsem se rozhodla přestat a neobjednala jsem si další balení krému. Abych byla upřímná, bála jsem se, že se mi prsa opět zmenší a že si budu muset tento krém kupovat už po celý život. Už je to ale 7 měsíců a stále mám prsa velikosti C. Můžu tuto metodu s klidným srdcem doporučit každé ženě, která se trápí svým malým poprsím.

Dívky! Nemusíte spěchat na operaci, existují i jiné způsoby zvětšení prsou, které jsou levnější a stejně účinné. Doufám, že vám to pomůže mít se raději a začít od začátku.

Tím, že jsem si zvětšila poprsí, jsem získala spoustu fanoušků, posílila jsem si sebevědomí a našla jsem si novou práci.

Nyní jsem nejšťastnější žena na světě a vám přeji to samé!

 

Head of Content

Passionate and dedicated writer and researcher. 24/7 employed mom who’s addicted to vintage lifestyle. Animal lover, awarded for the best beauty column in 2014, presented in the UK’s magazine. I found my inspiration in various everyday situations. Greatful for every blessing in my life.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *