Bustural - kommentaar, kogemused, ost Eestis

Nature Confirmed Giveaway

Today we will randomly choose one visitor that will get

Bustural 3 PACKS FOR FREE -

Click on GET FREE button and "allow" us to send you notification if you are the winner.

Bustural koosneb uuenduslikust korrigeerivast eksootiliste taimeõlide segust ja Volufiline™-st. Volufiline™ aluseks on looduslik koostisaine sarsasapogenin. Hiljuti tõestati, et sarsasapogenin aitab suurendada naise rinnapartiid, ergutades sidekoes lipiidide (rasvamolekulide) teket. Pärast rohkearvulisi katseid ja laboratooriumiteste õnnestus teadlastel toota sarsasapogenini lahus nimega Volufiline™. Volufiline™ võime rindu suurendada 8% vaid paar nädalaga on kliiniliselt tõestatud. Mitte ainult see pole muljetavaldav, Bustural aitab ka pinguldada ja parandada rinnakontuuri. Parim kreemi puhul vastupidiselt kirurgilistele rinnasuurendustele on, et seda saab paikselt soovitud kohas nahale kanda.

Bustural – Mees kogemusi

Tere kõigile! Tüdrukud, lubasin juba ammu teile rääkida, kuidas ma suutsin kasvatada oma rindu väikesest A-korvist C-korviks. Minu rinnad muutusid pringiks,püstiseks ja ümaraks. Möödunud on pool aastat ja tulemus läheb aina paremaks. Aga alustan siis algusest. Miks ma tahtsin oma rindu suurendada?

Bustural foorum

Personaalne kosmetoloog ehk KUIDAS MA SUURENDASIN OMA RINDU KODUS KOLME KORVI VÕRRA

Nii kaua kui mäletan, olen alati tundnud häbi oma välimuse pärast. Mu klassiõed kandsid alati avara lõikega pluuse, samal ajal kui mina püüdsin oma olematuid rindu katta lohvakate T-särkide ja pusadega.

Sel ajal kui teised tüdrukud poistega koolipidudel sebisid, olin mina nurgas ja püüdsin tähelepanust võimalikult kaugel olla. Tundus nagu mu teismelisea kannatustel polnud piire- kõik mu klassikaaslased naersid mu üle, sest ma olin sile nagu pesulaud! Seega lubasin endale, et kunagi teen kõik mis teha annab, et muuta oma rinnad suureks ja ilusaks!

Mis võib kaasneda rindade suurenemisega?

Pärast keskkooli lõppu hakkasin raha koguma oma unistuste täitumiseks – plastiliseks kirurgiaks. Kuigi ma teadsin kõigist nendest jubedustest, mis võib juhtuda kui kirurg teeb kõige väiksemagi vea, ei muutnud ma siiski oma meelt. Elu ilma rindadeta oli minu jaoks palju jubedam ja mu eraelu oli masendav. Olin täis komplekse.

5 aasta jooksul suutsin säästa piisavalt raha, aga see oli väga raske. Nende aastate jooksul pidin loobuma paljust, kuid siiski, ma tegin seda ja sain vajaliku raha kokku! Kuid siis juhtus midagi kohutavat, pärast läbivaatust ja konsultatsiooni, keeldusid arstid lamedat rinda opereerima…ma langesin elu kõige suuremasse depresiooni.

Kuidas minu psühholoog aitas mu rindadel 3 korvi võrra kasvada

Kõik raha, mis ma olin operatsiooni jaoks kogunud kulus lõpuks minu psühholoogi peale. ‘Kui ma ei suuda oma unistust täita, siis suudan ehk ennast uskuma panna, et elu ilma unistuse täitumiseta on siiski elamist väärt.’ Nende mõtetega läksin ma selle naise jutule, kes varsti muutis minu elu dramaatiliselt.

Bustural kogemusi

Alguses ma muidugi arvasin, et psühholoog hakkab mind positiivsete mõtetega pommitama, et minu juures pole midagi, mida muutma peaksin, aga uskumatul kombel sai ta minust kohe aru.

Hoolimata oma rahalistele kaotustele, rääkis see naine mulle juba minu esimesel kokkusaamisel, et ka tema oli langenud mõnituste alla oma lameda rinna pärast. Seda seniks, kuni ta avastas Bustrural, kreem rindade suurendamiseks ja pinguldamiseks.

Alguses ma arvasin, et ta ainult naerab mu üle ja teeb nalja, aga siis näitas ta mulle viis aastat vana fotot. See oli foto temast ujumisriietega, aga ta paistis pigem teismelise poisinia kui naisena.

Mis järgmisena juhtus oli imeline. Psühholoog kirjutas mulle veebilehe aadressi, kust ma seda ime kreemi osta saan ja ta ei küsinud selle eest midagi! Pärast mitut päeva järele mõtlemist, tellisin ma endale selle kreemi. Selle hind oli taskukohane, eriti võrreldes kirurgiaga.

kogemusi Bustural

Pakk tuli kiiresti ja juba samal päeval hakkasin seda kreemi kasutama. Ma ei oleks iialgi arvanud, et see on võimalik, aga mu rinnad hakkasid mu silme ees kasvama! Mulle tundus justkui oleksin pidanud taluma kõike paha enne kui sain teada selle imelise meetodi olemasolust!

Siiski hirmutas see mind. Mis siis kui ma peangi seda kreemi terve oma elu kasutama? Või kui see äkki tekitab kõrvalnähtusid?…Anne kinnitas mulle, et see on tervisele täiesti ohutu. Siis leidsin ma veel teadusliku lehekülje, kus kõik oli detailselt ära seletatud, miks ja tänu millele su rinnad kasvama hakkavad.

Kartus, et rinnad muutuvad tagasi ‘pesulauaks’ kummitas mind ikkagi. Kaks kuud hiljem otsustasin osta C-korviga rinnahoidja ning lõpetasin kreemi kasutamise. Kui aus olla, arvasin, et mu rinnad kahanevad ja pean kreemi hakkama kasutama kogu oma elu. Nüüd on aga 7 kuud möödas ja kannan ikka C-korvi. Seega soovitan julgelt seda meetodit kõigile, kes on varem minu kingades olnud.

kust osta Bustural

Tüdrukud! Ärge kiirustage lõikusele, on teisigi palju odavamaid ja effektiivsemaid mooduseid. Loodan, et see aitab teil ennast armastada ja oma elus uue lehe keerata.

Pärast rindade suurenemist, sain juurde palju austajaid, minu enesekindlus tõusis ja sain isegi uue töö.

Ma olen nüüd kõige õnnelikum, mis ma olen eales olnud ja soovin sulle sama!

Head of Content

Passionate and dedicated writer and researcher. 24/7 employed mom who’s addicted to vintage lifestyle. Animal lover, awarded for the best beauty column in 2014, presented in the UK’s magazine. I found my inspiration in various everyday situations. Greatful for every blessing in my life.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *